شناسایی ۸۸ نفر مبتلا به کرونا دراستان چهارمحال وبختیاری | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۵ - ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۸ بیمار مبتلا به کرونا دراستان شناسایی شد.

شیوع ویروس کرونارویداد۲۴ رئیس دانشگاه علوم پزشکی گفت : طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۷۵ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۴۶ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

دکتر مجید شیرانی افزود : طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۶۷ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۲۱ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.

به گفته وی : هم اکنون ۱۸۲ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۳۹ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

وی با اظهار تاسف گفت : طی ۲۴ ساعت گذشته ۲ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۱۱۳۳ نفر است.

گفتنی است ، هم اکنون ۲۵ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

بر اساس بررسی آخرین وضعیت پاندمی کووید ۱۹ در چهارمحال و بختیاری، هم اینک ۵ شهرستان شامل اردل، بن، سامان، کوهرنگ، خانمیرزا در وضعیت زرد کرونایی و ۵ شهرستان مابقی در وضعیت نارنجی قرار دارند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: