تاریخ انتشار: ۱۱:۳۶ - ۱۶ آبان ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: خواهشمندم به گونه‌ای تدبیر نمایید که در نتیجه فشار مقامات عالی کشور، حق مطالبه گری، نظارت و پیگیری مورد خدشه قرار نگیرد.

نامه نماینده مجلس به وزیر نفت: شکایت از خبرنگار افشاگر را متوقف کنید

رویداد۲۴ نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خواستار شد که در راستای حمایت از خبرنگاران با لحاظ کردن مصالح مرتبط با افکار عمومی، دستور توقف شکایت از خبرنگار (خوزستانی) صادر شود.

به گزارش ایسنا اخیرا خبرنگار خوزستانی در صفحه شخصی خود در توییتر ادعا کرده که بعد از انتشار نامه مربوط به استخدام‌های غیرقانونی در وزارت نفت، این وزارت خانه از او شکایت کرده است.

به دنبال این اتفاق، عباس مقتدایی نماینده اصفهان در نامه‌ای به وزیر نفت خواستار توقف این شکایت شد؛ متن این نامه را در زیر می‌خوانید:

«جناب آقای مهندس اوجی

وزیر محترم نفت

با سلام و احترام.

در برخی از اخبار اینگونه بیان شده که در پی انتشار خبر و تصویری مبنی بر دریافت حقوق‌های خارج از قاعده و اصطلاحا نجومی، خبرنگار یا خبرنگاران منتشر کننده از سوی وزارت نفت مورد شکایت قضایی قرار گرفته اند.

خواهشمندم به گونه‌ای تدبیر نمایید که در نتیجه فشار مقامات عالی کشور، حق مطالبه گری، نظارت و پیگیری مورد خدشه قرار نگیرد؛ لذا انتظار می‌رود در راستای حمایت از خبرنگاران خدوم کشور، در این خصوص با لحاظ نمودن مصالح مرتبط با افکار عمومی، دستور توقف شکایت یاد شده را صادر فرمایید.

از حسن توجه جنابعالی قدردانی می‌نماید.»

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، وزیر نفت
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۶:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۶
0
0
بلاخره ماملت متوچه نشدیم که بابت باچ داده شده اقای اوچی به فرزندنماینده گرگان درمچلس اخرش چی شده وبخیروخوشی تمام شده است دولت ریسی مثلا قراربود دولت صدرانت ومبارزه کند الان هرروزدرهروزارت خانه صحبت ازاستخدام فامیلی سرزبانهااست وریسی چرااگر واقعا جدی است یک بخشنامه کند که استخدام های فامیلی درهمه وزارت خانه ها وحتی دردفترخودش ریاست جمهوری راممنوع کند تاهرروزملت نشنوداستخدام های رانتی را
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۶
0
0
مگر خود رئیس جمهور در زمان ریاست قوه قضائیه موضو عسوت زن را طرح نکردند چرا حالا علیرغم تخلف وزیران شان در پرداخت حقوق دست ودل با آنه او تشر نمی زند و وزیر با کمالپرروطی علیه خبرنگار وظیف شناس شکایت می کند
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: