تاریخ انتشار: ۱۵:۴۱ - ۰۷ آذر ۱۳۹۷
اقدام عجیب یک مسافر زن اندونزیایی در یکی از فرودگاه‌های این کشور که به پروازش نرسیده بود سوژه رسانه‌ها شد. این زن جوان در اقدامی عجیب به جای آنکه منتظر پرواز بعدی بماند تلاش کرد با عبور از گیت امنیتی وارد محدوده باند فرودگاه شده و هواپیمای در حال پرواز را متوقف کند.
اقدام عجیب مسافر پس از نرسیدن به پرواز+عکس
رویداد۲۴ بنا به گزارش رسانه‌های محلی این زن که هویتش " حنا" اعلام شده از پرواز خود در فرودگاه بالی نگورا رای در صبح روز یکشنبه جا مانده بود. او قرار بود با این پرواز از بالی اندونزی به جاکارتا پرواز کند که ظاهرا در ساعت مقرر پرواز در فرودگاه حاضر نشده بود.

در حالی که دو نفر از ماموران امنیتی فرودگاه تلاش می‌کنند این زن را به محدوده پشت گیت منتقل کنند نشان می‌دهد. این زن جوان تلاش می‌کند با خلاص شدن از دست این ماموران خود را به هواپیمای در حال پرواز برسد. بنا به گفته یک سخنگوی فرودگاه این زن علاوه بر آنکه سر ساعت مقرر در فرودگاه حاضر نشده بود به سه تماس تلفنی از طرف پرسنل فرودگاه نیز پاسخ نداده بود.

این زن حدود ۱۰ دقیقه پیش از پرواز پس از حضور در فرودگاه با عبور از گیت امنیتی خود را به محدوده باند پرواز رساند. این سخنگوی فرودگاه در این مورد گفت: " در ساعت ۷.۱۰ دقیقه این مسافر از گیت امنیتی عبور کرد در حالی که قرار بود هواپیما طبق ساعت از پیش تعیین شده در ساعت ۷.۲۰ دقیقه به مقصد جاکارتا پرواز کند. "

گفتنی است؛ بنا به گزارش رسانه‌های محلی اندونزی این زن مجبور شد تا با هواپیمای بعدی به جاکارتا پرواز کند.
اقدام عجیب مسافر پس از نرسیدن به پرواز+عکس
منبع: تابناک
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: