تاریخ انتشار: ۱۰:۱۹ - ۲۳ تير ۱۳۹۷
قاضی‌پور به رویداد۲۴ خبر داد؛
نام آقای «خ» به عنوان متهم اصلی پرونده ثبت سفارش غیرقانونی خودروهای لوکس وجود دارد و وی در این پرونده متهم است ولی هنوز گیر سازمان بازرسی کل کشور و قوه قضاییه نیفتاده است.
یکی از متهمان پرونده واردات غیرقانونی متواری شد/ قوه قضاییه به دنبال آقای «خ»

رویداد۲۴ محمد آیتی: با آنکه تا کنون سه نفر از متهمان پرونده واردات خودرو دستگیر شده‌اند، اما یکی از آنها همچنان متواری است. آنگونه که پیش از این نادر قاضی‌پور به رویداد۲۴ خبر داده بود، فردی به نام «خ» یکی از متهمان اصلی ثبت سفارش غیرقانونی 6481 خودروی لوکس است که در دوره نعمت‌زاده منصوب شده بود. قاضی‌پور اکنون اطلاعات جدیدی به رویداد۲۴ داده و می‌گوید: در مصاحبه‌ای که قبلاً با پایگاه خبری شما داشتم گفتم که یکی از معاونان وزیر صنعت آقای «خ» را ادمین سایت قرار داده بود و او در قبال گرفتن مبالغی، قسمت ثبت سفارش‌ها را باز کرده بود. البته معاون وزیر در این رابطه بی‌تقصیر است و از نیت آقای «خ» خبر نداشته است.

او در توضیح اینکه یکی از رسانه‌ها اعلام کرده آقای «خ» در این پرونده حضور ندارد، تاکید کرد: این اخبار به این خاطر است که این فرد اکنون متواری است و دستگیر نشده است.

قاضی پور افزود: زمانی من گفتم در این کشور، دکل گم شده و می‌گفتند مگر می‌شود دکل گم شود؟ در برهه‌ای گفتم باید در تنگه هرمز از کشتی‌هایی که عبور و مرور می‌کنند عوارض و گمرک بگیریم که در رسانه‌شان اعلام کرد نادر قاضی‌پور فرمانده کل قوا شده و حکم می‌دهد ولی اکنون 18 کشور خارجی اعلام کردند که ایران می‌تواند از این کشتی‌ها گمرک و عوارض بگیرد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش ویژه
پربازدید ها
آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین