تاریخ انتشار: ۱۰:۵۵ - ۰۷ آذر ۱۳۹۷
اکرمی:
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: ما باید به دنبال تولید داخل برویم به خصوص که ظرفیت‌های زیادی داریم و اگر مقداری جدی‌تر باشیم و وضعیت فعلی را جدی بگیریم و از تولید ملی حمایت کنیم و در نهایت اهتمام جدی هم داشته باشیم حتما از پس مشکلات بر می‌آییم.

رویداد۲۴حجت الاسلام والمسلمین سید رضا اکرمی، با اشاره به اولویت‌های کشور در زمان تحریم اظهار کرد: ما در طول این 40 سال بعد از پیروزی انقلاب یا در جنگ یا در تحریم بوده‌ایم و حالا نیز در تحریم همه جانبه قرار گرفتیم.

وی افزود: تحریم‌ها از همه جهت بر ما وارد می‌شوند و از جنبه فروش نفت و سایر کالاهایمان نیز تاثیر خود را نمایان کرده‌اند اما هم ملت ما به این شرایط عادت کرده‌اند و هم دشمن قرارش بر همین است.

این عضو جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر اینکه تحریم‌های همه جانبه به صورت روشنی انجام شده‌اند و آشکارا ملت ما را تحت فشار قرار داده‌اند، اظهار کرد: ما در مورد مصرف، مخصوصا در مورد کالاهای وارداتی باید توجه داشته باشیم که اولویت‌مان در شرایط فعلی این است که آنچه ضروری نیست را مصرف نکنیم و به دنبالش نرویم.

اکرمی افزود: ما باید به دنبال تولید داخل برویم به خصوص که ظرفیت‌های زیادی داریم و اگر مقداری جدی‌تر باشیم و وضعیت فعلی را جدی بگیریم و از تولید ملی حمایت کنیم و در نهایت اهتمام جدی هم داشته باشیم حتما از پس مشکلات بر می‌آییم.

وی در پایان اظهار کرد: دشمن اگر جدیت ما را ببیند در اهدافش ناکام خواهد ماند همانطور که در به صفر رساندن فروش نفت ایران نیز ناکام بود.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: