تاریخ انتشار: ۱۳:۳۱ - ۰۵ دی ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۶۶ نظر
رویداد‌۲۴ گزارش می‌دهد؛

امپراتوری فرزندان ولایتی از ملک ۱۰۰۰ متری سعدآباد تا برجسازی در ترکیه/ گرگ‌های وال استریت ایران را بشناسید

علی اصغر ولایتی و محمد ولایتی فرزندان علی اکبر ولایتی به عنوان برجسازان موفق در همایشی به نام گرگ وال استریت در ترکیه شرکت‌ کرده‌اند. فیلمی از این همایش منتشر شد که بسیار در فضای مجازی بازتاب داشت. رویداد‌۲۴ موضوع خسارت این آقازاده‌ها برای کشور را بررسی کرده است.

فرزندان ولایتی

رویداد۲۴ نسخه‌ای که علی اکبر ولایتی برای مردم ایران و پسرانش پیچیده زمین تا آسمان با یکدیگر متفاوت است. ولایتی که دست بر قضا پزشک هم هست، از یک سو مردم ایران را به مقاومت و خوردن نان خشک تشویق می‌کند و از سوی دیگر، پسرانش را از ملک هزار متری بنیاد شهید در سعادت آباد راهی همایش گرگ‌های وال استریت می‌کند، اما چرا نسخه آقایِ پزشکِ سیاستمدارِ ابوالمشاغل برای مردم و پسرانش تا این اندازه متفاوت است و تناقض دارد؟

خبر کوتاه بود، جنجال حضور پسران علی اکبر ولایتی در یک مهمانی در ترکیه با نام همایش گرگ وال استریت! نام همایش برگرفته از فیلمی ساخته «مارتین اسکورسیزی» است که روایتگر زندگی فردی به نام «جردن بلفورت» است که با دوز و کلک و فروختن اموال به دردنخور در بورس به ثروت کلانی دست می‌یابد و ثروتش را صرف مصرف کوکایین و مشروب و دختربازی و ... می‌کند. جالب آنکه فرزندان ولایتی در این همایش در کنار جردن بلفورت نشسته بودند تا بیشتر با دیدگاه‌های او آشنا شوند!

حالا شیفتگان «جردن بلفورت» در ترکیه مراسمی برگزار کرده‌اند که یک پای مهم آن فرزندان علی اکبر ولایتی هستند؛ چهره‌هایی آنقدر مهم که حتی در میانه برنامه، مجری از آنها تشکر می‌کند و می‌گوید: «یکی دیگر از مدیران موفق که همیشه در کنار من حضور داشتند و حمایت کردند و از دوستان قدیمی و خیلی خوب من هستند مدیران عامل شرکت سیف بنا هستند که بیش از ۱۶۰۰ واحد مسکونی در ایران عمدتا در تهران طراحی و ساخته اند، برادران عزیز جناب آقای دکتر محمد ولایتی و دکتر علی اصغر ولایتی را تشویق بفرمایید...»

همایش گرگ وال استریت با حضور پسران علی اکبر ولایتی

همایش سمینار آموزشی مجمع جهانی فروش در ترکیه برای کاربران فضای مجازی و رسانه‌ها در ایران به دلیل حضور پسران علی اکبر ولایتی مورد توجه قرار گرفت. افرادی که به عنوان برجسازان موفق در این همایش حضور و مورد تقدیر قرار گرفتند. اما پسران جوان علی اکبر ولایتی، که هردو در حوزه طراحی و ساخت و ساز ساختمان فعالیتی در حد و اندازه‌ای دارند که از آن‌ها در ترکیه به عنوان برج‌ساز موفق یاد می‌شود، چگونه به این جایگاه دست پیدا کرده‌اند؟

۲۶ آذرماه سال جاری، هتل مجلل شانگریلای شهر استانبول در شرایط همه گیری ویروس کرونا، میزبان یک نشست مهم در حوزه کسب و کار، فروش و بازار سرمایه بود که برای اهالی این حوزه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اهمیت این همایش نیز به دلیل حضور جردن بلفورت معروف به گرگ وال استریت، فرد موفقی در حوزه بورس و سخنرانی‌های انگیزشی و در کنار آن یک تحلیلگر ایرانی بازار‌های مالی که برای اولین بار برگزار می‌شد. گفته شده در این همایش مجموعه از موفق‌ترین مدیران عامل و مدیران فروش ایران در این همایش گردهم آمده و حضور داشتند.

پس از برگزاری این مراسم، علی جعفری فعال دانشجویی اصولگرا فیلمی از بخشی از این همایش را منتشر کرده و در عنوان آن نوشت: «علی اکبر ولایتی که گفت مردم ایران مقاومت را از یمنی‌ها یاد بگیرند، به جای لباس لنگ بپوشند و نان خشک بخورند.»

یکی از حاضران در این همایش در گفتگو با رویداد‌۲۴ درباره جزئیات این همایش و همچنین حضور پسران ولایتی می‌گوید: پسران ولایتی از دوستان مدیر همایش فرازان هستند، همایش فرازان مجموعه برگزار کننده این همایش در استانبول است و مجری برنامه نیز به همین خاطر در ابتدای این مراسم از آنها به عنوان میهمان ویژه نام برده، آنها نیز از جای خود بلند شدند و مورد تشویق حاضران قرار گرفتند. 

وی در این باره می‌گوید: شب اول مراسم این همایش و پس از برگزاری ضیافت شام با حضور جردن بلفورت، مجری برنامه از میهمانان ویژه این همایش از جمله پسران ولایتی که در کنار بلفورت نشسته بودند، نام برد.

این شرکت کننده درباره حواشی پیش آمده درباره پسران ولایتی نیز گفت: افراد زیادی در این مراسم حضور داشتند اما حساس شدن بر روی نام و حضور پسران ولایتی در این مراسم، به دلیل جایگاه و صحبت‌های پدرشان درباره ماجرای یمن و لنگ بستن ایرانی‌ها بوده که با عملکرد این خانواده منافات دارد. کسی که مردم ایران را به نان خشک خوردن و بستن لنگ تشویق می‌کند، پسرانش جزو سرمایه‌داران این کشور هستند و معلوم نیست از چه امتیازهایی استفاده کرده‌اند. این سوال پیش آمده که در این شرایط اقتصادی پسران ولایتی چگونه به ترکیه سفر کرده‌اند و در یک هتل بسیار لوکس و مجلل حضور دارند و این در حالی است که هزینه شرکت در این مراسم بسیار بالا بوده است.

امپراتوری سیف بنا فرزندان ولایتی

پسران ولایتی به نام‌های علی اصغر و محمد بنیان‌گذاران شرکتی با نام سیف بنا هستند که در شمال و تهران و جنوب به برج سازی و خانه سازی مشغول هستند. از فرزندان علی اکبر ولایتی اطلاعات چندانی در فضای مجازی در دست نیست و تنها چند تصویر و اطلاعات محدودی از آن‌ها وجود دارد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد، محمد ولایتی دارای مدرک دکتری در رشته مدیریت بازرگانی است و هم اکنون به عنوان مدیرعامل شرکت پیمانکاری نفت گاز پتروشیمی (سیف بنا) در حال فعالیت است. دیگر فرزند ولایتی یعنی علی اصغر ولایتی نیز در همین شرکت مشغول به فعالیت است، وی دارای مدرک مهندسی عمران است و به عنوان رئیس هیأت مدیره در سیف بنا فعالیت دارد.

سیف بنا البته یکی از ده‌ها شرکتی است که این خاندان دارند. شرکت‌های «سیف بنا فولاد»، «تدبیر اندیشان عرشیا»، «مهندسین مشاور بینش نیارش اثر» و «پهنه گستر بنا» از جمله شرکت‌هایی است که محمد ولایتی یا صاحب آن است یا در آن عضویت دارد. 

البته محمد ولایتی به جز فعالیت برجسازی، فعالیت فرهنگی هم دارد و در شرکت «آفرینندگان فرهنگ و تمدن اسلام و بوم ایرانیان» که پدر هم حضور دارد، به عنوان عضو هیات مدیره برای فرهنگ و تمدن و دین ایرانیان تصمیم می‌گیرد!

علی اصغر هم در تمام این شرکت‌ها عضو است و او هم همچون برادر در شرکت «آفرینندگان فرهنگ و تمدن اسلام و بوم ایرانیان» به وظیفه سنگین بررسی فرهنگ و دین و تمدن مردم ایران مشغول است!


بیشتر بخوانید: وضع دشوار آقازاده‌ها در ینگه دنیا!/ کدام یک از مقامات ایرانی نگران لغو اقامت فرزندشان در آمریکا هستند؟


محمد ولایتی

شرکت‌های محمد ولایتی فرزند علی اکبر ولایتی

علی اصغر ولایتی

شرکت‌های علی اصغر ولایتی فرزند علی اکبر ولایتی

شرکت سیف بنا شرکت اصلی مالی خاندان ولایتی است که تا کنون پروژه‌های بزرگمهر، کوثر الهیه، کاشمر، شقایق ساری و اسلامشهر را اجرا کرده‌اند.

حاشیه‌های واگذاری ملک سعد آباد به ولایتی

به گزارش رویداد‌۲۴ حاشیه‌های ولایتی البته مختص به پست‌های فراوان خودش و فرزندانش نیست. ملک او در سعد آباد قبلا جنجال زیادی ایجاد کرده بود. چندی پیش یکی از خبرنگاران به خاطر فیلمبرداری از آن خانه بازداشت شد!

ظاهرا ملک هزارمتری در منطقه سعد آباد که ولایتی در آن زندگی می کند، در سال‌های نخست پیروزی انقلاب از سوی بنیاد شهید به وی واگذار شده است. علی اکبر ولایتی می گوید به همراه چهار فرزندش که همگی ازدواج کرده‌اند در این خانه زندگی می کند. به این معنا که فرزندان ولایتی از ابتدای زندگی خود از رانتِ سکونت در ملکی متعلق به حکومت پیشین، در یکی از بهترین مناطق تهران و در متراژی به وسعت هزار متر بهره مند بودند.

نکته عجیب آنجا که این ملک شائبه‌های بسیاری هم دارد و ظاهرا پول آن پرداخت نشده است. مهدی کروبی درباره این ملک و چگونگی واگذاری آن به ولایتی گفته «ماجرا از این قرار بود که آقای ولایتی از من خواستند ملکی واقع در سعدآباد به ایشان داده شود، چون ملک متعلق به بنیاد شهید بود، تا آن ملک ایشان گرفته شود. یعنی ملکی که به آقای ولایتی تعلق داشت به بنیاد شهید داده شود و مابه‌التفاوت آن پرداخت شود. بعد از مدتی که معامله انجام شد آقای ولایتی گفتند که من پول کافی ندارم، قرار شد که به‌صورت اقساط این پول را پرداخت کنند. من در حافظه‌ام نیست که ایشان چند قسط داده‌اند، ولی قاعدتا همان مقداری را که می‌گویند پرداخت کرده‌اند. ولی مقداری از پول ایشان مانده بود که امام رحلت کردند، پس از رحلت امام آقای ولایتی نظرشان عوض شد و گویا ظاهرا شبهه کردند در آن اختیارات و احکامی که امام به من داده بود و همینطور معامله‌ای که بنیاد شهید با ایشان انجام داده بود و یک روز آمدند و به من گفتند که من بقیه آن پول را با رهبری حساب می‌کنم لذا آقای ولایتی باقی پول را به ما ندادند و اظهار کردند که خودم می‌روم قضیه را با رهبری حل می‌کنم.»

همایش گرگ وال استریت و پسران ولایتی

واکنش‌ها در فضای مجازی به حضور پسران ولایتی در ترکیه

برای اولین بار، یک خبرنگار اصولگرا فیلمی از حضور پسران ولایتی در همایش گرگ وال استریت در ترکیه را منتشر کرد. این کلیپ با بازخورد فراوانی همراه بود و کاربران نسبت به حضور پسران ولایتی واکنش نشان دادند. یک کاربر دراین باره نوشت: «آقازاده‌های علی اکبر ولایتی در ترکیه به عنوان فعال اقتصادی. باباشون به مردم ایران توصیه کرده مثل مردم یمن مقاومت را یاد بگیرند، لنگ بپوشند و نان خشک بخورند.»

کاربر دیگری نوشته «مردم انتظار دارند آقای علی اکبر ولایتی از معماران اصلی سیاست خارجی ایران و ستایشگر مقاومت مردم ساده‌زیست یمن درباره خبر شرکت پسرانش در نشست گرگ وال استریت در هتل شانگریلای استانبول توضیح دهد تا میزان صداقت و پایبندی وی به بیانات و راهبرد‌های تجویزی‌اش برای ملت اثبات شود.»

کاربر دیگری نوشته «گرگ‌های وال استریت ایران یا پسران ولایتی؟ این آقازاده‌ها الان با شاه هم فالوده نمی‌خورن به خاطر سفره پربرکت انقلاب.»

کاربر دیگری با اشتراک گذاشتن فیلم معرفی پسران ولایتی در همایش گرگ وال استریت استانبول نوشت: «شما را دعوت می‌کنم به دیدن فیلم لنگ بستن و نان خشک خوردن پسران علی اکبر ولایتی.»

آقازاده نظام خارج از کشور

آقازاده‌های مسئولان نظام فقط فرزندان ولایتی نیستند. چندی پیش علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش مجلس خبر داده که فقط ۳ هزار نفر از دانشجویان تحصیل‌کننده در خارج آقازاده هستند.

این رقم فقط مربوط به اقامت تحصیلی است و رقم حضور فرزندان مسئولان با عنوان تابعیت و اقامت بسیار فراتر از از ۳ هزار نفر است. محمدباقر نوبخت فرزندان مسئولان حکومت در خارج کشور را «سربازان نظام» خوانده که در حال انجام وظیفه برای نظام هستند و «در حال دور زدن تحریم‌ها هستند!» ظاهرا این فقط از توان فرزندان مسئولان نظام بر می‌آید که در آمریکا و انگلستان و فرانسه و دوبی و ... چنین فداکاری و جانبازی‌هایی بکنند و این فداکاری‌ها انحصاری در اختیار آنهاست.

خشم مخفی مردم از زندگی لاکچری ژن‌های خوب

چندی پیش فرانس ۲۴ در گزارشی به زندگی سخت مردم ایران پرداخته بود و این موضوع را بررسی کرد که در چنین شرایطی برخی فرزندان مسئولان نظام که شعار «حمایت از پابرهنگان» و «دفاع از مستضعفان» را سر می‌دهند، در چه شرایطی در خارج کشور زندگی لاکچری دارند.

یکی از کسانی که مورد توجه قرار گرفت، رسول طلوعی فرزند سعید طلوعی فرمانده سپاه و شهردار پیشین دو منطقه از تهران است. یک روحانی اصولگرا در تاریخ ۳۱ آگوست تصویری از فرزند سعید طلوعی را در حالی که در کنار یک ببر ژست گرفته بود یا در حال راندن یک کادیلاک بود و مهمانی لوکسی برای فرزند دو ساله‌اش گرفته بود، منتشر کرد. مهدی صدرالساداتی روحانی اصولگرایی که در اینستاگرام مساله آقازاده‌ها را مورد توجه قرار داده، درباره طلوعی نوشت: چطور ممکن است یک پسر ۲۵ ساله به چنین ثروتی دست پیدا کرده باشد؟

اکانت اینستاگرام فرزند طلوعی از زمانی که این روحانی اصولگرا درباره آن افشاگری کرده دی اکتیو شده است. طلوعی از این روحانی به جرم تهمت زدن شکایت کرده و نامه‌ای سرگشاده در رسانه‌های ایران منتشر کرد. این فرمانده سابق سپاه گفته او در حال حاضر دندان‌پزشک است و ماهی ۷۰ میلیون درآمد دارد و این که سوار اتومبیل‌های گران‌قیمت شود عادی است. او گفته ببری که فرزندش با آن عکس گرفته به یکی از دوستان اقوامشان تعلق داشته است.

ساشا سبحانی فرزند سفیر سابق ایران در ونزوئلا نیز صاحب یکی از صفحه‌های اینستاگرام است که تصاویر خود را با زنانی که در دبی و یونان و ترکیه بیکینی پوشیده‌اند یا در در حالی که در بیزینس کلاس هواپیما نشسته منتشر می‌کند. او در پستی که منتشر کرده بود خطاب به ایرانی‌ها گفته بود، چون نمی‌توانند کاری کنند که مانند او ثروتمند شوند به او حسودی می‌کنند و بهتر است بمیرند. او فعلا در حال تبلیغات سایت‌های قمار است.

مورد دیگری که توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کرده اعضای خانواده آیت الله خمینی رهبر فقید انقلاب اسلامی است. عاطفه و یاسمن اشراقی نوه و نتیجه آیت الله خمینی (عاطفه در انگلیس زندگی می‌کند) به واسطه کیف گران‌قیمتی که در دست می‌گیرند مورد انتقاد قرار گرفته‌اند. خانواده آیت الله خمینی گفته‌اند این کیف‌ها تقلبی و ارزان قیمت است.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶۶
آذربایجانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
3
82
خدایا منو ببخشید من ندونسته به ولایتی رای داده بودم از نظر من کسانیکه نمیخوان مصداق اون ضرب المثل معروف که میگه آش نخورده و دهن سوخته بشوند نباید به هیچ کسی رای دهند و در رای گیری شرکت نکنند چونکه بخور بخورش مالی یکی دیگه میشه و تاوانشو و گناهش میفته گردن ماها من دیگه در هیچ رای گیری شرکت نخواهم کرد آدم نمیتونه دیگه به هیشکی اعتماد کنه
پاسخ ها
عموک
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۸
لقمه حرام آخرش رسواکننده هس با اولاد یا یه جور دیگه
محمدمعصومی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۹
ولایتی با یک گروه چهل نفره
رفت دیدار صدام دزد ناموس
و صدام یزید خونخوار
از این دید و بازدید چنان
خوشش آمد و آنان را
تحسین کرد و
گفت احسنت
..................................
گرگ زخمی اگر جانباز حق
هيوا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
1
82
خدا نگذره از این آقا و آقا زاده هاش، آدم الان میفمه که چرا این مملکت روز خوش بخودش نمیبینه، فساد از رأس حکومت تا روسای ادارات رو گرفته، حالا احمق مردمی هستند که در انتخابات مجلس و شورا و ریاست جمهوری شرکت میکنند،هموشون می زنجیر بهم وصل هستند و بهم نون قرض میدن بعد جلوی مردم دعوای زرگری راه میاندازن
پاسخ ها
رزیتا
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
اینا همشون دزدن بی شرفا پول مردم توشکم بچه هاشونه خدا لعنتشون کنه
نادر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
2
71
این‌ها هیولاهای وال استریت هستند که گرگ‌های وال استریت باید جلوی‌شان لنگ بندازند. ننگ و نفرین بر این جماعت دزد جنایتکار ریاکار دروغگو از بالا تا پایین.
نادر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
1
47
این‌ها هیولاهای وال استریت هستند که گرگ‌های وال استریت باید جلوی‌شان لنگ بندازند. ننگ و نفرین بر این جماعت دزد جنایتکار ریاکار دروغگو از بالا تا پایین.
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
2
71
پس اینکه تحریم ایران موجب کاسبی عده ای خاص است صحت دارد! چرا کشور ما تحریم است؟؟ اگر ما روابط معقول و منطقی با کشورهای جهان داشته باشیم و دارای زندگی عادی باشیم همه مردم از یک اقتصاد عادی بهره مند می شوند، اما قرار است ما تحریم باشیم تا آقازاده ها در خارج از کشور تحریم ها را دور بزنند!! و مافیای انواع محصولات از مصالح ساختمانی تا دارو و ماشین و گندم و غذا و انواع اقلام اولیه زندگی را در دست داشته باشند برای مکیدن خون مردم!!
میکائیل
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
1
62
دیگه قشنگ الگو و مد شده توی همه دستگاههای دولتی بچه ها و فک و فامیلشون اومدن یه شرکتی زدن و قراردادی بستن و آقایون سازمان بازرسی هم فقط شعار مبارزه با فساد میدن و در عمل هیچ
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
1
84
یک سؤال: افرادی امثال علم الهدی, کاظم صدیقی, موحدی کرمانی, احمدخاتمی, ذوالنور, حسن عباسی, کریمی قدوسی, رحیم پور ازغدی, رائفی پور, میثم مطیعی, زینب ابوطالبی, ارضی مداح, سعید حدادیان, علیرضا پناهیان و ازهمه مهمتر شریعتمداری کیهان, درخصوص فرزندان ولایتی ابوالمشاغل مادام العمر , نظری وصحبتی ندارند ؟؟؟؟!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۶:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
کمال سادگی خواهد بود اگر انتظار داشته باشیم ؛ دزدان ، شرکای دزد خود را رسوا کنند!!
عموک
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۸
حق سهمشون به نوعی رسیده ساکت شدن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۰
با این سیاسی بازی، کشور ما مستعمره چین و روسیه کثیف خواهد ماند و برای افرادی که شما ذکر کردید اسلام و ایران اهمیت و اولویت بعدی است و بهتر میفهمن !!!!
داود بهنیان
|
Germany
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
3
56
یاد میاد همین ایشون به مردم ایران توصیه میکردن که مثل مردم یمن لنگ ببندن در برابر تحریمها مقاومت کنند. از ماست که بر ماست.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
1
29
بعد به ما میگن اشکنه پیاز داغ بخورید برجام هم لازم نداریم فتف هم لازم نداریم بچه های ما در حال خنثی سازی تحریم هستند یاد خودم و دوستانم و شب های عملیات و خنثی سازی میدان مین افتادم .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
0
16
چهر دروغین پنهان می کند آنچه را که قلب دروغ زن می گوید.
ناصر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
1
31
پدرشان نظم زبان پارسی رو برهم زده و در تلویزیون کشورعای عربی باافتخار میگوید بیش از هفتاد درصد کلنات زبان پارسی واژهای عربی هستند و وفرزندانش هم در سایه پدر دلار ۴۲۰۰ جهانگیری میگیرند و برعلیه اون حرف میزنن و نردم رو به نان خشک خوردن دعوت میکنن چون میترسن نان گرم گیرشان نیایید و از گرسنگی بمیرن
ناشناس
|
Germany
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
0
24
هرکسی در این کشور به مردم شریف ونجیب خیانت کند و یاپا روی خون شهدا بگذارد با خیانتکاران طول تاریخ هیچ فرقی ندارند ...درهر پست ومقام ولباسی که هستند ....خداوند به حق مظلومیت حضرت سیدالشهدا ازاین افرادنگذرد وبه بدترین عذاب گرفتارشان سازد انشاالله
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
حالا به نظرتون، اینا با شاه چه فرقی دارن؟ حداقل زمان شاه دیگه مزخرف نمی‌گفتن که تحریمیم تحریمیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
0
24
مرگ بر گرگ نماها مرگ بر آنهایی که خون مردم را می مکند ولایتی که نان خشک تبلیغ می کند کمی هم پسرانش را نصیحت کند مرگ بر زالو صفتان
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
3
19
اقا زیاد کشش ندین و گرنه کار به اقا زادهای کله گندهتر هم میرسه اونوقت ملت هوشیارتر میشن باید زودتر کسانی که این گزارشا رو تهیه میکنن و باعث شناخت بیشتر مردم میشن گرفته بشن زجر بشن و جسدشونو سگای بیابون بخورن تا درس عبرت بشه برا دیگران .
پاسخ ها
ناشناس
| Belgium |
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
نگو آقازاده ؛ بگو زالو زاده . بیش از چهل ساله که فرهنگ لغات در این مملکت عوض شده و معانی واژه ها درست عکس آن معنی میدهد.
یاد فیلم تنگسیر میافتم که مردم می گفتند : نگو زار ممد ! بگو شیر ممد !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
0
27
استادان و کارمندان دانشگاه آزاد با مدیریت آقای ولایتی سه ماه است حقوق نگرفته اند. 3 درصد از سهم بیمه اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد که باید به بیمه پرداخت می شده است توسط مسئولین دانشگاه آزاد به ریاست دکتر ولایتی به بیمه پرداخت نشده و حالا تامین اجتماعی در قبال بیکاری احتمالی هیچ مسئولیتی قبول نمی کند چون سازمان مرکزی سهم بیمه را نداده است . تصور کنید سه درصد حقوق اساتید و کارکنان 400 واحد دانشگاه آزاد چه رقمی می شود.
باید هم پسران ولایتی در ترکیه ریخت و پاش کنند
اشکان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
0
17
وقتی همه بدنه حکومت صاحب ملک باشه و ملک و املاک براش مهم باشه اصلا تعجب نکنید که چرا تو ایران ارزش ملک به نسبت امکانات و امنیتش انقدر گران براتون تمام میشه. استفاده اش تو
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
0
6
میفهمم که چی میگید، اما متوجه نمیشم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
2
11
خدا کنه این گرگهای پرشینی قیمت خونه رو تو ایران بیارن پایین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
0
12
خوب شد زمان جنگ نخست وزیر نشد.
سیدضیاء
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
0
2
باسلام.
درخصوص دکترطلوعی و(یا سردمدارکرمانشاهیهای مقیم درشهرداری تهران دردوره دکترقالیباف،)خوب است درخصوص ویلای ایشان درلواسان(شهرستان دورافتاده فاقدامکانات اطراف تهران) بررسی کنید.دوستی میگفت که درمنزل ایشان قریب به یک میلیاردتومان هزینه خریدبرای حیوانات مختلف شده که نگهداری میشوند.
ضمن اینکه نحوه مدیریت وتوافقات باپیمانکاران وسازندگان منطقه ۵ خیلی خیلی جای بررسی ازسوی سازمان محترم بازرسی کل کشور دارد.بخصوص باغات واملاک منطقه ۵ وکن .
امید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
3
12
آقای دکترحسن عباسی درتمام این سالها اززمانی که انتقادات شمارانسبت به جریان ترانزیت دختران وطن به دبی شنیده ودیده بودم احساسم این است که زبانی گویا برای ابراز دردی که مامردم ازمفتخوران سیاسی میکشیم وجوددارد به والله داریم ازدرد میمیریم وقتی که بااین همه سختی باز هم به فکر همبستگی هستیم ولی میبینیم دوعدد شاخ شمشاد که پدرشان به مادرس ازسرگذراندن گشنگی میدهد درترکیه درکنارگرگهای وال استریت ...
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
1
10
گرچه از بعضی آقازاده ها دلم خون هست
اما مردم دقت کنند که آقازاده ها میروند خارج از کشور بهشون گیر می دهیم در داخل کشور هستند گیر می دهیم
به نظرم باید همه شان را جمع کنیم در یک جای خاص و بی ارزش تا حواسمان باشد
خب اگر مال و اموالشان از راه نامشروع بدست آوردند محاکمه شان کنید و مصادره اموال شوند
این همه جنجال نکنید
رسانه ها پیگیر باشید
شما رسانه ها که چشم بینای مردم هستید آن موقع تا الان کجا بودید که امثال اینها رشد کرده اند و امروز سروصدا می کنید پس شما هم بی تقصیر نیستید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
0
12
چون نیک نظر کرد ، پر خویش بر آن دید گفتا: ز که نالیم که ( از ماست که بر ماست )
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
احسنت، اینا نتیجه ی یک عمر اعتماد بیجا و رای دادن‌های بی تحقیق هست.
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
0
9
بابا چرا به این بنده خداها گیر داده اید اینها زحمت کشیده اند محمد نجار است و اصغر گچکار حالا اوفتادن تو بسازو بفروش
از ماست که بر ماست
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
0
7
والا من فقط میدونم بقال سر کوچه ما که هر روز از شش صبح تا 11شب مغازش باز بود تا نون شش تا بچه اش و برادرزاده یتیمش را در بیاره دیروز از کرونا مرد تنها پیرمرد محلم که صبحها میرفت نماز جماعت سه روز پیش از کرونا مرد خدایا دیگه هیچ دلخوشیی نداریم دولتم که پول واکسن نداره باید به اقازاده ها رسید خدا ما را هم مرگ بده تا دیگه کسی یادش نیاد واسه چی هشت سال جنگیدیم و این همه شهید دادیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
نه عزیز، چرا خدا مارو مرگ بده؟؟؟ خدا دادمان و رگ و ریشه ی این دزدانِ حرامخوار را از بیخ و بُن بِکَنَد، خدا لعنت کنه پدر مادرشون رو که چنین آشغالایی از خودشون بجا گذاشتن، لعنت جاریه ی ننه باباشون هستن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
0
8
دیروز در فضای مجازی مطلبی در ارتباط با نقش خانم دکتر مینو محرز و همسر پزشکش که رییس یکی از بیمارستان های خصوصی است خواندم . که در آن به نقش مافیایی این خانواده در دارو و تجهیزات پزشکی و همچنین انتشار بیماری کرونا و داروهای مرتبط با آن پرداخته بود و ارتباط تنگاتنگ وی با دکتر ولایتی و دکتر پیوندی رییس هلال احمر . نمیدانم واقعیت داشت یا خیر . به هرحال شفافیت سازی مهم است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
بخش زیادیش درسته دکتر محرز در حوزه عفونی فعال و هم رشته آقای ولایتی است و ایشان پدرخوانده رشته عفونی است و همکاری مستمر آقای ولایتی به همراه دکتر محرز در انجمن عفونی گرمسیری بافرد مفسدی دکتر بنی فضل کارپرداز و پادوی پولدار و متمول انجام میشه......دلم برای ما مردم مظلوم می سوزه که پای تمام مشکلات انقلاب وایستادیم....برای امثال ولایتی
m-r
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
1
8
حیف اسم زیبا وحیوان زیبائی چون گرگ رو روی اینها گذاشت البته منظور صفت گرگ است که این مخلوقات(فرزندان این شخص) رو با هیچ کلمه ائی مقیاس کرد ایشان زمانی به مردم توصیه نان خشک ولنگ پوشیدن را توصیه میکنه بله!!!! معلومه پس بیاد و دربرنامه زنده رادیو وتلویزیون بگه مردم خوب زندگی کنید ببینید واز پسران من که سر تا پایشان از رانت ودزدی ساخته شده یاد بگیرین والگو برداری کنین خوب واضحه که با گردن کج وقیافه حق بجانب جلو دوربین مردم را به ریاضت آنهم درازای چه!!! در ازای دزدی بیشتر اینها وامثال مفت خورشان اونوقت عده ای ازایثارگران عزیز ما از پس هزینه های درمان و....باید عاجز باشن اینجا میطلبد که جناب رئیسی وتیم موفق ایشان حقوق مردم ایران را ازامثال این دیو صفتان بگیرد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
5
2
خب حالا که این اقاها و اقازاده ها هر کاری دوست دارن می کممد حداقل امشب که شب جمعه هستش مردم ایران به پاس خدماتشون یه خیراتی برای زنده و مرده هاشون بدن دیگه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
خدا لعنت کنه رفتگان شون رو که چنین دزدهای رو پرورش دادن
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
0
4
ذخایر انقلاب تمام شدنی نیست میترسم باز انقلاب شود ذخایر جدید بیایند و حلقه ادامه دارد !
چاره این کشور تقدس زدایی از کل مسولان و برخورد با همه انان با هر لباس است که از اموال عمومی غیر مجاز ارتزاق نکنند ! با این وضع هیچ موقع اصلاح نمیشود ! تا بیایید برای کسب تذکر بدهی یقه ات را نابکاران میگیرند و عوض مختلس و نا کارامد و سواستفاده کن شما را محاکمه میکنند !
چشمان این مردم را با اندیشه هایی بستند و از لولو خورخوره ترساندن و لنگ دادند و خودشان و میدان مانده است .
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
0
7
خدا لعنت کنه پدر ومادر هر چی دزده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
0
8
گزارش خوبی بود ولی خوبه به صورت پرونده برای تنویر افکار عمومی دنبال بشه... خوبه سایت شرکت برگزارکننده (همایش فرازان ) سر بزنید. ببنید با رانت ارتباطی چطور چنین همایش هایی برگزار می کند و با دادن چه امتیازهایی از امثال اینها دعوت می کند.این فقط بخشی از قدرت ارتباطی آقازاده هاست که قطره در مقابل دریاست. گذرتون خورد برید پارکینگ درب منزلشان را ببینید که چه مدل ماشینهایی تردد می کنند. الحمدالله در عرصه های سلامت، نفت و پتروشیمی و ساختمان فعال هستند . اگر می خواهید گزارش تهیه کنید دقیق تر شوید به داماد، دختر، پسرانشان و مقایسه کنید.....البته آقازاده خوب هم داریم اینها درکنار موقوفه !!! هر کاری بخواهند کرده اند...
پاسخ ها
محسن
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
فکرمیکنی ملت نمیفهمن؟ملت فرداچهارتاکلیپ وجوک روش میسازن ول میشه میره،مقصرماملتیم که این آشغالاجولون میدن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
0
10
اینه که آقازاده کوچیکتر هستن حالا خدا میدونه اون بزرگترا چیکار میکنن در عین ساده زیستی..
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
0
10
حکومت جمهوری اسلامی شده یک حکومت سرمایه داری و خوشگذرانی برای عوامل حکومت که در دایره قدرت هستند و مقاومت مانده برای ملت فلک زده
رقیه
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
0
7
ملت بزرگ ایران وقتی پسران ولایتی را دیدم که با پول بنیاد شهید وخانه ۱۰۰۰ملکی دارن به برکت انقلاب وسال ۸۵ مبلغ سه میلیارد اورده دارن که اونموقع اون پول ارزش بسیاری داشت از کجا اوردن به برکت انقلاب .از همه نفرت دارم.ولایتی به مردم ایران نون خشک ولنگ تجویز میکنه.کثافت خودت نون خشک بخور .متاسفانه.پهلوی انقد مردم رو بی دین وبی ایمان نکرده بود که این انقلاب مردم را بی دین وبی اسلام وبی مذهب کرد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
0
3
این است برابری برادری حکومت عدل علی.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
0
3
روزنامه سراسری جمله به دلیل انتشار گزارشی در خصوص رانتخواری گرگ زاده های ولایتی توقیف شد. این در حالی است که همین گزارش به طور مفصل تر توسط روزنامه همدلی نیز منتشر شده بود اما روزنامه جمله به دلیل اینکه یک روزنامه مستقل و بدون رانت بود به راحتی بدون حکم قضایی توقیف شد
رضا فتحی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۷
7
0
هر مملکتی باید سرمایه دار داشته باشه
ترکیه برای احیای اقتصاد خودش حتی از دزدها استفاده میکنه
ولی مهم اینه که سرمایه دار باید ما اولا سرمایه دار شدنش مشروع باشه مالیات بده درآمدش رو در کشورش خرج کنه ولی در کشور لسلامی باید دست فقرا رو بگیره و ساده زیست باشه
انشاءالله خدا بما شعور دارا بودن بده
هیچ کشور در دنیا بدون سرمایه دار نیست و همه سرمایه دارهاشون وصل به مسیولینشون هستند ولی کشور لسلامی باید سرمایه دارش اسلامی رفتار کنه و از فرصت در جهت برابری اسلامی استفاده کته و ما نباید سرمایه دار رو فراری بدیم باید هدایتشون کنیم
ا. تراب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۷
0
7
سلام، چرا به انگل هایی چون فرزندان ناخلف مسئولین ؛ آقازاده گفته می شود؟ آقازاده کسی است که یک ریال بیت المال و حق مردم و خدا را تضییع نکرده و برای این مملکت از جان خود گذشته است. بهتر است برای دزدان به ظاهر موجه؛ لفظ حرام زاده ، زنا زاده، الاق زاده و .... به کار رود.
بهی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۷
0
7
خدایاریشه ظلم ودزدی راازریشه نابودكن الهی آمین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۷
1
4
42ساله هرمسعولی درایران یک امپراتوریی درست کرده تمامش ازاموال ملت بیچاره ،امیدوارم به خدا باهم واردجنگ درست حسابی شوند تاخدا تمامشونونابودکند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۸
7
0
با ضد انقلاب بهانه جو سخنی ندارم اما به دوستان انقلابی دو سه کلمه عرایض دارم:

ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۸
1
2
گرگ چیه اینها کفتارهای وال استریت هم نیستند دم ساغیشون گرم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۸
0
6
خدایا من همشون روبه توواگذارکردم خودت انتقام سخت ازاینابگیر.خسته شدیم چهل ودوساله داریم ریختشونو میبینیم تمومم نمیشندهرروزپست ومقام جدیدمیگیرندخودشون میرند توله هاشون میاند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۸
0
4
حالابعدباباشون میادباچهارتادروغ مردم راتوجیه کنه فکرکردن پشت گوشای مامخملیه. خودتونید......
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۸
5
0
نوش جونتون..هر کس بتونه بدزده دمش گرم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۸
0
5
رای دادن حرام در حرام شد .وای بر ما
مسعود
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۰
3
0
سلام .اینقدر ناراحت نشید و ماتم نگیرید اگر این بندگان خدمتگزار نباشند چطور میشه تحریم و دور زد چطور میشه دلار وارد کرد حالا هم که یکی از زن و بچش گذشته و رفته سر میز این اجنبیها نشسته و چشمان پاکشان به زنان نامحرم افتاده و سر میز به اجبار با شیاطین والستریت نشستن به جای تشکر و قدردانی اینقدر اماج نعل و نفرین نباید بشن این ها زحمت میکشن واسه نظام و واسه مردم الان با تصویب دولت به مالیات به خانه های خالی میدونید چه ضرری به این خادمان ملت وارد میشه .بی انصافی واقعا .این چنین افرادی از بیتالمال محافظت میکنن که اگر به مردم عادی سپرده بشه کمر ما مردم خم میشه ولی این فرزندان انقلاب هستن که میتونن مارو نجات بدن از دست استعمارگران و به زحمت بیفتن به خاطر مردم این همه زنان و دختران و ناموس این ملت و اینا دارن ازشون محافظت میکنن و این چنین ادمهایی هستن که ابروشونو کف دستشون گرفتن هرجایی سفر میکنن از ممالک کفر گرفته تا بلاد اسلام تا خدای نکرده ذره ای از این کار انقلاب و اسلام به تاخیر نیفته ما باید چنین افرادی داشته باشیم از نخبگان و فرزندان انقلاب که اصلا و ابدا در توان مردم معمولی نیست چه بسا اگر این چنین کارهای دشوار نظام با چنین شرایط سخت با مسافرتهای طولانی به دور از همسر و فرزند به دست عده ای مردم ساده سپرده بشه شاید دچار وسوسه های شیطان قرار گرفته و ابروی نظام و اسلام در خطر بیفته پس کمی اندیشه لازم است که مبادا این احساس در مردم به وجود بیاد که این فرزندان نظام و انقلاب ذره ای از ارمانهای انقلاب دور شده باشند
مسعد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۰
0
2
چرا نظرات و منتشر نمیکنید
مشتی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
0
2
مردم بیغیرت ایران توف به شرف و حیثیتتون که این مزدوران کفتار زاده دارن مملکت رو غارت میکنن و شماها بی صدا هستید.اینا پدر اسلام رو هم در اوردن.امام زمان ظهور کنه اول گردن مسولین ایران رو میزنه.اینها همه منافق هستن.اینها همه کفتار هستن در ظاهر انسان. اینا دیگه پستیشون زیاده.باید همایشی برگذار بشه بنام شغالهای والستریت.بعد مسولین و شغالزاده هاشون رو دعوت کنن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
0
3
خدایا تا حق ما مردم از گلوی اینا گرفته نشه از دنیا نرن
هر چند.............
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
0
1
این اقا زاده ها واستون از بیرون ارررررز می اوردند چرا نا شکر هستید لنگ بپوشید ونان بخورید وگرنه خدا قهرش می گیرد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۷
0
1
صاحب نداریم فقط شعار مردم را بیچاره کرد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
0
0
چرا تو اون کشورهایی که اونا هستند اونا رو نمی کشند
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: