تاریخ انتشار: ۱۴:۵۷ - ۳۱ تير ۱۳۹۷

شرایط نقل‌ و انتقال فرهنگیان در شهر تهران

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش شهر تهران شرایط نقل و انتقال فرهنگیان شهر تهران را اعلام کرد.

رویداد۲۴-معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش شهر تهران شرایط نقل و انتقال فرهنگیان شهر تهران را اعلام کرد.‌ محسن بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش شهر تهران، نحوه ثبت‌نام متقاضیان نقل و انتقالات فرهنگیان شهر تهران را تشریح کرد.

وی افزود: نقل و انتقالات به دو صورت برون استانی و درون استانی و با ثبت تقاضا در سامانه اینترنتی اعلام شده به صورت غیرحضوری و با رعایت ضوابط و مقررات مربوطه صورت می‌پذیرد که فرآیند  انتقال درون استانی از تاریخ 30 تیر آغاز و با اعلام نتایج آن در تاریخ 17 شهریور ماه سال جاری به پایان خواهد رسید.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش شهر تهران با اشاره به اینکه بخشنامه نقل و انتقال در بین مناطق 19 گانه شهر تهران به مناطق ارسال شده و به صورت رایانه‌ای انجام خواهد شد، تاکید کرد: متقاضیان لازم است کد فعال‌سازی را از مدیر واحد آموزشی خود دریافت کنند و نسبت به ثبت اطلاعات و تکمیل فرم امتیازبندی خود در سامانه اعلام شده (www.tehranedu.ir )  اقدام و سپس مدارک لازم را جهت بررسی به امور اداری منطقه مبدأ ارائه دهند.

بهارلو تاکید کرد که فرهنگیان در انتقال بین مناطق توجه به نکات زیر توجه کنند:

1- دارا بودن حداقل پنج سال سابقه از زمان استخدام رسمی و پیمانی تا پایان شهریور ماه 97 (مدت سوابق خدمت به صورت حق‌التدریس، نهضت سوادآموزی، قراردادی، اشتغال در سایر دستگاه‌ها، تحصیل فارغ‌التحصیلان مراکز تربیت معلم،‌ تربیت دبیر، خدمت نظام وظیفه و پیش دبستانی جزو سابقه خدمت موضوع بند فوق‌الذکر محسوب نخواهد شد).

2- اخذ و ارائه ابلاغ رایانه‌ای برای سال تحصیلی جدید در امور اداری منطقه مبدا

3- متقاضیان باید با توجه به رشته، مدرک تحصیلی و رشته شغلی منظور شده در حکم کارگزینی تقاضای خود را ارائه دهند.

4- همکارانی که سال گذشته با انتقال آنها موافقت شده و پس از اعلام نتایج انصراف داده اند مجاز به ثبت درخواست در انتقالات سال جاری نیستند.

5- افرادی که در مرخصی، ماموریت و انتقال موقت ( بین منطقه‌ای) هستند در صورت درخواست انتقال با رعایت ضوابط و مقررات شیوه‌نامه موجود نسبت به تکمیل تقاضای خود اقدام کنند.

بهارلو در پایان متذکر شد متقاضیان ضمن مطالعه دقیق دستورالعمل نقل و انتقالات نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما