تاریخ انتشار: ۱۴:۳۸ - ۰۸ بهمن ۱۳۹۸
سید جلال حسینی:
کاپیتان پرسپولیس در خصوص اتفاقات اخیر این باشگاه مشکلات مالی صحبت کرد.
سید جلال حسینی
رویداد۲۴ سیدجلال حسینی در گفتگو با برنامه رادیویی تهران ورزشی در خصوص بازی با تراکتور اظهار داشت: تراکتور یکی از تیم‌های فوق العاده لیگ است. بازیکنان خوب و باتجربه‌ای همچون شجاعی، اشکان و حاج صفی و دیگر بازیکنان در آن حاضر هستند و ما را واقعا دیروز اذیت کردند. ما زمان کوتاهی با آقای گل محمدی کار کردیم و نیاز به زمان بیشتری داریم تا افکار دوره کالدرون را عوض کنیم. آقای گل محمدی بازی هجومی دوست دارد. خوشحالم، اما توانستیم در کنار هواداران‌مان به سه امتیاز مهمی دست پیدا کنیم. تغییرات همیشه نیاز به زمان دارد و برای تیم بزرگی مثل پرسپولیس بد است. اما آقای گل محمدی جزو مربیان خوب لیگ است و نیاز به زمان داریم تا شرایط را بهتر کنیم. دیروز یک بازی سنگین مقابل تیم قدرتمند انجام دادیم که خوشبختانه با سه امتیاز همراه شد.

سیدجلال در واکنش به مشکلات مالی و عدم پشتیبانی از سوی مدیریت گفت: این مساله تاثیر منفی زیادی دارد. ما درک می‌کنیم که مردم ما هم مشکلات مالی زیادی دارد. ما هم البته مشکلات زیادی داریم و هیچ وقت در این مدت صحبت نکردیم. در مدتی که تهران سرد بود و هوا برفی بود تمرین می‌کردیم و از نظر زمین هم مشکل داشتیم و بیشتر در چمن مصنوعی کار کردیم. مشکلات مالی را به خاطر شرایط کلی جامعه حرفی در این مدت نزده بودیم. اما مشکلات روز به روز بیشتر می‌شود. بازیکنان از سال گذشته طلب دارند و اگر بدهی فصل گذشته را حساب کنیم اصلا در این فصل پول نگرفتند. باشگاه مشکلات مالی زیادی دارد و الان بدهی آقای برانکو، کالدرون، بودیمیر و ... وجود دارد. ما امیدوار بودیم همه این‌ها هم حل شود و بعد پول بازیکنان پرداخت شود، اما نگرانی ما این است که نه تنها این مسائل حل نشده که پول بازیکنان نیز خبری نیست. الان نگرانی این وجود دارد که تیم از حیث این مطالبات خارجی به مشکل بزرگی بربخورد. اگر قرار باشد مشکلات قبلی‌ها حل نشود و شرایط بازیکنان فعلی هم بهتر نشود که دیگر نشد. ما بازی‌های سختی را پیش رو داریم و با نفت آبادان، استقلال، الدحیل و ... طی هفته‌های سخت آینده جدال خواهیم داشت و مشکلات ما روز به روز بیشتر می‌شود.

وی درباره اینکه باشگاه علیرغم اینکه غرق در مشکلات مالی است، اما مذاکره با بازیکنان خارجی را دنبال می‌کند اینطور پاسخ داد: اتفاقا آقای گل محمدی هم به همین موضوع اشاره کردند. اگر قرار است بدهی بازیکنان پرداخت نشود بازیکن خارجی نگیرید. نمی‌دانم این چه شرایطی است که حتما باید مربی خارجی و بازیکن خارجی بگیرند. اگر چند سال از بازیکنان و مربیان داخلی استفاده کنیم شاید این مشکلات و بحران مالی کمتر شود. باشگاه پول ندارند، اما بازیکن خارجی می‌آورند که باید صد درصد پولش را هم بدهند. همه باشگاه‌ها بدهکارند و امیدوارم جلوی این کار گرفته شود.

کاپیتان سرخپوشان درباره اینکه آیا با مسوولان تیم در اینباره صحبت کرده گفت: آقای انصاری‌فرد از جنس فوتبال است و خودشان می‌دانند مشکلات را. ایشان قول‌هایی داده و امیدوارم به آن‌ها عمل کند. چندین بار هم با او صحبت داشتم و گفتم اگر شرایط به این شکل سخت است بهتر است از جذب بازیکن خارجی خودداری شود.

سیدجلال در واکنش به این موضوع که مدیرعامل باشگاه مدعی مشکل او و کالدرون شده بود گفت: مشکل که بود، اما بیشتر همه بازیکنان و آقای کالدرون تلاش می‌کردند شرایط تیم بهتر شود. خوشبختانه هم کادرفنی و هم بازیکنان تلاش کردند و در نیم فصل قهرمان شدیم. مشکلات از طرف کالدرون و بازیکنان نبود و یک سری اطرافیان بودند که مشکلاتی به وجود آورده بودند. بعضی از مربیان می‌آیند در ایران ارتباط می‌گیرند مثل مدیربرنامه و ... و آن‌ها نمی‌توانند به تیم کمک کنند. بعضی اوقات این مشکلات بیشتر می‌شود، اما بچه‌ها مدیریت کردند و در پایان نیم فصل با صدرنشینی موفق شدیم.

وی درباره گلایه بازیکنان در رختکن بعد از بازی با تراکتور در برخورد با مدیرعامل باشگاه گفت: ما هر صحبتی داشته باشیم با آقای انصاریفرد در میان می‌گذاریم. ایشان در بیشتر بازی‌ها در کنار تیم و رختکن هستند. دیروز در هتل با او صحبت کردیم و همچنین در رختکن و گفتند که مشکلات در حال حل شدن است. امیدوارم حل شود و بتوانیم با تمرکز و فکر راحت در بازی‌ها حاضر شویم.

سیدجلال حسینی درباره برطرف شدن مشکلات با کمک گرفتن از سوی هواداران برای شرایط مالی و اسپانسرینگ گفت: من جا دارد از هواداران تشکر ویژه داشته باشم. متاسفانه هواداران همه کار می‌کنند. در هوای سرد در بازی روز گذشته در کنار ما بودند. در خصوص بحث اپلیکیشن هم باید هواداران کمک کنند. بعضی از مدیران اشتباه می‌کنند و تاوان آن را باید هواداران یا بازیکنان بدهند. یک مدیر هر کاری که دلش خواست انجام دهد و بعد بگذارد برود. از هواداران می‌خواهم که کمک کنند تا مشکلات حل شود. مشکلات مربوط به برانکو و کالدرون مسلما در آینده خیلی شرایط ما را سخت خواهد کرد.

کاپیتان پرسپولیس درباره محرومیت شجاع خلیل زاده و اینکه او با بازی عصبی خود می‌تواند به تیم ضربه بزند گفت: شجاع یکی از بهترین بازیکنان ماست. خیلی تلاش می‌کند و انرژی می‌گذارد. دیروز دو تیم با هواداران زیاد با هم بازی داشتند و این فشار را زیادی می‌کند. امیدوارم فشار زیاد را بازیکنان بتوانند تحمل کنند و عصبانی نشوند. شجاع یکی از بهترین‌های ماست، اما این عصبی بودنش هم خودش و هم تیم را اذیت می‌کند. آقای گل محمدی هم به او تذکر دادند و هم بقیه بازیکنان با او صحبت می‌کنند. ما به شجاع نیاز داریم و او باید به تیم کمک کند و نباید با این شرایط عصبی خودش را از شرایط بازی خارج کند. او خیلی تلاش می‌کند و امیدوارم اخلاقش بهتر و بهتر شود.
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: