تاریخ انتشار: ۰۲:۳۶ - ۱۸ مرداد ۱۳۹۷
سرمربی پرتغالی تیم المپیاکوس یونان در آستانه نخستین بازی لیگ اروپا گفت که کریم انصاری‌فرد در بهترین شرایط به سر نمی‌برد.
مارتینس: انصاری‌فرد در بهترین شرایط نیست

رویداد۲۴ به نقل از سایت نوا اسپورت یونان، پدرو مارتینس عصر امروز (چهارشنبه) در نشست خبری پیش از بازی رفت تیم‌های المپیاکوس یونان و لوزرن سوئیس در مرحله سوم حذفی لیگ اروپا گفت: المپیاکوس برای این بازی باید از لحاظ روحی و روانی مهیا باشد، زیرا بازی بسیار مهمی برای ماست. لوزرن سوئیس حریف قدرتمندی است.

سرمربی المپیاکوس درباره بازیکنان جدید این تیم اظهار داشت: بازیکنانی هستند همانند کریم انصاری‌فرد که در مراحل پایانی آماده‌سازی المپیاکوس به تیم اضافه شدند. هر چند او و دیگر بازیکنان جدید کیفیت خوبی دارند اما نمی‌توانیم بگوییم که در بهترین شرایط هستند یا با برنامه‌های المپیاکوس هماهنگ شدند. با این حال به ارزش‌های آنها ایمان داریم و می‌توانند کمک حال ما باشند.

پدرو مارتینس در خاتمه گفت: المپیاکوس در بازی فردا شب پیش‌روی هوادارانش بازی می‌کند و از انگیزه کافی برای موفقیت برخوردار هستیم. هواداران یار دوازدهم المپیاکوس هستند و امیدوارم ورزشگاه کارایسکاکی را پر کنند. در این شرایط بازیکنانم انگیزه مضاعفی خواهند داشت.

کریم انصاری‌فرد و احسان حاج‌صفی، ملی‌پوشان ایرانی در فهرست ۲۰ نفره المپیاکوس برای بازی با حریف سوئیسی قرار دارند.
منبع: وب سایت برنامه نود
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
14_t.html,15_t.html
گزارش ویژه
پربحث ترین عناوین