تاریخ انتشار: ۱۰:۳۱ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

افشای جزئیات جدید از پرونده شاسی‌بلندهای نمایندگان/ نقش دو دختر چوپان در پرونده انتقال خودروها!

نماینده افشاکننده پرونده خودرو‌های شاسی بلند از نقش دو دختر چوپان در این پرونده روایت کرده است.

افشای جزئیات جدید از پرونده شاسی‌بلندهای نمایندگان/ نقش دو دختر چوپان در پرونده انتقال خودروها!
رویداد۲۴ احمد علیرضابیگی، نماینده تبریز و افشاکننده پرونده خودرو‌های شاسی بلند در مجلس گفت: لیست دریافت‌کنندگان خودرو‌های شاسی بلند وجود دارد. اما باید دید که اراده‌ای برای کشف حقیقت وجود دارد یا خیر. اگر اراده موجود باشد، کاری ندارد.

به گزارش خبرآنلاین بخش‌هایی از گفت و گوی علیرضابیگی را در ادامه می‌خوانید:

طبق دستور رئیس‌جمهوری خارج از سامانه عمومی که مردم از طریق آن خودرو دریافت می‌کنند، هیچ خودرویی نباید به کسی تحویل شود و رئیس بازرسی ریاست‌جمهوری و وزیر صمت ضامن اجرای این دستور هستند.

طبق مشخصات شرکتی که اعلام کرده‌ام، ارکان آن شامل رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، دو دختر چوپان هستند که در شهرستان کوهدشت لرستان در حال کار چوپانی هستند؛ حال این دو خانم چگونه با شرکتی معتبر مثل آن خودروساز قرارداد ۳۰۰ دستگاه خودروی شاسی بلند را به صورت غیرقانونی امضا کرده‌اند؟ پیدا کردن این موارد خیلی ساده است؛ حتی پلیس تخصصی هم نمی‌خواهد، به همان کلانتری بهارستان هم بدهند قطعا اطلاعات و چند و، چون ماجرا را پیدا می‌کند.

آن بندگان خدا دو دختر چوپان هستند که در شهرشان نشسته‌اند و از کارت ملی‌شان برای ثبت این شرکت با سرمایه ۱۰۰ هزار تومان استفاده شده است.

این را برای اولین بار می‌گویم؛ نفر سومی در این شرکت حضور دارد که در شرکت دیگری با معاون منابع انسانی مجلس شریک است. فرد سوم، این دو خانم را پیدا و یکی‌شان را رئیس هیات مدیره و دیگری را مدیرعامل کرده است؛ خودش هم در همان شرکت سوم، با آن معاون مجلس شریک است.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: مجلس یازدهم
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
کیان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۱
5
2
وقتی فهمیدم این از دار و دسته مموتی هست نظرم راجع بهش عوض شد.
اینم حتما یه پوپولیست مثل احمدی نژاد هستش.
نظرات شما
پیشخوان