تاریخ انتشار: ۲۳:۵۷ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
تعداد نظرات: ۵ نظر

دختر میرحسین موسوی: پدر و مادرم نگران معیشت مردم هستند

مطلب پیش‌رو روایت نرگس موسوی، دختر میرحسین موسوی و زهرا رهنورد از وضعیت حصر پدر مادرش است.

  رویداد۲۴ او در پاسخ به این سوال که «آیا با گذشت هشت سال از حصر در وضعیت حصر موسوی و رهنورد تغییری ایجاد شده است؟» گفت: تغییراتی ایجاد شده است. این تغییرات جزئی هستند. اما در شکل و مفهوم حصر تغییر اساسی رخ نداده است.

وی در توضیح این تغییرات گفت: کمی بیش از یک سال است که ملاقات‌های ما در خانه و بدون حضور فیزیکی مامورین البته با حضور دوربین‌های آشکار و پنهان اتفاق می‌افتد.

تا پیش از این به جز حضور فیزیکی ماموران مرد در ملاقات‌ها و سرتیم ماموران، مامور زن نیز حضور داشت که در ابتدای حصر حتی از نزدیک شدن ما به مادرمان ممانعت میکرد، اما مدتی است مامور زن در مجموعه حضور ندارد.

به جز این، جوش خوردگی چند پنجره مشرف به کوچه اختر و حیاط خانه برداشته شده است. تا چندماه قبل لبه‌های پنجره‌ها را جوش داده بودند و امکان باز شدن آن‌ها وجود نداشت.

این تغییر هم به چند ماه قبل بر می‌گردد. اما بخش‌هایی از خانه مثلا موتورخانه، پشت بام و بخش بزرگی از راه پله‌ها در اختیار مطلق مامورین است و کلید در‌های خانه و این بخش از خانه هم تنها در دست آنهاست.

نرگس موسوی در پاسخ به این سوال که آیا پدرش و مادرش با چهره‌های سیاسی و یا افرادی غیر از خانواده دیدار داشته اند پاسخ داد: خیر. به جز ملاقات با فرزندان و اعضای خانواده (خواهر ها، برادرها، برادرزاده‌ها و خواهرزاده ها) و گاهی تیم مسئول حصر و تیم پزشکی با شخص دیگری ملاقات نداشته اند.

وی همچنین در پاسخ به اینکه «آیا درباره تغییر در وضعیت حصر به خانواده وعده‌ای داده شده است؟» می‌گوید: خیر. نه صحبت و نه وعده‌ای داده نشده است.

وی با بیان این که دسترسی پدر و مادرش به رسانه ها، سال‌ها به تلویزیون یا همان رسانه ملی محدود بوده است، ادامه داد: در سه سال گذشته دو روزنامه اضافه شده است.

تا پیش از این با سفیدخوانی اخبار رسانه ملی و خبر‌های کوچکی که در ارتباطات محدود ما به آن‌ها داده میشد از شرایط مطلع می‌شدند. اما پس از برقرار شدن ملاقات‌ها در داخل خانه، ما تمامی اخبار را به ایشان انتقال می‌دهیم.

وی در پایان گفت: موسوی و رهنورد درکنار مشکلات و مسائل جاری کشور، بیش از هر چیز نگران معیشت مردم هستند و خود را از آن‌ها جدا نمی‌بینند.
 
منبع: جماران
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۹
4
3
همه تون مثل همید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۳۰
5
0
پدر و مادر تو بی خود کرد
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۳۰
4
0
بسیاری از مشکلات سیاسی و اقتصادی کشور ناشی از اقدامات پدر شماو همفرانان اوست بی خود کرده نگران مردم شده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
0
2
سایت محترم رویداد 24 طرفداران جناح به اصطلاح اصولگرا درپیام گذاشتن در سایت فعال هستند, متأسفانه اکثریت قریب به اتفاق وابستگان به این جناح خیلی وقیح وپررو هستند وهمیشه طلبکارانه با قضایا برخورد میکنند , گویی مملکت ارث پدریشان است!!!
تمومه
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۵
1
1
اصلاح طلب و اصولگرا سروته یک کرباسن دوست عزیز،اصلاح طلب اصولگرا دیگه تمومه ماجرا
نظرات شما