تاریخ انتشار: ۱۳:۱۵ - ۱۲ فروردين ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۲ نظر

یوسفیان ملا: رئیسی نبود، مرغ هم از سفره‌‌ها حذف می‌شد!

نماینده ادوار مجلس درباره اقدامات دولت رئیسی از زمان شروع به کار گفت: با توجه به سیر صعودی قیمت ها اگر اقدامات آقای رئیسی نبود، مرغ هم از سفره مردم حذف می شد اما خوشبختانه دولت، مشکل توزیع را حل کرد.

ابراهیم رئیسی
رویداد۲۴ عزت الله یوسفیان ملا نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در مورد عملکرد ۶ ماهه دولت سیزدهم گفت: عملکرد دولت را باید در زمینه های متعدد مورد بررسی قرارداد متاسفانه دولت در زمینه کنترل قیمت ها نتوانست موفق عمل کند و قیمت ها افزایش یافت از طرفی در بحث خودروسازی هم کیفیت خودروها در این مدت شش ماهه افزایش نیافت.

نماینده ادوار مجلس افزود: در بحث انتصابات مسئولان هم اقدامات لازم به کندی صورت گرفت، متاسفانه شاهد بودیم وزارتخانه ها با یکدیگر هماهنگ نبودند. از طرفی می توان به کم تجربه بودن وزرا  به عنوان یکی دیگر از نقاط ضعف دولت تازه پای آیت الله رئیسی به حساب آورد.

وی ضمن تقدیر از زحمات رئیس جمهور تشریح کرد: رئیس جمهور در این مدت کوتاه زحمات بسیاری کشیدند تا جایی که حتی در روزهای تعطیل هم  به انجام امور می پردازند. در همین راستا می توان به سفرهای استانی رئیس جمهور اشاره کرد، رئیس دستگاه اجرایی دلسوزانه  به انجام امور مردم می‌پردازند، حتی بعضی از وزرا هم نمی‌توانند به اندازه ایشان کار  کنند.

یوسفیان با اشاره به اقدامات رئیس جمهور در زمینه واردات واکسن افزود: در مسئله واکسن رئیس‌جمهور به تنهایی عمل کرد و توانست حرکت عظیمی را ایجاد کند، کسی انتظار نداشت که در این مدت کم برای تزریق دوز سوم واکسن کرونا از مردم دعوت به عمل آید.


بیشتربخوانید: چرا اصولگرایان اینقدر زود به جان دولت رئیسی افتاده‌اند؟


نماینده ادوار مجلس به اقدامات دولت در حوزه اقتصادی هم گریزی زد و گفت: با توجه به سیر صعودی قیمت ها اگر اقدامات آقای رئیسی نبود، مرغ هم از سفره مردم حذف می شد اما خوشبختانه دولت، مشکل توزیع را حل کرد. در مسئله ارز هم اقدامات درستی انجام شد، خوشبختانه با مدیریت صحیحِ دولت شرایط به گونه ای رقم خورد تا مسیرهای رانت خواری مسدود گردد.

وی افزود: یکی از نقاط درخشان دولت سیزدهم که باید به آن اشاره کرد نبود فساد است در این مدت که دولت بر سر کار آمده شاهد هیچ گونه فسادی نبوده ایم. اگر هم مسئله ای دیده شده مربوط به قبل است و به دوره مدیریتی آقای رئیسی مربوط نمی شود که از این بابت باید از آقای رئیسی و همکارانشان تشکر کرد.

نماینده ادوار مجلس خاطر نشان کرد: خیلی ها تصور می کردند در چند ماهه اول دولت آقای رئیسی، کشور با بحران مواجه می شود که خوشبختانه شاهد چنین مسئله‌ای نبودیم امیدوار هستیم با تصویب بودجه و افزایش قیمت نفت زمینه برای رخ دادن اتفاقات خوب مهیا شود.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
رضا
|
Netherlands
|
۱۳:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۱/۱۲
0
1
جیره خوار فرصت طلب گرسنه ....
6کلاسه
|
Sweden
|
۱۸:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۱/۱۲
0
1
خب چیز عجیبی نیست اقایان گفتند اصلا گوشت و مرغ اصلا چیز خوبی نیست. باعث بیماری میشود.میشه روزی یک وعده خوراک خورد.مثلا اگر مرغ نبود نان و پیاز و تیلیت نوشابه بخورید.
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان