تاریخ انتشار: ۲۳:۱۷ - ۰۵ شهريور ۱۴۰۰

استقلال زیر و رو شد؛ بررسی دگرگونی عجیب آبی‌پوشان پیش از بازی با الهلال

عبدالعلی چنگیز پیشکسوت استقلال درباره اوضاع این باشگاه صحبت کرد. تعداد قابل توجهی از بازیکنانی که با استقلال به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان راه پیدا کردند، حالا دیگر جایی در جمع آبی‌پوشان ایرانی ندارند.

ستقلال

رویداد۲۴  مرحله یک هشتم نهایی فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا در حالی از دهه سوم شهریور ماه آغاز می‌شود که استقلال دچار تحول شدیدی شده است.

شاگردان فرهاد مجیدی بهار امسال با وجود برگزاری دیدار‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان در عربستان توانستند به عنوان تیم اول از گروه صعود کنند و نقش بسیار مؤثری در حذف الاهلی میزبان داشته باشند.
بیشتر بخوانید: کری سنگین خرید جدید پرسپولیس برای استقلال؛ رضا اسدی با رجز خوانی وارد شد
اما نکته بسیار قابل توجه این است که تعداد قابل ملاحظه‌ای از بازیکنانی که با استقلال به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان راه پیدا کردند، حالا دیگر جایی در جمع آبی‌پوشان ایرانی ندارند.

استقلال دهم اردیبهشت ماه امسال در آخرین بازی مرحله گروهی توانست با یک گل از سد الشرطه عراق بگذرد و به عنوان تیم اول راهی مرحله بعدی شود، اما از میان بازیکنانی که در آن مسابقه به عنوان مهره ثابت یا ذخیره وارد میدان شدند، تعداد زیادی نه تنها مقابل الهلال غایب هستند بلکه اساساً دیگر پیراهن استقلال را بر تن نمی‌کنند.

محمد رشید مظاهری در مسابقه اردیبهشت ماه سنگربان ثابت آبی‌پوشان بود، ولی حالا به احتمال فراوان از این تیم می‌رود. مهدی قایدی، شیخ دیاباته، مسعود شجاعیان، مسعود ریگی، هرویه میلیچ، فرشید اسماعیلی و امیرارسلان مطهری از جمله بازیکنان اصلی یا ذخیره دیگر استقلال در آن بازی بودند که حالا یا به طور قطع از این تیم جدا شده‌اند و یا در آستانه جدایی قرار دارند. به این نفرات باید عارف غلامی را هم اضافه کنیم که به خاطر مصدومیت شدید تا چند ماه آینده نمی‌تواند به میدان بیاید.
خبر های مرتبط
برچسب ها: استقلال ، آبی پوشان
نظرات شما