تاریخ انتشار: ۱۵:۳۷ - ۲۹ مرداد ۱۴۰۲

پیشنهاد‌های جدید پرسپولیس/ بازیکنی که از پرسپولیس جدا می‌شود

با موافقت یحیی گل محمدی این احتمال وجود دارد که سینا اسدبیگی هم از پرسپولیس جدا شود.

پیشنهاد‌های جدید پرسپولیس/ بازیکنی که از پرسپولیس جدا می‌شود

رویداد۲۴ خبر ورزشی نوشت: کی از خرید‌های پرسپولیس قبل از شروع لیگ بیست و دوم سینا اسدبیگی بود. هافبک جوان ذوب آهن بعد از درخشش در این تیم راهی پرسپولیس شد تا شاگرد یحیی گل محمدی شود. سینا برخلاف پیش بینی‌ها خیلی زود به ترکیب اصلی پرسپولیس رسید و عملکرد بسیار خوبی هم از خودش به نمایش گذاشت. همین موضوع باعث شد تا همه از خرید گل محمدی تعریف کنند. سینا در اکثر بازی‌ها برای پرسپولیس به میدان رفت و حتی دوبار هم موفق به گلزنی شد.


بیشتر بخوانید: بعد از ۲۱ سال رخ داد؛ مسیر تازه صادقی مشخص شد


گل از راه دور و فوق‌العاده زیبای اسدبیگی به گل گهر که منجر به پیروزی پرسپولیس در آن بازی شد، یکی از گل‌هایی بود که تاثیر زیادی در قهرمانی پرسپولیس داشت. با این حال بعد از بازگشت سروش رفیعی به ترکیب اصلی و تغییر پست او، اسدبیگی معمولا به عنوان بازیکن جانشین در نیمه دوم وارد بازی می‌شد و کمتر در ترکیب اصلی قرار می‌گرفت. بعد از جدایی کمال کامیابی‌نیا از پرسپولیس، یحیی با وجود داشتن نفراتی مثل رفیعی، اسدبیگی و سرلک، اقدام به جذب مسعود ریگی کرد و همین موضوع باعث شد تا ترافیک در خط میانی پرسپولیس بسیار زیاد شود.

سینا اسدبیگی از دو باشگاه سپاهان و نساجی پیشنهاد خوبی دریافت کرده و در صورتی که گل محمدی موافقت خود را اعلام کند، از پرسپولیس جدا خواهد شد. این باشگاه‌ها خواهان اعلام شرایط فروش اسدبیگی از سوی باشگاه پرسپولیس شدند تا اسدبیگی را به خدمت بگیرند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: پرسپولیس تهران
نظرات شما