تاریخ انتشار: ۱۰:۲۵ - ۱۰ تير ۱۳۹۹
با شیوع دوباره کرونا، شهر‌های آذربایجان‌غربی یکی پس از دیگری تعطیل می‌شوند که با تداوم وضعیت قرمز، احتمال تعطیلی کل استان قوت گرفته است.
شیوع کرونا
رویداد۲۴ کرونا به سمت غرب کشور حرکت کرده است، وضعیتی که آذربایجان‌غربی را در وارد وضعیت قرمز کرده و از طرفی با توجه به تردد‌های مرزی، شهر‌های هدف را به سمت قرنطینه برده است.

روز سوم تیر ماه بود که بازار، صنوف، اماکن ورزشی، تمام پارک‌ها، اماکن تفریحی و تفرجگاه‌ها در ارومیه برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا به مدت ۲ هفته تعطیل شدند.

دیروز نیز رئیس ستاد پیشگیری از کرونای بوکان، خبر از تعطیلی تمامی واحد‌های صنفی به‌غیر از واحد‌های نانوایی، خواربار فروشی، قصابی، میوه فروشی‌ها و مراکز عرضه مواد پروتئینی از روز سه‌شنبه هفته جاری داد.

امروز نیز طی خبری اعلام شد تمامی بازارها، اصناف، تفرجگاه‌ها و پارک‌ها در سطح شهر و روستا‌های پیرانشهر به جز خدمات ضروری از فردا تا اطلاع ثانوی تعطیل شوند.

بیشتر بخوانید: ویروس کرونا؛ بازگشت دوباره به روز‌های اوج اپیدمی
امروز صبح -سه‌شنبه ۱۰ تیرماه-نیز بر اساس اعلام شبکه بهداشت شهرستان چایپاره و طبق مصوبه استانی ستاد کرونا فعالیت تمامی صنوف و کسبه این شهرستان به جز برخی اصناف به مدت دو هفته تعطیل شدند.

با توجه به وضعیت موجود و افزایش تعداد شهرستان‌های تعطیل شده، احتمال می‌رود تعداد این شهر‌ها روز به روز افزایش یابد.
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: