تاریخ انتشار: ۰۹:۲۵ - ۱۰ مهر ۱۳۹۹
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ضمن اعلام رمز گل نخوردن این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: ۱۰ نفره شدن پاختاکور ازبکستان به نفع ما شد ولی کار سختی در بازی بعد با النصر عربستان داریم.

لیگ قهرمانان آسیا

رویداد۲۴ یحیی گل محمدی در نشست خبری بعد از بازی تیم های پرسپولیس و پاختاکور ازبکستان گفت: بازی خیلی مهمی را بردیم و توانستیم به فینال غرب آسیا برویم. بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در ادامه حریف ۱۰ نفره شد که این به نفع ما شد.

سرمربی پرسپولیس افزود: این باعث شد با گردش توپ و استفاده از نقاط مختلف زمینخوب بازی کنیم. در مجموع با اتفاقاتی که افتاد باید از بازیکنان که با جان‌فشانی و ایثارشان به این مرحله رسیدیم تشکر می کنم.

وی تاکید کرد: با گردش توپ به گل های خوبی دراین بازی رسیدیم. بازیکنان در این مسابقات از خودگذشتگی داشتند و حقشان بود به اینجا برسند و انشاءالله به فینال آسیا هم می رسیم.

گل محدی ادامه داد: برد را به هواداران تقدیم می کنیم که همواره انرژی مثبت داده اند. ازخوشحالی آنها خوشحالیم و امیدواریم در نهایت به هدفی که داریم برسیم.

سرمربی سرخپوشان درباره راز گلزنی این تیم گفت: به خاطر هدفی که شادی دل هواداران است بازیکنان تیم از جان مایه می گذارند. این بازیکنان، شایسته بهترین ها هستند. من خودم شخصا به آنها افتخار می کنم. امیدوارم این روند را تا پایان ادامه دهیم.

وی درباره رمز گل نخوردن پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: هدف اصلی ما در تمام بازی ها این است که از دروازه دفاع کنیم و دفاع تیمی خوبی داشته باشیم. تیمی که خوب دفاع می کند و گل نمی خورد احتمال بردنش زیاد است. تمرکزی که بازیکنان برای بردن و گل نخوردن دارند خیلی زیاد است. این اصل را  باید در فوتبال رعایت کرد که پرسپولیس آن را خیلی خوب انجام می دهد.


بیشتر بخوانید: فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و پاختاکور


گل محمدی درباره بازی با النصر عربستان تاکید کرد: آنها تیم خیلی خوبی دارند و لیاقت حضور در فینال غرب را داشتند. النصری ها تیم خیلی خوبی از لحاظ تاکتیکی هستند. قطعا کارمان سخت خواهد بود. امیدوارم مقابل این تیم مثل بازی امروز و دیدارهای قبلی خوب بازی کنیم و دیدار آخر را باپیروزی در غرب قاره تمام کنیم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: البته می دانیم کار راحتی نیست و باید سخت کار کنیم. از امشب حریف را آنالیز و روی آنها خوب کار می کنیم. آنچه مهم است حفظ انگیزه های بازیکنان برای بازی کردن است.

گل محمدی راجع به ورود بازیکنان جدید به لیست بازیکنان پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی و جدایی نفراتی چون علیپور و بیرانوند گفت: خیلی دوست داشتیم با کسانی که فصل را تمام کردیم کار را در آسیا ادامه دهیم اما در هر صورت تصمیماتی گرفته شد که از تیم بروند یا نتوانستیم قراردادشان را تمدید کنیم. مشکلاتی بود اما باید بگویم بازیکنان جدید توانستند با قدیمی ها هماهنگ شوند. همه آنها در این راستا که به یک تیم بزرگ آمدند و در یک تیم بزرگ برای هدفی بزرگ کار می کنند قدم بر می دارند.

سرمربی پرسپولیس در پایان اظهار کرد: هماهنگی خوبی از لحاظ روحی و روانی ایجاد شده است. رفاقت خوبی بین بازیکنان ایجاد شده است. من از تمام بازیکنان تشکر می کنم که خیلی تلاش می کنند تا دل هواداران شاد شود.

تیم فوتبال پرسپولیس امروز چهارشنبه در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا موفق شد با دو گل عیسی آل کثیر تیم پاختاکور ازبکستان را شکست بدهد و به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: