تاریخ انتشار: ۱۵:۵۵ - ۰۳ تير ۱۴۰۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
رویداد۲۴ گزارش می‌دهد:

هادی کسایی زاده کیست؟ /همه سوابق و فعالیت روزنامه‌نگاری کسایی زاده

سیدهادی کسایی زاده، فعال رسانه‌ای و خبرنگار و مدیر مسوول نشریه "میدان آزادی" است که اخیراً بازداشت شد. در این مطلب درباره بیوگرافی کسایی زاده بخوانید.

هادی کسایی زاده کیست + همه سوابق و فعالیت روزنامه‌نگاری کسایی زاده

رویداد۲۴: سیدهادی کسایی زاده، فعال رسانه‌ای و خبرنگار و مدیر مسوول نشریه "میدان آزادی" است که اخیراً بازداشت شده است. کسایی زاده پیشتر در سال ۱۴۰۲ به مدت چهار روز بازداشت شده و با قید وثیقه آزاد شده بود. کسایی زاده در همان زمان در فضای مجازی خود نوشت: هم اکنون ۴ پرونده علیه او از سوی دادسرای فرهنگ و رسانه، شهرداری تهران و اتحادیه صنفی تشکیل شده است. در یکی از پرونده‌ها بیش از سه ماه حبس برای او لحاظ شده است.

هادی کسایی زاده کیست؟

هادی کسایی زاده متولد ۱۲ آذر ماه سال ۱۳۵۷ در شهر ری است. او پیشتر به عنوان کارمند و سپس معاون موسسه خیریه امام علی در شهر ری به فعالیت پرداخت و و همزمان در دیگر موسسات خیریه فعالیت کرد. همین امر موجب شد تا بتواند از طریق آگهی با موسسه و ماهنامه راه موفقیت آشنا شود و در آنجا اشتغال داشته باشد. پس از آن کسایی زاده توانست با حکم سرپرستی روزنامه اعتماد ملی شهر ری به عنوان سردبیر ویژه نامه اعتماد ملی جنوب تهران کار رسانه‌ای انجام دهد. اگرچه فضای سیاسی منجر به توقف انتشار این ویژه نامه شد. او در سال ۸۶ موفق شد تا طی ۶ ماه خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی وابسته به بنیاد شهید، یعنی پایگاه اطلاع‌رسانی قربانیان سلاح‌های شیمیایی شود و وی در سال ۸۷ در خبرگزاری حیات فعالیت روزنامه‌نگاری را ادامه داد.

هادی کسایی زاده کیست + همه سوابق و فعالیت روزنامه‌نگاری کسایی زاده

هادی کسایی زاده بعد از این در خبرگزاری مهر استخدام شد. او در این سال‌ها د ررسانه‌های اصلاح‌طلب و اصولگرای متعددی فعالیت داشته است. او نیز در این ایام به عنوان خبرنگار ضدفساد مشهور شده است. وی همچنین سردبیر روزنامه صدای اصلاحات نیز بوده است. 

برچسب ها: روزنامه نگاران
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
محمد معصومی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۳
0
0
خدا پرستی انساندوستی
انساندوستی خدا پرستی
دانایی و معرفت
نظرات شما