تاریخ انتشار: ۱۴:۴۴ - ۳۰ شهريور ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

اینفانتینو به رئیسی چه گفت؟

در آینده نزدیک برای گفتگو درباره مسائل مربوط به فوتبال به ایران سفر خواهم کرد و این تمایل را به رئیس جمهور نیز تأیید کردم.

اینفانتینو به رئیسی چه گفت؟
رویداد۲۴ رییس جمهوری ایران دیروز در نیویورک با رییس فیفا دیدار کرد و حالا در ایران همه در انتظار نتایج این ملاقات هستند.

امروز اینفانتینو با انتشار تصاویر دیدار با دکتر ابراهیم رئیسی، در صفحه رسمی خود در اینستاگرام نوشت:

دیدار با رئیس جمهور ابراهیم رئیسی امروز در شهر نیویورک بسیار عالی بود. فوتبال تیم ملی ایران در حال رونق است و من به رئیس جمهور به خاطر تلاشی که برای توسعه بازی در کشورش انجام شده است تبریک گفتم.

من مطمئن هستم که فدراسیون فوتبال ایران و دولت به تلاش خود ادامه خواهند داد تا این بازی زیبا را برای ایرانیان بیشتر و بیشتر به ارمغان بیاورند.

ما همچنین درباره توسعه فوتبال زنان در کشور و پیشرفت‌های حاصله در زمینه حضور زنان در استادیوم‌های فوتبال بحث کردیم و در عین حال بر اهمیت ادامه فعالیت بیشتر در سراسر کشور تاکید کردیم.

من قبلاً گفته ام که در آینده نزدیک برای گفتگو درباره مسائل مربوط به فوتبال به ایران سفر خواهم کرد و این تمایل را به رئیس جمهور نیز تأیید کردم. آن‌ها نیروی مهمی در فوتبال آسیا هستند و برای من مهم است که اطمینان حاصل کنم که روابط کاری مثبت و مثمر ثمری را که ایجاد کرده ایم، ادامه می‌دهیم.

منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۶/۳۰
0
3
دکتر رئیسی ؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!
نظرات شما
پیشخوان