تاریخ انتشار: ۱۱:۲۷ - ۱۸ مهر ۱۳۹۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
واکنش‌ها به مرگ مجری و گزارشگر خاطره‌ساز تلویزیون ادامه دارد.
بدجنسی امیر مهدی ژوله درباره مرحوم بهرام شفیع +عکس
رویداد۲۴ امیرمهدی ژوله در واکنش به مرگ بهرام شفیع خاطره‌ای از وی را در صفحه‌ی شخصی‌اش به اشتراک گذاشت.

در خاطره امیر مهدی ژوله از مجری برنامه ورزش و مردم این چنین آمده است: جام جهانی نمی‌دونم چند داشت شروع می‌شد. خرداد هشتاد و یک. برای اولین شماره چلچراغ زنگ زدم به شما و چند مربی و بازیکن و کارشناس فوتبال. سوال‌های غلط می‌پرسیدم. مثلا راجع به شانس قهرمانی تیمی که اصلا توی جام نبود. یا امکان آقای گلی بازیکنی که به خاطر مصدومیت هیچ وقت به جام نرسیده بود.

شما هم خسته و دلزده از فوتبال بودید یا پرمشغله و گرفتار که خیلی در جریان امر نبودید و گول سوال‌های انحرافی من را خوردید و کلی در باب شایستگی قهرمانی تیم کذایی و آقای گلی فلان بازیکن حرف زدید.

آخرش هم شوخی شوخی گفتید خوب بنویسی ها.

آخرش جدی جدی عین سوال‌ها و جواب‌ها را پیاده کردم. حتی انگار همین "خوب بنویسی ها" را هم نوشتم، به انضمام یه لید تپل با این مضمون که تو رو خدا ببین گزارشگر صدا و سیما را... به همین بدجنسی!

لابد فکر می‌کردم چه ضایع کردم طرف رو، چه بچه باحال و تیزی ام من یا نمی‌دانم هر چیزی برای ارضای هر بخشی از چاله چوله‌های شخصی ام، شخصیتی ام چهارتا چه باحال بود و چه باحالی هم بارم کنند و یک تیتر ذهنی که "یادم تورا فراموش".

آقا حلالم کنید. من شما رو نه با این شیرین کاری ژورنالیستی م، که با پنجره ورزش و مردمتان که سال‌ها تنها روزن دنیای کدر و طوسی ما به فوتبال جهان بود به خاطر میارم؛ و شما رو با یادآوری صدای خوب و تفرعن منحصر به فردتان در گزارشگری به خاطر خواهم سپرد؛ و همه متلک‌ها و کنایه‌ها و خوشمزگی هایتان در گزارشگری و اُصدوقوس (اینجوری میشنیدم) گفتن تان که مال تان بود و مال تان ماند؛ و بعد...

و بعد و بعد شما از ما دور شدید یا ما از شما، مهم نیست. فقط چه بد که حتی فرصت نشد حضوری بهتون بگم "آقا حلال کنید"
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
پگاه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
0
0
قطعا مرحوم شفیع و همکاران اگر واقعا چنین پاسخی داده باشند هشیارانه با یک جوان بدون آنکه متوجه باشد به روش خودش مزاح کرده اند و اجازه داده اند تا وی به حال خود خوش باشد که محققا ناشی از لطفشان در باب شاد بودن جوان بوده است و لاغیر و این محال ممکن است که گزارشگری همچون مرحوم شفیع با دنیا اطلاعات و تبحر متوجه شوخی این جوان نشده باشد
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: