۲۰ جوان با چاقو سلاخی شدند / در بانه رخ داد | رویداد24
تاریخ انتشار: ۰۲:۰۳ - ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۲ نظر
به دنبال وقوع نزاع و درگیری دسته جمعی در بین اهالی دو روستا در شهرستان بانه بیست نفر زخمی و مصدوم شدند.

اخبار حوادث

رویداد۲۴  بعد از ظهر روز دوشنبه اختلاف قدیمی مردم ساکن در دو روستا شهرستان بانه در خصوص بهره برداری از منابع طبیعی باعث بروز نزاع و درگیری بین آن‌ها شد.

در جریان وقوع این نزاع ۲۰ نفر از اهالی این دو روستا زخمی شده و به همین دلیل برای مداوا به مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان بانه مراجعه کردند.
بیشتر بخوانید: قتل فجیع ۲ دختر و یک زن در سبزوار
در حالی که فرمانده انتظامی شهرستان بانه از عدم ثبت شکایت به دنبال وقوع نزاع در بین اهالی روستا خبر می‌دهد، که رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان از مراجعه ۲۰ نفر از مصدومان به مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان بانه خبر داد.

محمد شاه ویسی ادامه داد: بر اساس اعلام مراکز بهداشتی و درمانی ۱۸ نفر از افراد مصدوم شده به صورت سرپایی درمان و از بیمارستان ترخیص شده‌اند، ولی یکی از افراد هم اکنون در بیمارستان شهرستان بانه بستری است.

وی به آسیب دیدن یکی دیگر از اهالی این روستا اشاره کرد و افزود: متأسفانه یکی دیگر از اهالی این روستا به دلیل شدت آسیب دیدگی از ناحیه سر به بیمارستان شهرستان سنندج اعزام شد.

براساس اعلام منابع محلی درگیری و نزاع بین اهالی دو روستای شهرستان بانه به دلیل نوع بهره برداری از منابع طبیعی مشترک بین آنهاست.
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
0
0
جوامع کردی بسیار سنتی و خشن بوده و با بهانه های کوچکی درگیریهای بزرگی رخ میده
کریم شریفی
|
United States
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
0
0
چرا خبرها را اینجوری منعکس میکند و مردم را به وحشت می اندازید هیچکدام از افراد با چاقو زخمی نشدند کدوم سلاخی ؟ذهنیت مردم رو به بازیچه گرفتید
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: