قیمت گوشت گوسفندی؛ ۹۸ هزار تومان
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۶ - ۰۷ مهر ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی خبر داد:
رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی با اعلام قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی به صورت شقه در محدوده ۹۸ هزار تومان گفت: برخی افراد به دنبال آزادسازی صادرات دام هستند که این موضوع التهاب بازار گوشت قرمز را به همراه خواهد داشت.

قیمت گوشت گوسفندی؛ ۹۸ هزار تومان

رویداد۲۴ علیرضا ملکی گفت: قیمت گوشت تازه از حدود دو هفته گذشته روند نزولی به خود گرفته و هر کیلو گوشت قرمز ۵۰۰۰ تومان ارزان شده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی با بیان اینکه با کاهش قیمت گوشت، قیمت دام نیز ارزان شده است، ادامه داد: کاهش قیمت گوشت به دلیل کاهش تقاضا، گذر از ایام پرمصرف ماه محرم و کاهش قدرت خرید خانواده‌ها در پی انجام سفرهای تابستانی و آغاز فصل مدارس بوده است.

وی در رابطه با شرایط بازار در شش ماهه دوم سال بیان کرد: در شش ماهه دوم سال اگر ممنوعیت صادرات و مبارزه با قاچاق دام ادامه یابد، شرایط مناسبی بر بازار حاکم خواهد بود.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی از تلاش برخی افراد برای آغاز صادرات دام خبر داد و گفت: با آغاز صادرات دام، بازار داخلی با کمبود مواجه و کاهش عرضه در نهایت به افزایش قیمت گوشت منجر خواهد شد.

وی قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی برای مشتری را به صورت شقه ۹۸ تا ۱۰۰ هزار تومان اعلام کرد.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
0
0
شقه گوسفند که ۸۷۰۰۰ تومان بود چی شد که اتحادیه میگه ۹۸ هزارتومان تازه ارزان شده واقعا چقدر مسخره هستند حضرات دست اندر کار ارزاق مردم
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: