تاریخ انتشار: ۱۱:۴۸ - ۱۹ آبان ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۲۰ نظر
رئیس جمهور در جمع مردم یزد:
حسن روحانی از رییس دستگاه قضا تعیین تکلیف پرونده بابک زنجانی و اجرای مصوبه شورای عالی امنیت ملی در سرعت رسیدگی به پرونده دو میلیارد دلاری را خواستار شد .

روحانی در یزد

رویداد۲۴ حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری صبح یکشنبه در جریان سفر کاروان تدبیر و امید به استان یزد در جمع مردم یزد با تاکید بر لزوم تلاش و فعالیت همه مسوولان در زمینه مبارزه با فساد اظهار کرد: دولت در سه لایحه مهم راه‌های اساسی مبارزه با فساد را روشن کرده و تاکنون دو لایحه آن را به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرده است.

وی با تاکید بر این که مهمترین مسئله در مبارزه با فساد، شفافیت است خاطر نشان کرد: همه مردم و مسوولان و همچنین شرکت‌های دولتی و دستگاه‌ها باید کاری که را انجام می‌دهند، با شفافیت برای مردم تشریح کنند. همچنین درآمدها و فعالیت‌های شرکت‌ها و کار نهادها باید کاملا روشن باشد و مشخص باشد که چه چیزی از بودجه بیت المال مصرف کردند و برای آبادانی کشور چه کاری انجام دادند.

رئیس رئیس جمهوری افزود: لایحه شفافیت یکی از لوایحی مهمی است که دولت تقدیم مجلس کرده و امیدواریم نمایندگان مجلس در آینده نزدیک بتوانند این لایحه را تصویب کند.


بیشتر بخوانید: شعار‌های اعتراضی مردم حین سخنرانی روحانی در یزد +فیلم


روحانی با بیان اینکه مردم عزیز یزد در تمام مراحل انقلاب از دفاع مقدس تا سازندگی کشور، در صف مقدم بودند، اظهارداشت: اختلاف و فاصله خواست آمریکا است؛ نگذاریم خواست آمریکا از حنجره عده‌ای معدود بلند شود.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه امروز در شرایط تاریخی بسیار مهمی قرار داریم، گفت: ملت ایران در برابر فشار بیگانگان، یکپارچه ایستاده است و علیرغم همه تلاش‌هایی که آمریکا و دشمنان علیه ملت ایران انجام می‌دهند این ملت از هر زمان دیگری برای فداکاری نسبت به کشور خود آماده‌تر است.

روحانی با بیان اینکه ملت ایران در طول یک سال گذشته در برابر فشار بیگانگان ایستادگی کرده است، اظهار داشت: در طول سال ۹۷، ملت ایران به واسطه فشار اقتصادی دشمنان روز‌های سختی را از لحاظ اقتصادی داشتند، اما در عین حال امروز با ایستادگی، وحدت و تلاش پیگیر مردم به جایی رسیده ایم که آمریکا مایوس شده و به خوبی می‌داند که ملت بزرگ ایران در برابر فشار دشمنان ایستادگی و مقاومت می‌کند.

رئیس جمهور آمار و ارقام اقتصادی از اردیبهشت ماه امسال را مورد اشاره قرار داد و گفت: از اردیبهشت ماه امسال، در هر ماه شرایط کشور بهتر شده است.

روحانی اضافه کرد: علیرغم فشار دشمن ملت ایران توانسته است فشار تورم را از اردیبهشت ماه تا مهر ماه، هر ماه کنترل کند و بر اساس آمار بانک مرکزی، نرخ رشد تورم در خرداد ۳/۲ درصد، در تیر ماه ۲/۲ درصد، در مرداد ۸/۰ درصد و در شهریور نیز ۸/۰ درصد بوده است و این بدان معناست که کارآفرینان، کشاورزان، کارگران و مهندسین در سراسر کشور بر تلاش خود افزوده اند.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: اینکه علیرغم همه فشار‌ها صادرات غیرنفتی در کشور رونق دارد به معنای تلاش و کوشش در کشور است و امروز باید در کنار هم برای آبادانی کشور تلاش خود را مضاعف کنیم تا در این شرایط بتوانیم در برابر دنیا در زمینه علم، دانش و فعال نمودن شرکت‌های دانش بنیان شاهد تحول بزرگی در کشور باشیم و در این صورت به خوبی می‌توانیم دشمنان خود را منکوب کنیم.

روحانی در ادامه سخنان خود تلاش و فعالیت دولت در مبارزه با فساد را مورد اشاره قرار داد و گفت: دولت در این زمینه در سه لایحه مهم راه‌های اساسی مبارزه با فساد را روشن کرده است که دو لایحه آن به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده است.

رئیس جمهور تصریح کرد: مهم‌ترین مساله در مبارزه با فساد شفافیت است لذا همه مردم، مسوولین، شرکت‌های دولتی و دستگاه‌ها باید در نهایت شفافیت کاری را که انجام می‌دهند برای مردم تشریح کنند و بایستی درآمد و فعالیت شرکت‌ها و نهاد‌ها برای مردم روشن باشد که چه مقدار از بودجه و بیت المال استفاده می‌کنند و این مبلغ را در چه راهی و برای انجام چه کاری به کار می‌برند.

روحانی با اشاره به اینکه لایحه شفافیت یکی از لوایح بسیار مهمی است که دولت تقدیم مجلس شورای اسلامی کرده است، گفت: امیدواریم نمایندگان مجلس در آینده نزدیک بتوانند این لایحه را به تصویب برسانند.

رئیس جمهور اضافه کرد: دولت همچنین لایحه مبارزه با فساد را نیز تقدیم مجلس شورای اسلامی کرده است و لایحه تعارض منافع در دولت در حال بررسی است و در آینده تقدیم مجلس خواهد شد.

روحانی با تاکید بر اینکه همه باید با شفافیت و عزمی راسخ با فساد در جامعه مبارزه کنیم، اظهار داشت: دست هر کس که در این کشور به فساد آلوده باشد باید با او برخورد شود و مبارزه با فساد، جناح و حزب نمی‌شناسد و همه مردم و جناح‌ها خواستار مبارزه با فساد به صورت شفاف هستند.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: از قوه قضاییه که با فساد‌های میلیونی و میلیارد تومانی برخورد می‌کند می‌خواهم که مبارزه با فساد میلیارد دلاری را هم برای مردم توضیح دهد.

روحانی گفت: اینکه هنوز بعد از گذشت چند سال برای ما روشن نیست آقایی که ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون پول مردم را خورد و او را دستگیر کرده و حتی حکم اعدام هم برایش صادر شد و اکنون در زندان است الان، این پول کجاست و چه کسانی مسوول هستند و چرا آن‌هایی که در این زمینه نقش داشتند برای مردم توضیح داده نمی‌شود.

رئیس جمهور تصریح کرد: از همه مسوولین می‌خواهم که جریان ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار را برای مردم شفاف کنند چرا که این پول، پول نفت، بیت المال و خزانه بوده است.

روحانی خاطرنشان کرد: همچنین از همه مسوولین و ارگان‌ها می‌خواهم درباره ۲ میلیارد دلار پولی که به حلقوم آمریکا ریخته شد و دولت قبل ۱۰ ماه فرصت داشت که آن پول را از حلقوم آمریکا درآورد، اما دست روی دست گذاشت به مردم توضیح دهند. چند سال پیش شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد که باید به سرعت به این پرونده رسیدگی شود، اما تا امروز رسیدگی نشده است لذا می‌خواهم پرونده ۲ میلیارد دلاری برای مردم روشن شود تا مردم خوشحال شوند و بدانند که عزمی که برای مبارزه با فساد وجود دارد، راسخ است.

رئیس جمهور اضافه کرد: همچنین باید ۹۴۷ میلیون دلار و آن‌هایی که در این زمینه مسوول بودند که یک نهادی است که آن را گرفته و پس نداده به مردم توضیح داده شود و بایستی حسابرسی شده و این مبلغ پس گرفته شود.

روحانی گفت: می‌خواهم نهاد‌هایی که بیش از ۷۰۰ میلیون دلار بدهکارند به مردم توضیح داده شود و در همه این زمینه‌ها از وزیر نفت می‌خواهم که این آمار و ارقام را برای مردم روشن کند همچنین رییس بانک مرکزی را مسوول می‌کنم تا پرونده ۲ میلیارد دلاری را به مردم گزارش کند و از دستگاه‌های نظارتی نیز می‌خواهم که سرنوشت ۹۴۷ میلیون دلار را برای مردم روشن کنند.

رئیس جمهور تصریح کرد: مبارزه با فساد دانه درشت‌ها کجاست و چرا به این فساد‌ها و پول‌ها رسیدگی نمی‌شود اینکه چند نفر را به دادگاه کشانده و تبلیغ مبارزه با فساد شود، بدانید که سرِ مردم کلاه نمی‌رود مردم باید بدانند پولی که از بیت المال پرداخت شده، چگونه و کجا رفته و چه کسانی مسوول هستند و در این زمینه قضات و دادستان‌های شریف نباید از پیگیری این پرونده‌ها بترسند و سرنوشت این پول‌ها را برای مردم روشن کنند در غیر این صورت به مناسبت‌های مختلف و مورد به مورد این ارقام را به مردم توضیح خواهم داد.

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود از کشف یک میدان بزرگ نفتی به عنوان یک خبر خوش برای مردم اطلاع داد و گفت: شرکت ملی نفت ایران و بخش اکتشاف شرکت نفت در ادامه تلاش‌های خود به ویژه از سال ۹۵ تا هفته گذشته توانستند یک میدان جدید نفتی بزرگ را کشف کنند و این یک هدیه کوچکی از دولت و وزارت نفت به ملت ایران است.

رئیس جمهور افزود: ذخیره این میدان نفتی به اندازه ۵۳ میلیارد بشکه نفت است و این میدان بزرگ نفتی از بستان تا امیدیه به طول ۲۴۰۰ کیلومتر مربع وسعت و ۸۰ متر عمق دارد.

روحانی خاطرنشان کرد: در ایامی که دشمنان فروش نفت کشورمان را تحریم کردند و ملت ایران را تحت فشار گذاشتند کارگران و مهندسین کشور ما توانستند این میدان بزرگ نفتی را کشف کنند.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: در این میدان بزرگ نفتی موضوع مهم ضریب بازیافت است اینکه از ۵۳ میلیارد بشکه نفت چه مقدار می‌توان استحصال کرد و به فروش رساند و در این زمینه با استفاده از دانش و تکنولوژی روز، یک درصد بازیافت بیشتر به معنای ۳۲ میلیارد دلار درآمد بیشتر برای کشور است.

روحانی گفت: آن‌هایی که در دو سه سال اخیر مرتبا مطرح می‌کنند که شرکت‌ها و فناوری‌های خارجی نباید وارد کشور شود، باید نسبت به این موضوع پاسخگو باشند لذا لازم است از فناوری‌های پیشرفته جهانی در هر کجایی که باشد، استفاده کنیم.

رئیس جمهور افزود: اگر ضریب بازیافت از این میدان نفتی ۱۰ درصد باشد این به معنای ۳۲۰ هزار میلیارد درآمد است و چنانچه ضریب بیشتر باشد درآمد بیشتری نیز بدست می‌آوریم بنابراین بایستی با علم، دانش و تکنولوژی روز، رفاه و آسایش مردم را افزایش دهیم و با این روش راه و مسیر درست آینده را روشن سازیم.

روحانی در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: یک عده از افرادی که کمی بداخلاق هستند در طول ماه‌های گذشته در برخی از روزنامه‌ها چنین نوشته اند که این دولت در سال ۹۷ و با ارز ۴۲۰۰ تومانی، ۱۸ میلیارد دلار را به باد داده است در این راستا به رییس بانک مرکزی دستور دادم تا تمام پول‌هایی که در سال گذشته در ۶ ماه اول پرداخت کرده را فهرست و اعلام کند و در این زمینه اخیرا نامه آن را به من داده است و از ایشان خواستم که این نامه را منتشر کند.

رئیس جمهور گفت: یک عده آدمی که نه اخلاق و نه ایمان دارند و نه با منافع ملی آشنا هستند چنین می‌گویند که پارسال ۱۸ میلیارد دلار گم شده است لذا بانک مرکزی امروز آمار مربوط به این موضوع را منتشر کرد.

روحانی خاطرنشان کرد: بر اساس گزارش بانک مرکزی از این رقم، ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار کالا‌های اساسی و درمانی و پزشکی وارد شده است و تمام فهرست آن کاملا مشخص می‌باشد. ۱۲ میلیارد دلار هم کالا‌های دیگری وارد شده که لیست همه آن‌ها مشخص است به جز یک میلیارد دلار که اختلاف حساب وجود دارد و در این زمینه به تعزیرات اعلام شده که بررسی‌های لازم را انجام دهد.

رئیس جمهور تصریح کرد: مردم بدانند در این دولت یک ریال یا یک دلار گم نخواهد شد و آن در دوران دیگری بود که میلیارد‌ها دلار گم می‌شد و هنوز هم پیدا نشده است؛ بنابراین راه را اشتباه نروید.

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود مردم استان یزد را مردمانی غیور، مومن و فداکار توصیف کرد و گفت: از سال ۵۷ تا پیروزی انقلاب تقریبا هر سال یکی دو بار به این استان سفر می‌کردم و از فروردین ۵۷ حرکت نهضت مردم غیور یزد آغاز شد و دقیقا دهم فروردین ۵۷ بود که گام به گام ما را به ۲۲ بهمن و در نهایت به پیروزی انقلاب اسلامی رساند.

رئیس جمهور افزود: مردم یزد در تمام مراحل بعد از پیروزی انقلاب اسلامی از دفاع مقدس تا سازندگی کشور در صف مقدم حضور داشتند.

روحانی اضافه کرد: فداکاری لشکر غدیر که آن زمان به تیپ الغدیر مشهور بود در میدان‌های نبرد به ویژه در عملیات خیبر فراموش نشدنی است و جوانان این دیار در آنجا با تمام سختی‌ها ایستادگی و مبارزه کردند.

رئیس جمهور همچنین با گرامیداشت آغاز هفته وحدت گفت: امروز ما در آغاز هفته رسول خدا پیامبر اسلام و امام صادق (ع) قرار گرفتیم امروز به نقل برادران اهل سنت و برخی از علمای شیعه روز میلاد پیامبر عظیم الشان اسلام است و ۱۷ ربیع الاول روز مشعوف برای میلاد رسول خدا و امام صادق (ع) می‌باشد.

روحانی همچنین گفت: این هفته هفته وحدت، اتحاد، یگانگی و قرب بیشتر به مسیر پیامبر عظیم الشان اسلام است.

رئیس جمهور همچنین با اشاره به عده معدودی که شعار‌هایی سر می‌دادند خطاب به مردم گفت: بی تردید صدای شما مردم، صدای این چند نفر جوان نیست شما مردمانی بزرگ، مهربان و در خط انقلاب هستید و همه باید آگاه باشیم که اختلاف و فاصله خواست آمریکا است لذا نگذاریم خواست آمریکا از حنجره عده معدودی بلند شود گرچه آن عده بسیار کم و معدود هستند، اما در عین حال آن گروه اندک و کوچک را هم به اسلام و وحدت و پیامبر رحمت دعوت می‌کنیم.

روحانی با اظهار همدردی با مردم عزیز آذربایجان شرقی به خاطر حادثه زلزله گفت: همدردی خودم و همه مردم عزیز استان یزد را به مردم آذربایجان شرقی به خاطر حادثه زلزله اعلام می‌کنم و از همه دست اندرکاران و مردم به خاطر کمک به آسیب دیدگان تشکر و سپاسگزاری می‌کنم. اینکه در روز‌های سخت مردم در مسیر همکاری و تعاون و یاری یکدیگر قرار می‌گیرند، ستودنی است.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود از مردم یزد به عنوان مردمی بااستعداد و سختکوش نام برد و افزود: موفقیت جوانان یزدی در کنکور دانشگاه‌ها بیانگر استعداد آنهاست و همچنین قنات‌های یزد که مردم توسط آن‌ها از دل زمین آب کشاورزی خود را تأمین می‌کنند، نشانه سختکوشی مردم یزد می‌باشد.

روحانی با بیان اینکه استان یزد از سرمایه‌های خدادادی فراوانی برخوردار است، گفت: برای این استان ۲ کار بزرگ باید انجام شود که من امروز اعلام می‌کنم.

رئیس جمهور مسأله آب استان را یکی از موضوعات مهم استان عنوان کرد و گفت: در شورای عالی آب تصویب کردیم آب آشامیدنی ۳۰ سال آینده استان تأمین شود. تمام جزئیات مصوبه مربوط به آن روشن است که این آب از کدام حوضه آب‌ریز برای مردم تأمین خواهد شد.

روحانی در مورد تأمین آب صنعتی و کشاورزی استان یزد نیز گفت: برای تأمین آب صنعتی استان، آب جنوب کشور شیرین‌سازی می‌شود و سال آینده ۲۰ میلیون متر مکعب از خلیج فارس به استان وارد خواهد شد. تمام نیازمندی‌های آب صنعتی و کشاورزی استان یزد از خلیج فارس و دریای عمان تأمین می‌شود و هر سرمایه گذاری که علاقمند باشد می‌تواند برای اجرای این طرح انتقال آب سرمایه‌گذاری کند.

رئیس جمهور افزود: اطمینان دارم که اگر آب کافی به استان برسد، شما که شهر جاذبه‌ها هستید، در صنعت، کشاورزی، گردشگری و تولید روز به روز بیشتر پیشرفت کرده و مردم دنیا را جذب خواهید کرد.

روحانی با بیان اینکه با کمک شرکت‌های دانش‌بنیان و آب، باید بیکاری را در استان ریشه‌کن کنید، افزود: شما در کشت گلخانه‌ای محصولات کشاورزی پیشتاز هستید و تأمین آب استان می‌تواند موجب تحول بیشتری شود.

رئیس جمهور راه‌آهن را مسأله دوم استان عنوان کرد و افزود: راه‌آهن یزد – اقلید جزو پروژه‌های مهم استان است که در این سفر پیش‌بینی‌های لازم برای تکمیل آن انجام خواهد شد و امیدواریم تا پایان سال آینده این پروژه تکمیل و موجب رونق بیشتر استان شود.

روحانی در ادامه اظهار داشت: در سفر قبلی به استان یزد ۴۶ طرح و پروژه به شما قول دادم با ۹۷۰ میلیارد تومان اعتبار، تاکنون ۱۰۹۱ میلیارد تومان برای پیشرفت و تکمیل این پروژه‌ها پرداخت کرده‌ایم، اما برخی از این طرح‌ها هنوز تکمیل نشده است.

رئیس جمهور با بیان اینکه ۲۲ طرح از مصوبات سفر قبلی تکمیل شده، ۱۶ طرح بالای ۷۰ درصد پیشرفت داشته و پیشرفت ۸ طرح زیر ۷۰ درصد بوده است، گفت: ۳۷ میلیارد تومان برای تکمیل این طرح‌ها مورد نیاز است که آن را تأمین و پرداخت خواهیم کرد. در این سفر هم بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای ۳۷ پروژه توسعه‌ای استان اختصاص خواهیم دادیم که جزئیات آن در جلسه شورای اداری امشب اعلام می‌شود.

روحانی با بیان اینکه امروز ۲ طرح بزرگ در استان افتتاح خواهد کرد، گفت: یک طرح بزرگ در چادرملو و یک طرح عظیم ساخت کمپرسور‌ها در یزد افتتاح می‌شود و امیدوارم این سفر برای مردم یزد پرخیر و برکت باشد.

رئیس جمهور در پایان سخنان خود یاد بزرگان و عالمان یزدی همچون سیدکاظم یزدی، آیت‌الله شیخ عبدالکریم حائری یزدی مؤسس حوزه علمیه قم، آیت‌الله العظمی محقق داماد، شیخ مرتضی حائری یزدی از اساتید فقه و اصول، شهید بزرگوار آیت‌الله صدوقی و فرزند گرامی‌اش شیخ محمدعلی صدوقی و همچنین مرحوم آیت‌الله روح الله خاتمی را گرامی داشت و گفت: در جمع مردم یزد به سیدمحمد خاتمی افتخار این دیار و ایران نیز سلام می‌کنم.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲۰
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
4
7
هروقت تو گفتی 18 میلیارد دلار جهانگیریت و 60 تن طلا کجا رفت بیا با هم در مورد 2 میلیارد حرف میزنیم.
کار دولتها شده اختلاس و فساد و اخیرا هم مدعی مبارزه با فساد..
دولت احمدی نژاد هم یکی مثل تو پر از فساد و رانت و باند بازی.
پاسخ ها
سعید حسینی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
دزدی ، دزدی است
چه یک قران چه تمام مخاذن زمین


لعنت رسول الله به تمام خائنین به اسلام و جامعه شیعه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
آقای سعید

با شما موافقم
به مطلب شما ، مثبت دادم
سید علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
1
3
چشم. حتما اعلام می کنند. اما لطفا شما جوابگوی مشکلات خودتون باشین لطفا. الان علی الحساب در مورد فرصت سوزی و به کارگماری متهم پرونده کرسنت در دولت خودتان توضیح دهید. با رسم شکل 2 نمره!
راستی چقدر بود؟ 18 میلیارد دلار؟
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
3
1
رئیسی خوب داره کار میکنه ... تو از حسادت نصف شو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
1
1
چون تو بردی او نیز خواهد برد این وسط شما بردید مردم چی ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
1
2
آقای ریس جمهور توکه دلت به این ملت میسوزه وپیگیربیت المال هستی چرا پارسال و سال قبل دادخواهی مردم نمیکردی توکه نزدیکترین کسانت ضربه به مردم وبیت المال زدن دم نزدی وحق مردم را بازپس نگرفتی برادر معاون خودت وازون نزدیکتربرادر خودت کم ضربه به مردم زدن ؟ راست میگی این ها رو هم استان به استان بگو اونیکی بگم بگم راه انداخت حالا تو بگو بگو راه بنداز خدارحمت کنه امام را که میگقت امت واحده همه یکی هستیم یعنی اگربه همین یک گفته امام اکتفا کرده وعمل میشد همه برای خدا ودین خدا و مملکت ومردم واقعا خدمتگزار بودن دلسوزانه این مملکت نمونه بودولنگه نداشت امیدواریم همچین روزی برسد
رسول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
0
1
وقتی همه یه چیزی رو میدونند حتی هزاران برابر این فسادهای زنجیره وار دولت ها.مثلا رییس جمهور هستی مرد باش .داد میزنی باز نزدیک انتخابات شده باز رای می‌خواهید نترس ملت ساده آن باز میان ولی تو داد بزن چون مترسکی
سعید حسینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
0
1
تا کی
و
تا کجا

باید این فساد و سیاهی ، ادامه پیدا کند..!!!؟؟

واقعا نهایت ندارد..!!؟؟
آیا از این مطالب ، پی به
نا کارآمد بودن مسئولین ، نمشود برد..!!؟؟


راستی شیخ الاسلامی چه شد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
1
1
همدیگه رو رسوا میکنند البته در دولت اقای روحانی هم فسادهای مالی زیادی بوده و صد البته قوه قضائیه هم با هزینه های سرسام اور قضائی و عدم رسیدگی خوب به پرونده ها وضع خوبی نداره
رفتار قضات در دادگستریها با مردم بسیار شرم اوره و ابدا ارگانی به رفتارشون رسیدگی نمیکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
1
3
در نزدیکی تبریز حاشیه اتوبان تهران زمینهای وسیعی بنام قوه قضائیه شده حقوق انچنانی به قضات و کارکنانش میده بیچاره مردم مظلوم کلی هزینه دادرسی و تمبر وثنا و اظهارنامه و... میکنند اخر سر هم اکثرا نتیجه نمیگیرند امیدوارم خداوند جوابشونو بده
علیرضا قنبری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
1
2
هرکس بیشترخیانت میکند بیشترحرف میزند اگربرای مردم کارمشد نان سنگگ دانه ای 100 تومان بودیارانه 45000تومان بود یعنی تورم 150درصد شیرکیلوئ 100تومان بود الآن 3800 تومان یعنی تورم 370 درصد گوشت کیلوئ 36000 تومان بود الآن 100000 هزارتومان این تورم تک رقمی را دولتیها ازکجا می آورن که فقط خودشون احساس میکننداما هنوز یارانع همان 45000تومان است لطفآ رئیس جمهور محترم توضیح بدهد .
پاسخ ها
سعید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
اگر میخواست توضیح بدهدکه ( رئیس ) نمیشد

معمولا مسئولین پاسخ میدهند
که این بزرگواران
هیچ کدام «مسئول» نیستند..!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
1
2
به نظر من قوه قضائیه باید در مورد نحوه برخورد با مردم به کلیه پرسنلش از سرباز دم در بگیر تا رئیس دادگستری اموزش بده رفتار قضات با مردم بسیار ناشایسته با اخم و پرخاش موجب نا امنی روحی مردم میشوند توهین و داد زدن و تهمت هم که شیوع زیادی داره
پاسخ ها
سعید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
(داد) رو ول کن داداش
( بیداد) رو بچسب ...!!!
فقط قیامت کبراست که میتونه از عهده شون بر بیاد
رحمان محمدی اصل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
1
2
آقای حسن روحانی دانه درشت ترین مفسدان همان هایی بودند که با صدور 670 فقره چک بلامحل 12700 میلیارد تومان و تعدادی ضمانت نامه بانکی بدون پشتوانۀ به مبلغ 570 میلیارد تومان فقط از بانک تجارت شعبۀ تختی کرمان و مبالغی هنگفتی از شهرداری کرمان و... دزدیده بودند بعد از آن بانک مرکزی هم بیش از 9 هزار میلیارد از پول این ملت بد بخت را بدون هیچ گونه سود به این مفسدان پرداخت نموده آیا بانک مرکزی بدون اجازه شما از مفسدان دانه درشت حمایت می کند؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
3
0
بخدا قسم اگر رئیسی ، رئیس جمهور میشد الان ایران بهشت بود
وقتی که در مقام قوه قضائیه آنقدر به درد معیشت مردم کمک می کند و گره از کار مردم باز می کند ، اگر رئیس جمهور میشد چقدر ایران زیبا و دیدنی میشد و ایرانی خوشبخت
مرگ بر آخوندهای فاسد اصلاح طلب و اصول گرا و تمام لیبرال های پست بهایی پرور
درود بر تمام انقلابی های اسلامی واقعی که خسته نشده اند و هرگز با پول و قدرت تغییر نمی کند
درود خدا بر امام خامنه ای و تمام مجاهدان راه حق
پاسخ ها
سعید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
آیا میدانی
قسم دروغ ، چقدر گناه دارد...!!!!

برای خودت گفتم


وگرنه ما که به این قسم ها ، گوول نمیخوریم
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
1
2
مردم انقلاب کردن و شاه بیرون راندن تا حال روزشون بهتر بشه. (آقا روحانی بساط بساط چپاول مال بیت المال حال یکی بیشتر دزدی میکنه تو هم زور خودتو بزن. مال بیت المال مثل مال بی صاحبی که شما مثل کرکس نشستن بالا سرش تو سر هم منقار میزنند که یکی بیشتر نخوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
0
0
از مسئولان عاجزانه خواهش میکنم محترمانه از قدرت کناره بگیرند .جز گرانی و فساد و ...چیزی ندیدیم.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: