تاریخ انتشار: ۱۰:۵۷ - ۲۵ تير ۱۳۹۸
در بازار امروز سه‌شنبه بیست و پنجم تیر قیمت سکه و قیمت طلا نسبت به روز گذشته کاهش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۴۵ هزار تومان معامله شد.
قیمت ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
رویداد۲۴ براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر امروز قیمت انواع سکه و طلا کاهش یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۱۴۵ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۰۷ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۴۱۲ دلار قیمت خورد.
 


قیمت سکه و قیمت طلا در بازار امروز سه‌شنبه ۲۵ تیر ۹۸

قیمت ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۵

قیمت دلار و قیمت یورو در بازار امروز سه‌شنبه ۲۵ تیر ۹۸

 
صرافی ملی قیمت دلار را برای سه‌شنبه بیست و پنجم تیر بدون تغییر نسبت به نرخ‌های پایانی دوشنبه، ۱۲ هزار ۱۰۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو، نیز در صرافی‌های بانک‌ها تغییری نداشت و ۱۴ هزار ۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار ۹۵۰ تومان است.

اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (سه‌شنبه بیست و پنجم تیر ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۲ هزار و ۵۷۱ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۳۰۳ ریال ارزش‌گذاری شد.


قیمت ارز در بازار آزاد در تاریخ دوشنبه ۲۴ تیر


همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد. اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کنید.


قیمت ارز بازار آزاد امروز سه‌شنبه ۲۵ تیر (تومان)

قیمت ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
 

منبع: فرارو
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: