تاریخ انتشار: ۱۰:۲۲ - ۰۶ مرداد ۱۳۹۹
خیالتان راحت! اگر منتظر صدور کارت سوخت هستید و نگران اینکه با کشدار شدن این پروسه ممکن است قسمت یا تمامی ذخیره بنزین دولتی شما از بین برود؛ نگرانیتان بی‌مورد است و آنطور که سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفته تاخیر در دریافت کارت سوخت هیچ خللی در ذخیره و موجودی سوخت نخواهد داشت و ذخیره ۹ ماهه سوخت در کارت‌ها باقی می‌ماند.

سهمیه‌بندی بنزین

رویداد۲۴ سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: تاخیر در دریافت کارت سوخت هیچ خللی در ذخیره و موجودی سوخت نخواهد داشت و ذخیره ۹ ماهه سوخت در کارت‌ها باقی می‌ماند.

فاطمه کاهی  درباره تاخیر در ارسال کارت‌های هوشمند سوخت اظهار داشت: در بخش خودرو‌های عمومی با سوخت نفت‌گاز مشکلی نیست و کارت‌ها سر وقت بدست متقاضی می‌رسد، فقط فرآیند صدرو کارت‌های خودور‌های شخصی به دلیل شیوع کرونا کند شده که بزودی رفع می‌شود.

وی با ابراز امیدواری از اینکه تا دو هفته آتی کارت خودرو‌های شخصی و موتورسیکلت‌ها بدست متقاضیان برسد، گفت: برای تولید و تامین تراشه‌های کارت مشکلی نیست و کارت‌ها در حال تولید است.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تاکید بر اینکه برای تولید و ارسال کارت سوخت هیچ نگرانی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: تاخیر در دریافت کارت سوخت هیچ خللی در ذخیره و موجودی سوخت نخواهد داشت و ذخیره ۹ ماهه سوخت در کارت‌ها باقی می‌ماند و سهمیه‌های جدید هم اضافه می‌شود.


بیشتر بخوانید: هشدار جدی؛ در پمپ بنزین‌ها خودتان بنزین نزنیدوی گفت: زمان نرمال صدور کارت در شرایط عادی ۲ ماه است، اما به دلیل کرونا یک ماه دیگر هم به این مدت زمان ۲ ماهه اضافه شده است.

کاهی یادآور شد: متقاضیان دریافت کارت هوشمند سوخت المثنی می‌توانند درخواست خود را از طریق مراجعه به پلیس+‌۱۰ یا سامانه epolice.ir به ثبت برسانند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: