تاریخ انتشار: ۱۴:۵۴ - ۰۵ اسفند ۱۳۹۸
خوشبختانه شرکت مخابرات ایران و مدیر عامل آن در طی چند روز اخیر اقدامات بسیار شایسته‌ای برای پیشگیری بیماری کرونا انجام داده اند.
شرکت مخابرات ایران
رویداد۲۴ صدری مدیر عامل شرکت مخابرات ایران بدنبال اقدامات جالبش در بخش پیشگیری از بیماری کرونا، امروز در اینستاگرامش خبر بسیار جالبی نوشت.

مجید صدری نوشت:

ما هم در شرکت مخابرات در قدم اول با هماهنگی معاونت توسعه منابع انسانی تصمیم گرفتیم برای کاهش خطرات احتمالی ابتلا به این ویروس، با اجرای طرحی اضطراری، تا همه همکاران دچار بیماری‌های قلبی، ریوی، ضعف سیستم ایمنی و همچنین جانباران عزیز، طبق صلاحدید مدیران ارشد در ستاد و مناطق تا اطلاع ثانوی و برای حفظ سلامت خود و نزدیکان و اطرافیان، فعالیت‌های شرکت را بصورت دورکاری و با رعایت الزامات ایمنی در منزل انجام دهند.

این اقدام شرکت مخابرات ایران در بهبود شرایط روانی بیماران و جانبازان، همچنین بقیه کارکنان موثر است. ایجاد امکان دورکاری، کاری که شرکت از سه سال قبل به دنبال اجرایش بوده، اما موفق نشده بود.

شرکت مخابرات ایران از مشترکینش خواسته است برای کاهش تردد در اماکن عمومی از خدمات غیرحضوری شرکت از جمله سامانه ۲۰۰۰، کد دستوری# ۲۰۲۰* و سامانه مخابرات من در پورتال شرکت مخابرات استفاده کنند.

ضمن اینکه در دفاتر امور مشتریان در سراسر کشور تاکید شده محیط بطور پیوسته ضدعفونی شود.

مدیر عامل مخابرات ایران در پایان متن اینستاگرامش می‌نویسد مبارزه و پیشگیری از هر بحرانی همت، همکاری و اراده جمعی را می‌طلبد ان شالله با آرامش و رعایت همه نکات لازم شاهد ریشه‌کنی این بیماری در آینده نزدیک خواهیم بود..

غیر از موارد فوق، امروز مهندس صدری به رسانه‌ها اعلام کرد در مخابرات ایران و مناطق مخابراتی در سراسر کشور ثبت اثر انگشت تعلیق شده و بنحو دیگری ورود و خروج کارکنان ثبت خواهد شد.
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24