تاریخ انتشار: ۱۶:۰۷ - ۰۴ فروردين ۱۳۹۹
به مشترکین برق خانگی که دچار بیماری کرونا شده و درگیر هزینه‌های درمان هستند و یا کسب و کار‌های کوچک که طی این مدت دچار رکود شده‌اند، مهلت داده‌ایم که تا اردیبهشت قبوض خود را پرداخت کنند.
مهلت پرداخت قبوض برق
رویداد۲۴ مصطفی رجبی‌مشهدی، درباره پرداخت قبوض برق و مهلت تعیین شده برای برخی مشترکین اظهار داشت: ما به آن دسته از مشترکین برق خانگی که دچار بیماری کرونا شده و درگیر هزینه‌های درمان هستند و یا کسب و کار‌های کوچک مثل برخی رستوران‌ها و اغذیه‌فروشی‌های کوچک که کمتر از ۵ درصد مشترکین را شامل می‌شوند و طی این مدت دچار رکود شده و امکان فروش نداشته‌اند، مهلت داده‌ایم که تا اردیبهشت قبوض خود را پرداخت کنند، البته این موضوع هم اختیاری است و این افراد در صورت توان بهتر است نسبت به پرداخت اقدام کنند تا دچار انباشت بدهی نشوند.

وی در ادامه درباره ارسال پیامک نسبت به پرداخت قبوض برق توضیح داد: برخی مشترکین بدهی معوق دارند که مشمول تخفیف و یا مهلت نمی‌شوند، ما به این دسته از مشترکین توصیه می‌کنیم که تا بعد از تعطیلات نسبت به پرداخت قبوض اقدام کنند. البته برخی پیامک‌ها هم به صورت سیستمی ارسال می‌شود که برق این دسته افراد قطع نمی‌شود.

سخنگوی صنعت برق خاطرنشان کرد: ۸۰ درصد ارائه خدمات برق توسط بخش خصوصی انجام می‌شود و از منابع دولتی نیست، بنابراین مشترکین غیر از گروه اعلام شده باید نسبت به پرداخت قبوض اقدام کنند تا صنعت برق دچار مشکل مالی نشود.
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: