تاریخ انتشار: ۰۹:۳۴ - ۲۷ دی ۱۳۹۷
رویداد۲۴ خبر می‌دهد؛
احزاب اصلاح طلب در هفته پایانیدی ماه به فعالیت‌های خود ادامه دادند. مهمترین خبر رفع توقیف روزنامه حزب اعتماد ملی بود. خبر مهم دیگر مناظره تاج زاده و زاکانی بود.

احزاب اصلاح طلب در هفته پایانی دی ماه چه کردند؟

رویداد۲۴ با سرد شدن هوا، فعالیت احزاب اصلاح طلب هم افت محسوسی داشت. با این حال هنوز هم برنامه‌هایی از سوی احزاب مختلف در سراسر کشور برگزار می‌شود.

بازگشت اعتمادملی

محمد جلیلیان، رییس دفتر حقوقی حزب اعتماد ملی و وکیل دادگستری است که از مرداد سال ۸۸ تاکنون وکالت روزنامه «اعتماد ملی» به مدیر مسوولی محمدجواد حق‌شناس را برعهده دارد. او به «اعتماد» گفته پس از قریب به ۱۰ سال دیوان عالی کشور حکم مربوط به روزنامه «اعتماد ملی» را نقض کرده است. حکمی که در سال ۹۵ صادر شد و این روزنامه را مجرم شناخت و مستحق مجازات دانست.

تاجزاده و آقاجری در اتحاد ملت

حزب اتحاد ملت هفته گذشته دو برنامه مختلف برگزار کرد که با استقبال زیادی مواجه شد. در یک برنامه مصطفی تاجزاده و در برنامه دیگر هاشم آقاجری به ایراد سخنرانی پرداختند. مصطفی تاجزاده این هفته با علیرضا زاکانی نیز مناظره کرده است.

حزب کار و خصوصی سازی

حزب اسلامی کار روز یک شنبه همایشی را درباره خصوصی سازی برگزار خواهد کرد. این همایش سه دهه خصوصی سازی، چالش‌ها و راهبرد‌ها نام دارد و به جز حسین کمالی و علیرضا محجوب، در این مراسم حسین راغفر، ابراهیم اصغرزاده، محمدرضا پور ابراهیمی و حمیدرضا فولادگر سخنرانی خواهند کرد.

انتخابات استانی مجلس

مهمترین موضوعی که فعالان سیاسی در هفته گذشته درباره آن سخن گفتند، استانی شدن انتخابات مجلس است. عموم اصولگرایان با این طرح مخالف و عموم اصلاح طلبان با آن موافق هستند. با این حال اصولگرایان موافق و اصلاح طلبان مخالف هم در این فهرست قرار دارند. در حال حاضر برخی نمایندگان با یک میلیون و برخی با کمتر از ده هزار رای (مثل نمایندگان نطنز و سمیرم و ...) وارد خانه ملت می‌شوند.

بازوند نامزد مجلس نمی‌شود

این هفته بازوند استاندار کرمانشاه آب پاکی روی شایعات ریخت و گفت در فضای مجازی می‌نویسند که بازوند می‌خواهد کاندیدای نمایندگی مجلس شود! روزگاری هم نوشتند که بازوند بازنشسته شده، اما خواهند دید که کاندیدا نمی‌شوم چرا که اصلا دنبال این موضوع نبوده‌ام و کسانی که این مباحث را مطرح می‌کنند بدانند که اعتماد عمومی سرمایه کارشان است و این دست مطالب اعتماد‌ها را کاهش می‌دهد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار