تاریخ انتشار: ۲۱:۱۵ - ۱۶ آذر ۱۳۹۹

اتحادیه نمایشگاه داران خودرو: به دلیل روند نزولی قیمت خودرو، معاملات در بازار به صفر رسیده

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت: به دلیل روند نزولی قیمت خودرو، معاملات در بازار متوقف شده است. نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو توضیح داد: مردم به دلیل اینکه ثباتی در قیمت خودرو وجود ندارد، از خرید خودداری می‌کنند، اما از طرفی فروشنده در بازار وجود دارد. این نوسانات قیمت خودرو ناشی از نوسانات نرخ ارز است که به شدت در بازار خودرو تاثیر می‌گذارد.

دلیل کاهش قیمت خودرورویداد۲۴ نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت:‌ به دلیل روند نزولی قیمت خودرو، معاملات در بازار متوقف شده است.

نعمت الله کاشانی نسب نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو، با اشاره به فعالیت نمایشگاه داران و آخرین قیمت ها در بازار خودرو، گفت: با وجود اینکه از روز گذشته بازارها فعالیت خود را آغاز کرده‌اند اما هیچ قیمت دقیقی را برای خودرو نمی توان اعلام کرد.

او با اشاره به ادامه روند کاهشی قیمت ها بیان کرد: بیشتر معاملات خودرو در فضای مجازی و به دست دلالان صورت می گیرد.


بیشتر بخوانید: قیمت انواع دنا/ ارزان‌ترین دنا ۲۶۵ میلیون تومان


نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو توضیح داد: مردم به دلیل اینکه ثباتی در قیمت خودرو وجود ندارد، از خرید خودداری می کنند اما از طرفی فروشنده در بازار وجود دارد. این نوسانات قیمت خودرو ناشی از نوسانات نرخ ارز است که به شدت در بازار خودرو تاثیر می گذارد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: