فرهاد مجیدی شبکه 3 را بایکوت کرد | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۴ - ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
برنامه دوشنبه شب گذشته «فوتبال برتر» در حالی روی آنتن شبکه سوم سیما رفت که شنیدیم مهمانان این برنامه یکی یکی پریده‌اند!

فرهاد مجیدیرویداد۲۴ اگر کنجکاو هستید که بدانید کدام مهمانان دعوت برنامه «فوتبال برتر» را نادیده گرفته‌اند تا انتهای این گزارش با ما باشید.

«فرهاد» را راضی می‌کنیم!
فرهاد مجیدی اولین مهمان مد نظر عوامل هماهنگ‌کننده برنامه فوتبال برتر بود که تا ظهر دوشنبه هم احتمال حضورش در این برنامه زنده تلویزیونی وجود داشت. سرمربی محبوب استقلالی‌ها خیلی اهل مصاحبه به ویژه برنامه‌های زنده تلویزیونی نیست. شاید آخرین باری که فرهاد مجیدی در یک برنامه تلویزیونی به عنوان مهمان حضوری (و نه تلفنی) حاضر شده بود مربوط به چند سال پیش و برنامه ۹۰ بود؛ برنامه‌ای که اجرای آن با عادل فردوسی‌پور بود و کل‌کل‌های مجیدی با مجری- تهیه‌کننده مشهور برنامه ۹۰ خیلی پرسر و صدا شد. ظاهراً یکی از نزدیکان باشگاه استقلال به تهیه‌کننده و عوامل برنامه فوتبال برتر وعده داده بود فرهاد مجیدی را برای حضور در این برنامه راضی می‌کند. طرف تا ظهر دوشنبه هم، چنین ادعایی داشت، اما سرمربی استقلال تهران در نهایت جواب منفی داد.

سعید رمضانی هم نرفت!
شنیدیم دست‌اندرکاران برنامه فوتبال برتر راضی شدند سعید رمضانی مدیر تیم استقلال مهمان این برنامه شود، اما او هم ترجیح داد به شبکه سوم نرود. گویا دو هفته پیش هم سعید رمضانی مهمان برنامه بوده، اما ساعاتی مانده به شروع این برنامه انصراف داده است.

حمله میثاقی به باشگاه استقلال!
دوشنبه شب محمدحسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر چند بار به باشگاه استقلال طعنه زد و پس از پخش تونل ضد عفونی پرسپولیسی‌ها گفت: «بعضی تیم‌ها ظاهراً به خودشان بابت رعایت پروتکل‌های بهداشتی اطمینان نداشتند، چون اجازه ندادند دوربین‌های تلویزیونی وارد تمرین آن‌ها شوند و تصویر بگیرند.» همچنین تصاویری از تمرینات و رختکن تیم‌های نساجی مازندران و پرسپولیس در این برنامه پخش شد در حالی که گزارشگر فوتبال برتر پشت در تمرین استقلال مانده بود و... در شماره قبلی نوشتیم حتی یکی از مدیران استقلال گزارشگر و تصویربردار این برنامه را تهدید کرده در صورت حضور بدون هماهنگی در مجموعه پلیس صدا می‌زنند!

چرا رسول‌پناه پشیمان شد؟!
پس از آن که عوامل برنامه فوتبال برتر از حضور فرهاد مجیدی و استقلالی‌ها در این برنامه ناامید شدند سراغ مهدی رسول‌پناه رفتند. سرپرست باشگاه پرسپولیس هم ابتدا به دست‌اندرکاران این برنامه ok داد و اعلام کرد در این برنامه به عنوان مهمان حضور پیدا می‌کند، اما ناگهان پشیمان شد. سرپرست باشگاه پرسپولیس ترجیح داد فعلاً به شبکه سوم نرود که حاشیه جدیدی برای او و تیمش ایجاد نشود. البته باشگاه پرسپولیس با این برنامه همکاری کرده و اجازه داد محمدحسین کنعانی‌زادگان به شبکه سوم سیما برود و روبه‌روی محمدحسین میثاقی بنشیند.

درودگر دقیقه ۹۰ دعوت شد؟!
دیگر مهمان برنامه فوتبال برتر صادق درودگر رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال بود. شنیدیم درودگر در دقیقه ۹۰ و زمانی که استقلالی‌ها و سرپرست باشگاه پرسپولیس جواب منفی دادند به برنامه دعوت شد!

 

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: