تاریخ انتشار: ۱۰:۳۶ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۴ نظر
طاهرنژاد، فعال سیاسی مطرح کرد؛
طاهرنژاد درباره احتمال کاندیدا شدن احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بعید می‌دانم خود احمدی‌نژاد نامزد انتخابات شود، اما رهبری جریان منتسب به خود را بر عهده خواهد داشت و خود را برای انتخابات ۱۴۰۰ آماده می کند.
احتمال کاندیداتوری احمدی نژاد در انتخابات مجلس؟
رویداد۲۴ یدالله طاهرنژاد با بیان اینکه من فعالیت ملموسی را به عنوان جریان سوم در عرصه سیاسی ندیده‌ام، اظهار کرد: با این حال معتقدم طیف سیاسی منتسب به احمدی‌نژاد ظرفیتی را دارد که جریان سومی را ایجاد کند، چون سرمایه اجتماعی به تدریج شکل گرفته و به تدریج هم زائل می‌شود و همچنان برای احمدی‌نژاد سرمایه اجتماعی قابل تصور هست و این سرمایه اجتماعی در حدی است که می‌تواند در انتخابات ظهور و بروز داشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که این جریان با چه گفتمانی وارد انتخابات می‌شود؟ ادامه داد: سابقه نشان داده که رفتار این جریان خیلی قابل پیش‌بینی نیست، اما آن‌ها می‌توانند از مسائلی که به مذاق جامعه خوش می‌آید و مخاطب جذب می‌کند مثل مبارزه با فساد و رانت استفاده کنند. اگر امروز زمان انتخابات باشد، این جریان می‌تواند حضور نسبتا ملموسی داشته باشد و ممکن است بتواند تعداد کرسی‌های مجلس را بدست آورد، اما این مسائل به فضای زمان انتخابات و معادلات سیاسی تا آن زمان بستگی دارد.

این فعال سیاسی درباره احتمال کاندیدا شدن احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بعید می‌دانم خود احمدی‌نژاد نامزد انتخابات شود، اما رهبری جریان منتسب به خود را بر عهده خواهد داشت و خود را برای انتخابات ۱۴۰۰ آماده می‌کند و اگر بتواند در انتخابات مجلس نقش‌آفرینی قابل دفاعی کند، این زمینه برای او فراهم می‌شود تا در انتخابات ۱۴۰۰، مصمم‌تر و با انگیزه بیشتری شرکت کند.

طاهرنژاد همچنین درباره نوع واکنش شورای نگهبان به جریان منتسب به احمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: شناخت افراد منتسب به احمدی‌نژاد برای شورای نگهبان ساده نیست، چون این جریان تشکیلاتی عمل نمی‌کند؛ برای همین می‌تواند از چهره‌های گمنام خود حمایت کرده و آن‌ها را بالا بیاورد. با فرض اینکه آن‌ها هم شناخته شوند، شورای نگهبان هنوز واکنشی نشان نداده که آن‌ها را ردصلاحیت می‌کند.
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
بهزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۴
2
0
۸ سال رییس دولت بود ،کشور رو ب نابودی و فلاکت کشوند ،حالا فقط مونده بود نماینده مجلس دروغگویان شود، من نمیدونم چرا با این همه توهینی ابشان ب مقامهای نظام و سایرین کردند حتا ی ابلاغیه هم دریافت نکردند‌.واقعا جای سوال خیلی خیلی بزرگبست؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
محمود
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
تا زمانیکه افرادی کج فهم چون شما وجود دارد ما عقب مانده خواهیم ماند.نه اطلاعات دارین نه اخلاق.فقط کارتون تخریب افراد با تقوا و وطن پرست هست.تا زمانیکه شما رایت را با یه کارت شارژ عوض میکنی ما عقب مانده و بدبخت خواهیم ماند.یا حسین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
0
0
الان که مملکت گل وبلبل شده احمدی نژادجایی نداره بایدهمینا باشند برمسندقدرت تافاتحه مردم خونده بشه
علی
|
France
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
0
1
انشاالله ۱۴۰۰دکترشرکت کنه تادست انگلیس از کشور قطع بشه انشاالله
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: