تاریخ انتشار: ۱۴:۱۹ - ۲۵ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

بادامچیان: در اصولگرایان دچار تکثر هستیم/ این دوره انتخابات پرماجرایی داریم

اسدالله بادامچیان، دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در نشست خبری تاکید کرد: نماینده‌ای باید به مجلس برود که تکرار خاطرات گذشته نکند. نماینده تحول آفرین، دارای پشتوانه مردمی و شجاعت تحول لازم داریم. نماینده محافظه‌کار به چه درد مجلس می‌خورد؟! نماینده مجلس باید شجاع و کارآمد باشد و حرف داشته باشد.

بادامچیان: در اصولگرایان دچار تکثر هستیم/ این دوره انتخابات پرماجرایی داریم

رویداد۲۴ اسدالله بادامچیان، دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: نزدیک ۲۰۰ نفر از مؤتلفه ثبت‌نام کرده‌اند و دارد بیشتر هم می‌شود و نزدیک ۱۰۰ نفر از افراد حوزه‌های انتخابیه مرتبط با مؤتلفه، ۵۰ نفر از نمایندگان ادوار گذشته عضو مؤتلفه و نزدیک ۹۰ نفر اعضای فراکسیون مؤتلفه مجلس شورای اسلامی هم ثبت‌نام کرده‌اند.

وی افزود: ما زمان پیش ثبت‌نام انتخابات غافلگیر نشدیم، چون تشکیلات هستیم و دائم مسائل انتخابات را رصد می‌کنیم و همیشه پیشنهاد ما این بوده که به شورای نگهبان فرصت بدهید.

بادامچیان گفت: ۴۹ هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند و این را لبیک به فرمان مشارکت حداکثری مقام معظم رهبری می‌دانیم و بسیار کار ارزشمندی است.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: این دوره شاهد تکثر در همه گروه‌ها هستیم و یعنی حتی در اصول‌گرایان هم دچار تکثر هستیم و وحدتی که در دوره آقای مهدوی‌کنی پیش می‌آمد، تا الآن پیش نیامده است.

بادامچیان گفت: اصلاح‌طلبان افراطی در انتخابات ثبت‌نام نکرده‌اند و محروم کردن خودشان از شرکت در انتخابات، خودکشی سیاسی است.

وی افزود: بخش دوم هم کسانی هستند که خیلی سیاسی فکر می‌کنند و سرفهرست آن‌ها آدمی مثل دکتر ظریف است. یک گروه هم فکر می‌کنند باید با مهره‌های جدید و چهره‌های سفید به میدان آمد و خیلی خوب هم آمده‌اند. یک گروه هم احتیاطا ثبت‌نام کرده‌اند.

بادامچیان گفت: دوران اصلاح‌طلبان تمام شده است. مشکل ارز و گرانی از دولت روحانی سرچشمه گرفته است.


بیشتر بخوانید: قرار بود لاریجانی از طرف اصلاح‌طلبان به عنوان سرلیست تهران دعوت شود، چراغ سبزی ندید سردرگم شد


وی یادآور شد: میرسلیم این دوره سنش بالاست و نماینده نمی‌شود.

بادامچیان گفت: مجلس دوازدهم مجلس گام دوم و تحول است. تحول در قانون اساسی، قوه قضائیه، دولت و مجلس. در مسائل اقتصادی تحول لازم است.

وی تاکید کرد: نماینده‌ای باید به مجلس برود که تکرار خاطرات گذشته نکند. نماینده تحول آفرین، دارای پشتوانه مردمی و شجاعت تحول لازم داریم. نماینده محافظه‌کار به چه درد مجلس می‌خورد؟! نماینده مجلس باید شجاع و کارآمد باشد و حرف داشته باشد.

دبیرکل حزب موتلفه گفت: اگر به نماینده‌ای رأی دادید که شاسی بلند گرفت، گیر می‌کنید. نماینده‌ای که جیب پر می‌کند به چه درد می‌خورد؟! کسی که دو میلیارد خرج می‌کند، می‌خواهد به مجلس برود و ۱۰ میلیارد زد و بند کند.

وی در پایان گفت: بنابراین سعی می‌کنیم آدم‌های پاک و قوی به مردم معرفی کنیم و انتخاب با مردم است.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۵
1
1
دیگه به هر کور کچلی که موبایل داشت پیامک زدند پاشو بیا کاندید شو فقط مونده بود برای بالا بردن تعداد داوطلبین بگویند فقط یک کارت ملی کفایت می کند این کشور درست بشو نیست
نظرات شما