تاریخ انتشار: ۲۲:۳۹ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
بازیگر تلویزیون و سینمای کشور خانم الناز شاکردوست با منتشر کردن عکسی از خود و ساعت گران قیمتش در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

ساعت الناز شاکردوست

رویداد۲۴ بازیگر پرحاشیه سینما، خانم الناز شاکردوست بازیگر محبوب و با استعداد ایرانی با منتشر کردن عکس جدید از خود همراه با ساعت لاکچری و گران قیمت سوژه تازه رسانه‌ها شد. او علاوه بر بازیگری در زمینه عکاسی و طراحی صحنه و لباس فعالیت دارد. به تازگی عکسی از الناز شاکردوست در فضای مجازی منتشر شده است که در دست او ساعت «ریچارد میل» دیده می‌شود. این موضوع با واکنش کاربران همراه شده است و گفته می‌شود اگر این ساعت اصل باشد در ارزان‌ترین حالت ٢ میلیارد تومان قیمت دارد و او باید بسیار پولدار باشد که توانایی خرید چنین ساعت‌هایی را خریداری می‌کند.
بیشتر بخوانید: سلفی عجیب و غریب الناز شاکردوست با خر! + عکس
گروهی از کاربران به شدت از این موضوع عصبانی هستند و عنوان می‌کنند الناز شاکردوست مالیات نمی‌دهد، در فیلم سفارشی بازی می‌کند، و ساعت «ریچارد میل» و «کارتیه» به دست دارد و این در حالیست که مردم ایران در شرایط اقتصادی بسیار بدی به سر می‌برند و سلبریتی‌ها چنین خرج‌هایی می‌کنند. گروه دیگری از کاربران این موضوع را شخصی می‌دانند و عقیده دارند اگر این ساعت‌ها اصل باشد او از پول خود هزینه کرده است و به دیگران ارتباطی ندارد و از سوی دیگر ممکن است ساعت‌های او فیک درجه یک باشد که در این صورت باز هم دیگران نباید نسبت به سلیقه او خرده بگیرند.

الناز شاکردوست را باید یک پولیگارد دانست او فارغ التحصیل تئاتر از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران می‌باشد. در فیلم سفارشی بازی می‌کند مالیات نمی‌دهد و ساعت ریچادمیل به قیمت دست کم دو میلیارد تومان و کارتیه به قیمت ۳۵۰ میلیون تومان می‌پوشد.
منبع: رکنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: