تاریخ انتشار: ۱۹:۲۶ - ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

ملاقات احتمالی ۳ بازیکن پرسپولیس با رونالدو!

اگر پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با النصر عربستان همگروه شود ۳ بازیکن این تیم به صورت ویژه سورپرایز خواهند شد.

ملاقات احتمالی ۳ بازیکن پرسپولیس با رونالدو!

رویداد۲۴ قرعه کشی مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا آخر هفته در مالزی برگزار می‌شود و پرسپولیس به عنوان یکی از نمایندگان ما در این مسابقات حریفان خود را خواهد شناخت. با توجه به تعیین سیدبندی مسابقات و قرار گرفتن سرخپوشان تهرانی در سید اول و البته سرگروه نشدن النصر عربستان در فصل جاری، احتمال اینکه شاگردان یحیی گل محمدی به مصاف مردانه کریستیانو رونالدو بروند اصلاً کم نیست. جدال با فوق ستاره‌ای که قطعاً نه تنها در سراسر قاره آسیا بلکه در اقصی نقاط جهان چشم‌های زیادی را معطوف به خود خواهد کرد. البته در میان بازیکنان کنونی پرسپولیس ۳ نفر هستند که سابقه تقابل مستقیم با رونالدو در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را دارند و می توانند این خاطره را دوباره تکرار کنند.

مردی که رونالدو را شکست داد

بدون شک کریستیانو رونالدو هرگز شکستی که از علیرضا بیرانوند در بازی معروف جام جهانی ۲۰۱۸ متحمل شد را فراموش نخواهد کرد. سنگربان ارزشمندی که پنالتی رونالدو در روسیه را گرفت و قطعاً این توانایی را دارد که بار دیگر فوق ستاره پرتغالی را نقره داغ کند.

کارت قرمزی که مخفی شد

جدا از بحث علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی هم در آن مسابقه یکی از ارکان ثابته تیم ملی ما بود و اتفاقاً در یک صحنه کریستیانو رونالدو با دست به صورت او ضربه زد و کار به کمک داور ویدیویی کشیده شد. امید اول النصر عربستان که آن زمان در اروپا فوتبال بازی می‌کرد، به خاطر حرکتی که انجام داد کارت زرد گرفت اما اغلب کارشناسان داوری دنیا تاکید داشتند داور تحت تاثیر نام رونالدو قرار گرفت و اگر هر بازیکن دیگری غیر از او بود، به خاطر این حرکت کارت قرمز دریافت می‌کرد.

مرد پرتلاش خط میانی

وحید امیری مرد پرتلاش و سازنده خط میانی پرسپولیس هم در جدال ما مقابل پرتقال حضور داشت و کاملاً با سبک بازی کریستیانو رونالدو آشنایی دارد. اگر پرسپولیس و النصر همگروه شوند قطعاً وحید امیری یکی از مهره‌های هایی خواهد بود که یحیی گل محمدی به آن برای گلسازی  دل می‌بندد.

چهره نیمکت نشین

علاوه بر این سه بازیکن که یاد کردیم، یک مهره دیگر پرسپولیس هم در بازی ایران و پرتغال حضور داشت اما مجال حضور در داخل مستطیل سبز را پیدا نکرد. مهدی ترابی که حالا امید اول خط میانی پرسپولیس به حساب می‌آید، در جدال سال ۲۰۱۸ نیمکت نشین بود و کار را در کنار سایر مردان ذخیره ایران تماشا کرد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: پرسپولیس تهران
نظرات شما