تاریخ انتشار: ۱۳:۴۹ - ۱۳ مهر ۱۳۹۹
گروه خودروسازی سایپا با هدف تسریع و تسهیل خودرو‌های تخصیص یافته دارای پلاک انتظامی، ادامه طرح تحویل حضوری خودرو به مشتریان را در دستور کار قرار داده است.
تحویل حضوری خودروهای سایپا

رویداد۲۴ به گزارش سایپانیوز، مدیر توزیع محصولات گروه خودروسازی سایپا ضمن اعلام این خبر، اظهار کرد: با هدف تسریع و تسهیل در تحویل خودرو‌های تخصیص یافته دارای پلاک انتظامی به مشتریان علاوه بر ارسال محصولات به صورت حمل ریلی و جاده ای، طرح تحویل حضوری خودرو به مشتریان، به جز استان‌های تهران و البرز را ادامه می‌دهد.

رضا اشجعی ادامه داد: از آنجا که میزان تولید خودرو در گروه خودروسازی سایپا افزایش یافته است، با وجود تلاش شبانه روزی ناوگان حمل و نقل بین شهری کشور برای انتقال خودروها، انتقال خودرو‌ها به نمایندگی‌های سطح کشور با تاخیر صورت می‌گیرد.

اشجعی با بیان اینکه در کنار ارسال خودرو‌ها به نمایندگی‌های سراسر کشور، طرح تحویل خودرو به صورت حضوری نیز از مدت‌ها قبل در دستور کار قرار گرفته است، افزود: بر اساس این طرح، تحویل حضوری خودرو بنا به درخواست مشتریان در ادارات تحویل تهران و کاشان مانند گذشته اجرا می‌شود و مدیریت توزیع محصولات گروه خودروسازی سایپا، در طول ایام هفته آماده پذیرش و ارایه خدمات به مشتریان حضوری است.

وی افزود: تمام مشتریان گروه خودروسازی سایپا می‌توانند با مراجعه حضوری به سایت‌های تولیدی، خودرو‌های خود که آماده تحویل است را تحویل بگیرند.

اشجعی اظهار کرد: مشتریان محترم گروه خودروسازی سایپا می‌توانند در صورت تمایل با هماهنگی نمایندگی محل ثبت نام خود، ضمن اطلاع از محل خودرو و همچنین تخصیص و تحویل پلاک از سوی پلیس راهور ناجا با همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر نسبت به مراجعه و تحویل حضوری خودرو‌ها اقدام کنند.

لازم به ذکر است در طرح یاد شده، هزینه حمل خودرو متناسب با محل شهر ثبت نام مشتری و مطابق ضوابط شرکت سایپا پس از تحویل خودرو محاسبه و به حساب ثبت نام کننده خودرو مسترد می‌شود.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: