تاریخ انتشار: ۲۲:۰۴ - ۱۴ دی ۱۳۹۸
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: شهیدان سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس دو شخصیت رسمی ایران و عراق بودند که رژیم آمریکا در فرودگاه بین‌المللی بغداد دست به ترور آن‌ها زد آیا این جز تروریسم دولتی است؟ «محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» وزیر خارجه قطر تاکید کرد: به ایران آمده‌ام تا نشان دهم ما در هر شرایطی در کنار شما هستیم و امیدواریم مشکلات منطقه هر چه سریعتر بر طرف شود.

وزیر خارجه قطر

رویداد۲۴ «علی لاریجانی» روز شنبه در دیدار «محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» وزیر خارجه کشور قطر با اشاره به ضایعه ترور و شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: سردار شهید قاسم سلیمانی فردی عادی نبود، بلکه ایشان و ابومهدی مهندس، دو شخصیت رسمی دو کشور بودند که رژیم آمریکا در فرودگاه بین‌المللی بغداد دست به ترور آن‌ها زد. آیا این جز تروریسم دولتی است؟

لاریجانی در این دیدار تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی توسط مردم عراق را با شکوه و با عظمت توصیف کرد و یادآور شد: ایران سرداران رشید و برجسته‌ای دارد که جای خالی سردار شهید سلیمانی را پر خواهند کرد و راه و کار او را ادامه خواهند داد؛ همچنان که در گذشته نیز ترور شخصیت‌های بزرگ انقلاب اسلامی نتوانست مانع از حرکت ملت ایران شود.

روابط سازنده کشور‌های منطقه آینده وضعیت منطقه را بهبود می‌بخشد

در ادامه «محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» وزیر خارجه قطر تاکید کرد: به ایران آمده‌ام تا نشان دهم ما در هر شرایطی در کنار شما هستیم و امیدواریم مشکلات منطقه هر چه سریعتر بر طرف شود.
وی گفت: امیدواریم که روابط سازنده بین قطر، ایران و سایر کشور‌های همسایه آینده وضعیت منطقه را بهبود بخشد.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: