تاریخ انتشار: ۰۶:۳۹ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
محمدعلی ابطحی در پست اینستاگرامی از گفت و گوی تلفنی‌اش با مهدی کروبی خبر داد.
رویداد۲۴ محمدعلی ابطحی رئیس دفتر سید محمد خاتمی با انتشار عکسی از مهدی کروبی در صفحه اینستاگرامش از جزئیات مکالمه تلفنی با رئیس مجلس ششم خبر داد. او نوشت: امشب تلفن زنگ زد. با عجله برداشتم. یکی دوبار گفت گوشی. گوشی. بعد صدای آشنایی احوالپرسی کرد. زود شناختمش. آقای کروبی بود. اخیرا اجازه تلفن داده اند. پر در آوردم. دلم واقعا برایش تنگ شده است. می‌گفت چندین بار اسم تو را داده ام که بیایی دیدنم. یا ما بیاییم خانه ات. نپذیرفته اند.

مثل همیشه با انگیزه. پر نشاط ومهربان. احوالپرس زن و بچه بود. تک تک. دخترها. داماد‌ها ونوه ها. بعدگفت خانم خیلی خوبی داری. به تلاشهایش در ایام ۸۸ اشاره داشت. گفتم شوهرخوب دارد. آقای کروبی گفت صدایت روی بلندگو است. خانم‌های فامیلمان از حرفت خندیدند. گفتم غرض من هم این بود که لبخند برلب‌های شما جاری کنم. با خانم صحبت کرد. من و فهیمه هم با حاج خانم صحبت کردبم. بعد آقای کروبی شروع کرد از حافظه تاریخی اش قضایایی را گفت وگفت. از وضع فعلی و آینده. مثل قبل، دلسوزانه. پریدم وسط صحبت هایش و گفتم حاج آقا شما توحصرین ها. ما نیستیم که این حرف‌ها را به من می‌زنید. بازهم خندید وکلی ابراز لطف کرد به من و خانواده ما. مرد وفا است.

به حسین کروبی گفتم اگر اشکالی ندارد یک عکس از همین الان حاج آقا برام بفرست که فرستاد.
تصویر جدیدی از مهدی کروبی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Denmark
|
۰۷:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۹
1
2
باز نزدیک انتخابات شد و اصلاحات یاد این پیرمرد افتاد،فراموش نمی کنم که چقدر این آدم را خود اصلاحاتچی ها مسخره می کردن...
خداییش چجوری با ۴۰۰ هزار رای در ۸۸ ادعای پیروزی و تقلب می کرد؟
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: