تاریخ انتشار: ۰۷:۵۲ - ۰۷ اسفند ۱۳۹۹
تیم پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات به دنبال جذب چند بازیکن بود که موفق به گرفتن آن‌ها نشد و تنها گزینه باقیمانده سرخ‌ها در نقل و انتقالات، علی نعمتی، مدافع تیم شهرخودرو است.

یحیی گل محمدی

رویداد۲۴ اگرچه در روز‌های اخیر باشگاه پرسپولیس تلاش زیادی برای به خدمت گرفتن شهریار مغانلو انجام داد، اما رقم رضایتنامه این بازیکن و مبلغ درخواستی مهاجم سابق پیکان باعث شد تا او از سرخ‌ها دور و به تراکتور نزدیک شود و برای پرسپولیس هم در فصل نقل و انتقالات فقط علی نعمتی باقی بماند.

بعد از منتفی شدن احتمالی حضور شهریار مغانلو در پرسپولیس در فضای مجازی از حامد پاکدل به عنوان گزینه بعدی یحیی گل محمدی نام برده شد. مهاجم آلومینیوم اراک، اما در لیست یحیی نیست و او تصمیم گرفته تا نیم فصل دوم را هم با داشته‌های فعلی اش در فاز هجومی آغاز کند. سرمربی پرسپولیس، اما یک ماموریت ویژه برای مدیریت باشگاه در نظر گرفته است.
بیشتر بخوانید: مدافع جدید پرسپولیس، خیال یحیی گل محمدی را راحت کرد
یحیی با توجه به کمبود مدافع تخصصی از مدیران باشگاه خواسته تا در ادامه نقل وانتقالات علی نعمتی بازیکن شهر خودرورا به خدمت بگیرند. بازیکنی که پیش از این اعلام کرده بود در این شرایط نمی‌خواهد مهدی رحمتی را تنها بگذارد، اما در صورتی که روابط دو باشگاه پرسپولیس و شهر خودرو با پرداخت مبلغ رضایتنامه گل محمدی به شرایط عادی برگردد با توجه به نیاز این تیم به یک هافبک بازیساز مانند حسین پور، احتمال انتقال علی نعمتی به جمع سرخ‌های پایتخت بالا خواهد رفت.

باید منتظر ماند و دید تکلیف بدهی پرسپولیس به شهر خودرو چه زمانی روشن خواهد شد و آیا مدیران پرسپولیس موفق به جذب تنها بازیکن باقیمانده در لیست یحیی خواهند شد یا نه.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: