تاریخ انتشار: ۲۲:۴۷ - ۲۶ آذر ۱۳۹۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
در ویدیویی که از محمد باسط ‌درازهي نماینده مردم سراوان در مجلس، منتشر شده، او در سخنانی توهین‌آمیز به یک کارمند می‌گوید «تو ... می‌خوری از من دستور نمی‌گیری. تو غلط می‌کنی از من دستور نمی‌گیری. مردک...».

نماینده سراوان به یک کارمند: تو غلط می‌کنی!

رویداد۲۴ در ویدیویی که از محمد باسط ‌درازهی نماینده مردم سراوان در مجلس، منتشر شده، او در سخنانی توهین آمیز به یک کارمند می‌گوید «تو ... می خوری از من دستور نمی‌گیری. تو غلط می‌کنی از من دستور نمی‌گیری. مردک...». این سخنان درازهی با واکنش تند و برخورد فیزیکی یکی از شهروندانی که در آنجا حضور داشته همراه می‌شود.

اولين واكنش نماينده سراوان به درگيري امروز در گمرك

محمد باسط درازهی نماینده مردم سراوان در واکنش به انتشار کلیپ درگیری لفظی وی با یک کارمند اظهار کرد: بنده سه شنبه هفته گذشته با رئیس گمرک ایران آقای میراشرفی در اداره گمرک مرکزی وقت ملاقات داشتم و قرار بود تا درباره مسائل گمرکی حوزه انتخابیه خود با وی بحث و گفت‌وگویی داشته باشم.

ریاست محترم گمرک به دلیل نبود وقت قرار، ملاقات را به امروز موکول کرد و بنده حدود ۴۰ الی ۴۵ دقیقه جلوی در معطل بودم؛ دو کارمندی که در آنجا حضور داشتند در واکنش به پیگیری بنده با رئیس گمرک ضمن توهین، گفتند که هر چه می‌کشیم از دست امثال شماست!

اين نماينده مجلس ادامه داد: بحث و چالش حدود سه دقیقه به طول انجامید و افرادی که مبادرت به فیلم‌برداری کرده بودند با تدوین فیلم قسمت‌هایی که بنده را مورد توهین قرار داده بودند را حذف کرده‌اند.

نماینده مردم سراوان گفت: کارمندی که تصویرش در فیلم مشخص است با ادبیات بسیار سخیف، بیان دشنام، از ملاقات بنده با رئیس گمرک ممانعت کرد که در نهایت درگیری پیش آمد و بنده را با بی‌احترامی از اداره بیرون انداختند.

درازهی تصریح کرد: بنده با وزارت اقتصاد تماس گرفتم تا هماهنگی‌های لازم را انجام دهد و نهایتا پس از ۲ الی ۳ ساعت معطلی موفق به انجام ملاقات نشدم.

نماینده مردم سراوان بیان کرد: بنده فردا حتما این مسئله را در صحن علنی مجلس بیان و استیضاح وزیر اقتصاد را مطرح خواهم کرد.

منبع: آخرین خبر

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
مج
|
Canada
|
۰۵:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۲
0
0
جناب آقای نماینده ، گیریم که ادعای شما صحیح باشد،اما ادبیاتی که بکار بردید کاملا معرف شخصیت شما می باشد و اصلا قبل توجیه نیست. به جای آسمون و ریسون بافتن مرد و مردونه بابت رفتار زشتتون باید از همه مردم ایران عذرخواهی میکردید.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار