ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۹ دی ۹۹ | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۹ - ۰۹ دی ۱۳۹۹
امروز (نهم دی ماه ۹۹) ارزش سبد دارندگان سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۹ میلیون و ۴۹۱ هزار تومان رسید.

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم

رویداد۲۴  امروز (سه شنبه ۹ دی) چهارمین روز کاری بورس در هفته جاری با رشد ۱۵۴۰ واحدی شاخص کل بورس و قرار گرفتن این نماد در ارتفاع یک میلیون و ۴۳۸ هزار واحد آغاز شد، اما این روند در ادامه روز معکوس شد تا جایی که ریزش ۲۵۱۶۸ واحدی شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز این نماد را در پایان چهارمین روز معاملاتی خود در هفته بورس به ارتفاع یک میلیون و ۴۱۲ هزار واحدی رساند.

بنابراین گزارش در پایان معاملات امروز نمادهای فملی، شستا، فارس، فولاد، خودرو، شپنا، شبندر بیشترین تاثیر منفی را بر شاخض کل بورس گذاشتند؛ و نمادهای کاما – باما، شستا - سرمایه گذاری تامین اجتماعی، شپنا - پالایش نفت اصفهان، برکت - گروه دارویی برکت، خودرو - ایران خودرو، کچاد - معدنی‌وصنعتی‌چادرملو و خساپا – سایپا در صدر لیست نمادهای پربیینده بورس قرار داشتند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

برخلاف افت شاخص کل بورس تهران ارزش سهام عدالت امروز افزایشی بود. قیمت پورتفوی بورسی سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی امروز ۵ هزار و ۲۷۵ تومان معادل ۰.۰۵ درصد افزایش یافت و به ۹ میلیون و ۴۹۱ هزار و ۵۸۲ تومان رسید.
بر این اساس، ارزش ۶۰ درصد از سهام عدالت آزاد شده به ۵ میلیون و ۶۹۴ هزار و ۹۴۹ تومان رسید.

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۲.۴۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۶ هزار و ۹۷۰ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۳۹۴ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۳.۲۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۶ هزار و ۸۲۱ تومان معامله شد.

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: