تاریخ انتشار: ۱۰:۳۴ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
اینروز‌ها کرونا در هند روز‌های بسیار خطرناکی را پشت سر می‌گذارد و جولان مرگ بین مردم این کشور روز به روز شرایط را سخت‌تر کرده است. چرا که امکانات هند دیگر پاسخگوی ۲۶۰ هزار کرونایی در طول روز را ندارد و مردم را به کام مرگ کشانده است.

مرگبارترین روزهای جنگ با کرونا در هندسوگواری مادر و پسری در روز مرگ همسری که در اثر ابتلا به کرونا در احمدآباد هند جان باخت

رویداد۲۴ هندوستان در طول یک هفته روزانه بیش از ۲۶۰ هزار مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا را ثبت کرده است.

بیمارستان‌های هند با جهش شدید صعودی شمار مبتلایان به کرونا تحت فشار و نظام بهداشتی با بحران روبرو است.

ظرفیت بیمارستان‌ها در شبه قاره تکمیل و هند که صادر کننده اکسیژن است با کمبود روبروست و نیاز پزشکی به اکسیژن در سایه بیماری کووید۱۹ بیش از هفت برابر شده است.

شمار بالای مرگ و میر ناشی از کرونا، هندو‌ها را در سوزاندن اجساد قربانیان و به جای آوردن مراسم مذهبی به هنگام تدفین، به زحمت انداخته و دشوار کرده است.

مرگبارترین روزهای جنگ با کرونا در هندمحل سوزاندن اجساد کرونایی در دهلی نو

ویروس کرونا در هند دومین کشور پرجمعیت جهان، تا کنون بیش از ۱۶ میلیون و ۶۱۰ هزار نفر را مبتلا کرده و جان نزدیک به ۱۹۰ هزار نفر را گرفته است.

در سراسر جهان و تا روز ۴ اردیبهشت (۲۴ آوریل) بیش از ۱۴۶ میلیون نفر به این ویروس مبتلا شده‌اند و بیش از ۳ میلیون نفر جان باخته‌اند.

بیش از ۱۲۴ میلیون نفر، اما از چنگال این ویروس رهایی و بهبود یافته‌اند. در تصاویر روز عکس هایی از مرگبارترین روزهای جنگ با کرونا در هند را ببینید.

منبع: reuters

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: