سخنگوی دولت: صداوسیما فرصت مناسبی برای پاسخگویی به اتهامات علیه دولت فراهم نکرد | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۸ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
سخنگوی دولت گفت: شورای اطلاع رسانی دولت ناچار شد تا مجموعه مواردی را که علیه دولت در رقابت‌های انتخاباتی و مناظره‌ها مطرح شد، در یک مجموعه قطور، جمع آوری کرده و برای بهره‌برداری دستگاه‌ها ارسال نماید.

سخنگوی دولت: صداوسیما فرصت مناسبی برای پاسخگویی به اتهامات علیه دولت فراهم نکرد

رویداد۲۴ علی ربیعی، سخنگوی دولت گفت: متاسفانه روند‌های تبلیغاتی در انتخابات ریاست جمهوری به نحوی سامان گرفته است که اغلب نامزد‌های محترم برای اثبات خود، حمله و نفی دولت را در پیش گرفته‌اند، به نحوی که تمام عملکرد ۸ ساله دولت را منفی‌انگاری می‌نمایند.

از سویی سازمان صدا و سیما نیز فرصت مناسب را برای پاسخگویی به اتهامات و تخریب‌های مطرح شده علیه دولت فراهم نساخت.

بنابراین شورای اطلاع رسانی دولت ناچار شد تا مجموعه مواردی را که علیه دولت در رقابت‌های انتخاباتی و مناظره‌ها مطرح شد، در یک مجموعه قطور، جمع آوری کرده و برای بهره‌برداری دستگاه‌ها ارسال نماید.


 بیشتر بخوانید: درخواست جهانگیری از شورای نگهبان بعد از افشاگری مصلحی درباره ردصلاحیت آیت الله هاشمی


لازم می‌دانم تاکید کنم تنها دستورِ کار دولت در زمینه انتخابات؛ صرفا حفظ امنیت، برگزاری سالم انتخابات و حفظ سلامت در شرایط کرونا و دعوت از مردم برای مشارکت بیشتر می‌باشد.

بنای ما این است که هیچ‌گونه مواجهه تبلیغی و سلبی علیه هیچ کاندیدایی صورت نگیرد و صرفا به اتهامات وارده به دولت پاسخ داده شود.

ضمنا از نظر شخصی نیز به دور از اخلاق و انصاف میدانم که از امکانات دولت در جهت تبلیغ یا تخریب و بی‌احترامی علیه کسی استفاده شود.

خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، صدا و سیما ، دولت
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: