تاریخ انتشار: ۲۱:۰۴ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰
فیلم خلاصه بازی استقلال تهران و پرسپولیس تهران را در ادامه ببیند.

خلاصه بازی استقلال و پرسپولیس

رویداد۲۴ هفته بیست و سوم لیگ برتر؛ جمعه: ۱۴۰۰/۰۲/۲۴؛ ساعت ۱۹:۳۰ بازی استقلال و پرسپولیس در استادیوم آزادی و بدون تماشاگر برگزار شد شد. داور این دیدار محمدرضا اکبریان و کمک‌های علیرضا ایلدروم و مهدی عالیقدر بودند و داور چهارم نیز حسن اکرمی بود.

ترکیب تیم پرسپولیس مقابل استقلال تهران

حامد لک
محمدحسین کنعانی‌زادگان
سید جلال حسینی
سیامک نعمتی (۴۶- فرشاد فرجی)
وحید امیری
کمال کامیابی‌نیا (۴۶- میلاد سرلک)
احمد نوراللهی
احسان پهلوان
مهدی ترابی
عیسی آل‌کثیر
شهریار مغانلو

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

ترکیب تیم استقلال تهران مقابل پرسپولیس

محمدرشید مظاهری
محمدحسین مرادمند (۶۰- شیخ دیاباته)
سیاوش یزدانی
عارف غلامی
محمد نادری
مسعود ریگی
مهدی مهدی‌پور
وریا غفوری
هروویه میلیچ (۶۰- فرشید اسماعیلی)
مهدی قایدی
امیرارسلان مطهری

سرمربی: فرهاد مجیدی

گل اول پرسپولیس به استقلال تهران تسط عیسی آل کثیر

خلاصه بازی استقلال تهران و پرسپولیس

لحظات حساس دربی استقلال و پرسپولیس

دقیقه ۳: اولین صحنه مشکوک به پنالتی در این لحظه اتفاق افتاد؛ جایی که مهدی قایدی در برخورد با وحید امیری در محوطه جریمه پرسپولیس سرنگون شد، اما اکبریان اعتقادی به اعلام پنالتی نداشت.
دقیقه ۵: حرکت ارسلان مطهری تا پشت محوطه جریمه پرسپولیس و شوت ناگهانی پای چپ او را حامد لک با واکنش خوبی دفع کرد و در ادامه نیز ضربه مهدی قایدی در ریباند به تور در کنار دروازه اصابت کرد.

دقیقه ۱۳: ارسال مهدی ترابی از روی ضربه آزاد را احمد نوراللهی با ضربه سر زد که توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه استقلال عبور کرد.

دقیقه ۱۷: دو حمله پیاپی خطرناک استقلال در مرحله اول توسط سید جلال دفع شد و در ادامه نیز ارسال عارف غلامی از جناح راست در موقعیت آفساید به ارسلان مطهری رسید و با شوت او به بیرون رفت.

دقیقه ۲۶: پیشروی مهدی ترابی تا پشت محوطه جریمه استقلال و شوت فنی بغل پای او با کمترین اختلاف از کنار تیرک دروازه آبی‌ها عبور کرد و تبدیل به گل نشد.

دقیقه ۳۰: ارسلان مطهری برای دومین بار از پشت محوطه جریمه شوت‌زنی کرد که این‌بار هم ضربه محکم او را حامد لک به خوبی در اختیار گرفت.

دقیقه ۴۶: نزدیک بود استقلال در شروع نیمه دوم به گل برسد که نفوذ خطرناک مهدی قایدی از سمت راست محوطه جریمه و پاس در عرض او را حامد لک به زیبایی با پا دفع کرد تا این واکنش اجازه ندهد توپ به محمد نادری یا ارسلان مطهری برسد و دروازه پرسپولیس باز شود.

دقیقه ۶۵: دیاباته در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد که چرخش و شوت محکم او از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه ۸۳: سانتر خطرناک مهدی قایدی از روی کرنر را مهاجم استقلال با ضربه سر زد که تو پس از دفع حامد لک به سیاوش یزدانی رسید که در ادامه ضربه سر او در آستانه ورود به دروازه پرسپولیس از روی خط توسط علی شجاعی دفع شد تا استقلال به گل نرسد و در ادامه نیز شوت راه دور داریوش شجاعیان با اختلاف زیادی از دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه ۳+۹۰: شوت پای چپ مهدی ترابی از زاویه بسته را رشید‌مظاهری در اختیار گرفت.

دقیقه ۴+۹۰: ضربه سر محمد دانشگر روی توپ ارسالی از کرنر توسط مهدی قایدی ثمری نداشت و با اختلاف از کنار دروازه پرسپولیس رد شد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: