تاریخ انتشار: ۱۸:۱۱ - ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹

لاله صبوری و شوهر آمریکایی اش + عکس

لاله صبوری بازیگر سینما و تلویزیون که بیشتر در کاراکتر‌های کمدی به ایفای نقش میپردازد در گفتگویی از راز‌های زندگی و ازدواج دومش صحبت کرد.

لاله صبوری

  رویداد۲۴ لاله صبوری بازیگر سینما و تلویزیون جزو معدود چهره‌هایی است که از این پنهان کاری گریزان است، در ادامه گفتگوی این بازیگر سینما را درباره زندگی شخصی اش میخوانید.

از وقتی یادم هست مادر بودم

من وقتی، خیلی کم سن و سال بودم ازدواج کردم و در ۱۷ سالگی ام باردار شدم. وقتی تازه وارد ۱۸ سالگی شدم پسر اولم «بهداد» به دنیا اومد، گاهی وقت‌ها با دوستانم به شوخی می‌گوییم من از وقتی یادم هست مادر بودم و اصلا نمی‌دانم زندگی بدون مادرشدن چه طعمی دارد.

در هرحال به نظر من، مادرشدن باعث کامل شدن یک زنمی شود. آن‌هایی که تجربه این حس را دارند به خوبی می‌دانند که بعد از تولد یک بچه، یک زن به لحاظ اخلاقی تغییرات زیادی می‌کند و از این جهت وارد یک فاز متفاوت از زندگی می‌شود.

وقتی شما در سن و سال کم بچه دار می‌شوید قطعا این بچه دار شدن دردسر‌های خاص خودش را دارد. چون مشکلات برای یک زنی که در آستانه جوانی قرار دارد و به نوعی کم تجربه است به مراتب بیشتر است، بی تردید اگر حمایت مادرم در آن مقطع نبود، من نمی‌توانستم از پسرم به خوبی مراقبت کنم و به دیگر کارهایم هم رسیدگی کنم.

سه سال بعد از بچه اولم، دوباره بچه دار شدم و دخترم «هلیا» به دنیا آمد، با به دنیا آمدن دخترم، شاید مشکلاتم در نگهداری آن‌ها بیشتر شد، اما به همان نسبت از مادرشدن لذت می‌بردم.تولد فرزند سومم ریسک بود
من رابطه بسیار خوبی با بچه‌ها دارم و وقت گذراندن با آن‌ها همیشه برای من جذاب است. به همین خاطر همیشه با بچه‌های فامیل رابطه خوبی دارم، اما خب شاید، چون خودم در سن و سال پایین بچه دار شدم کودکی بچه هایم چندان در ذهنم پررنگ نبود، به همین خاطر همیشه دوست داشتم که بار دیگر مادرشدن را تجربه کنم.

وقتی با همسرم ازدواج کردم، ایشان به دلیل این که قبلا ازدواج نکرده بودند، دوست داشتند که بچه داشته باشیم، به همین خاطر، من از این موقعیت استقبال کردم، هرچند که به نظر خیلی‌ها بچه سوم یک جور ریسک بود، اما این ریسک را به جان خریدم.


همسرم متولد آمریکاست

خوشبختانه همسرم مردی بسیار همراه و مهربان است. شاید اگر او تا این حد همراه و خوب نبود نمی‌توانستم در ادامه راه موفق شوم، ایشان متولد آمریکا هستند و تازه هشت سال است که برای زندگی به ایران آمده اند، شغل همسرم در زمینه صنعتی است و فعالیتی در عرصه هنر به شکل جدی ندارند، اما هنر را بسیار دوست دارند و درک می‌کنند. این روحیه ایشان باعث شده که من بتوانم بین زندگی شخصی و کاری ام بالانس ایجاد کنم.

باور نمی‌کنند پسرم ۲۵ ساله است

بسیاری از افراد وقتی متوجه می‌شوند که من یک پسر ۲۵ ساله دارم که مهندس است و دخترم هم ۲۲ ساله است و سر کار می‌رود تعجب می‌کنند. بهاره رهنما مدتی قبل به من گفت به مردم و همکار‌ها حق بده که از موقعیت کنونی تو تعجب کنند.


ازدواج دوم لاله صبوری

نکته جالب در مورد اختلاف سنی دخترم «نورا» با «هلیا» و «بهداد» این است که آن‌ها تقریبا به اندازه اختلاف سنی من با آن‌ها از نورا بزرگ ترند و از این جهت، جو جدید و خیلی خوبی در خانه ما حاکم است، که باعث گرم شدن کانون خانواده ما شده است. بچه‌ها «نورا» را بسیار دوست دارند و وقت گذراندن با او برای شان خیلی جذاب است.

با وجود این که طی سال‌های اخیر در نقش‌های مختلفی حضور پیدا کردم، اما از نظر بسیاری از مردم هنوز «مریم» هستم.

با پسر و دخترم، بزرگ شدم؟!
اختلاف کم سنی که بین من و بچه هایم بود، باعث شد که یک جورایی ما با هم بزرگ شویم، به نوعی با هم درس بخوانیم، تلویزیون تماشا کنیم و از زندگی لذت ببریم، من بعد از بچه دار شدنم وارد دانشگاه شدم و بعد هم فعالیتم را در عرصه بازیگری شروع کردم تجربه کردن این فضا‌ها برای من و بچه هایم به یک نسبت جذاب بود. شاید همین موضوع در نهایت باعث شد من و بچه هایم تا این حد به یکدیگر احساس نزدیکی کنیم.

زندگی ام را دوبار شروع کردم

شاید همین پرهیز من از پنهان کاری بود که خیلی راحت همه جا از ازدواج ناموفق اولم صحبت کردم. شاید اگر خیلی‌ها جای من بودند، این موضوع را جایی عنوان نمی‌کردند، اما من نیازی به پنهان کاری نمی‌دیدم و خوشبختانه امروز از ازدواج دومم، بسیار راضی هستم؟!
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: