امشب زنده از پاریس؛ مراسم توپ طلا ۲۰۱۹
تاریخ انتشار: ۲۰:۳۵ - ۱۱ آذر ۱۳۹۸
مراسم اهدای جوایز توپ طلا امشب از ساعت ۲۳:۰۰ به وقت تهران آغاز خواهد شدتا مشخص شود برنده توپ طلای ۲۰۱۹ کدام ستاره فوتبال خواهد بود.

امشب زنده از پاریس؛ مراسم توپ طلا ۲۰۱۹رویداد۲۴  مراسم اهدای جوایز توپ طلای 2019 امشب در حالی برگزار می‌شود که از لیونل مسی و ویرِژیل فن‌دایک به عنوان شانس‌های اول دریافت این جایزه نام برده شده است. یکی از این دو ستاره توپ طلای امسال را بدست آورده و آن را از لوکا مودریچ، برنده توپ طلای سال گذشته دریافت خواهند کرد. این مراسم امروز دوشنبه از ساعت 23:00 به وقت تهران آغاز خواهد شد. مراسم امسال شصت و چهارمین دوره این مراسم خواهد بود. جایزه‌ای که اولین بار در سال 1956 به سر استنلی متیوز اهدا شده است. بر اساس گزارش‌ها، سندی هری‌برت و دیدیه دروگبا میزبانان مراسم امسال هستند. این جایزه به صورت سنتی هر ساله توسط نشریه فرانسوی فرانس فوتبال اهدا می‌شود. فهرست سی نفره نامزدهای این جایزه در ماه اکتبر از سوی این نشریه معرفی شد تا با رای‌گیری از کسانی که این نشریه از پیش برگزیده، برنده نهایی انتخاب شود.

سه فینالیست نهایی، مسی، فن‌دایک و رونالدو اعلام شده‌اند ولی این در حالی است که اکثر رسانه‌ها معتقدند شانس مسی و فن‌دایک بیشتر از سایرین است. تئاتر دو شاتل در شهر پاریس میزبان مراسم توپ طلای 2019 خواهد بود. مراسم اهدای جوایز توپ طلای 2018 اما در محل گراند پاله در این شهر برگزار شده بود. امسال یک جایزه جدید به نام جام یاشین هم به بهترین دروازه‌بان سال 2019 اهدا خواهد شد. در سال 2018 برای اولین بار جایزه بهترین بازیکن زن سال هم به فهرست جوایز توپ طلا اضافه شد. دیگر جایزه‌ای که از سال گذشته به این مراسم اضافه شده بود جایزه کوپا بود که به بهترین فوتبالیست مرد زیر 21سال تعلق گرفت. دو جایزه‌ای که پارسال به ترتیب به آدا هگربرگ و کیلین امباپه تعلق گرفت.

امشب زنده از پاریس؛ مراسم توپ طلا ۲۰۱۹

تصویری لو رفته از نفرات 30 تا 11 که تا اینجا نیز درست بوده است. البته نام ده بازیکن نهایی لیست که به ترتیب نبوده و نام برنده مشخص نیست.

پیرآمریک اوبامیانگ و دوسان تادیچ نیز مشترکا رتبه 20 را به خود اختصاص دادند.

سون هیونگ مین در رتبه 22 بهترین های جهان قرار گرفت.

لیونل مسی به همراه همسرش برای شرکت در مراسم توپ طلا راهی پاریس شده است.

هوگو لوریس نیز رتبه 23 را به خود اختصاص داد.

کالیدو کولیبالی و مارک آندره تراشتگن مشترکا در رتبه 24 قرار گرفتند.

کریم بنزما و جورجی واینالدوم نیز رتبه 26 را به خود اختصاص دادند.

ژائو فلیکس، مارکینیوش ودنی فن ده‌بیک مشترکا در رتبه 28 قرار گرفتند.

منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، توپ طلا ، پاریس
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: