تاریخ انتشار: ۱۶:۵۴ - ۱۰ دی ۱۳۹۹
شهاب زاهدی مهاجم ایرانی تیم فوتبال المپیک دونتسک گفت که این باشگاه در پی کسب درآمد از فروش او به دیگر باشگاه‌هاست.

شهاب زاهدی

رویداد۲۴  شهاب زاهدی مهاجم ایرانی تیم فوتبال المپیک دونتسک اوکراین که تا اینجای فصل هشت گل برای تیمش به ثمر رسانده است، با چند پیشنهاد از تیم‌های اوکراینی و همچنین چند پیشنهاد از برخی لیگ‌های دیگر از جمله پرتغال و بلژیک روبه‌رو شده است. از طرفی باشگاه المپیک دونتسک هم به زاهدی اعلام کرده است با توجه به باقی ماندن تنها نیم‌فصل از قراردادش با این باشگاه، احتمال فروش او وجود دارد.

شهاب زاهدی درباره وضعیتش در تیم المپیک دونتسک و بحث چند پیشنهای که به باشگاه او رسیده است، گفت: واقعیت این است که چند باشگاه در اوکراین و چند باشگاه هم در خارج از اوکراین مذاکراتی را با المپیک دونتسک انجام داده‌اند و به صورت رسمی خواهان جذب من هستند.


بیشتر بخوانید: لژیونر پرسپولیسی در آستانه بازگشت به این تیم


از طرفی من مدتی پیش به باشگاه برای تمدید قراردادم پاسخ منفی دادم و با این شرایط المپیک دونتسک به این موضوع فکر می‌کند که با فروش من درآمدزایی کند به همین دلیل احتمال جدایی‌ام وجود دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که احتمال دارد به کدام تیم برود، تصریح کرد: هنوز چیزی مشخص نیست و طبیعتاً باید در این مورد با باشگاه حرف بزنم و خودم هم شرایط تیم‌ها را بررسی کنم.

مسئله مهم برای من این است که بتوانم روند فعلی‌ام را حتی با جدایی از المپیک دونتسک حفظ کنم به همین دلیل در صورت جدایی باید بهترین تصمیم را بگیرم. من تمامی پیشنهادها را به دقت بررسی خواهم کرد تا در نهایت تصمیمی منطقی و درست برای آینده فوتبالم بگیرم.

منبع: دانشجو
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: