تاریخ انتشار: ۱۲:۰۴ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۸
هم‌اکنون هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۱۰ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی ۴میلیون و۲۶۷ هزار تومان قیمت خورده است.
قیمت ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز سه‌شنبه  ۹۸/۰۵/۰۱
رویداد۲۴ قیمت طلا در بازار‌های جهانی طی روز جاری با کاهش نسبت به دیروز به‌ارزش ۱۴۱۷.۴ دلار مبادله می‌شود.

در روز‌های اخیر کاهش همزمان قیمت جهانی طلا با قیمت ارز در بازار داخلی، موجب شد تا قیمت طلا و سکه در بازار داخلی کاهش چشمگیری را تجربه کند.

به صورتی که هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار سبزه میدان از کانال ۴۰۰ هزاری به ۳۰۰ هزار تومان سقوط کرد هر چند طلا زمان زیادی در این کانال باقی نماند. سقوط آزاد قیمت‌ها در انواع سکه نیز مشهود بود به طوری که قیمت سکه طرح جدید از کانال ۴ میلیونی به ۳ میلیون برگشته بود.
 

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت مثقال امروز ۹۸/۰۵/۰۱

قیمت ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز سه‌شنبه  ۹۸/۰۵/۰۱


قیمت دلار و قیمت یورو در بازار امروز ۹۸/۰۵/۰۱


صرافی ملی قیمت دلار را برای سه‌شنبه یکم مرداد با ۱۰۰ تومان افزایش نسبت به نرخ‌های پایانی دوشنبه، ۱۲ هزار تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو، در صرافی‌های بانک‌ها تغییری نداشت و ۱۳ هزار ۸۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار ۷۰۰ تومان است.

اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (سه‌شنبه یکم مرداد ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۲ هزار و ۳۲۸ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۱۷ ریال ارزش‌گذاری شد.

 

 

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: