تاریخ انتشار: ۱۶:۴۵ - ۱۱ تير ۱۴۰۱

یک پرسپولیسی برای استقلال یارگیری می‌کند!

پیشکسوت استقلال گفت: کاملا مشخص است چه کسی در حال تصمیم گیری برای استقلال است که وضعیت یارگیری برای تیم قهرمان فصل پیش به این شکل تغییر کرده است.

قرارداد بازیکنان استقلال

رویداد۲۴ مهدی فنونی زاده بازیکن اسبق استقلال، درباره شرایط این روزهای استقلال و اوضاع نقل و انتقالات، با خبرورزشی مصاحبه ای انجام داد که در ادامه می خوانید:

وضعیت تیم استقلال در آستانه شروع تمرینات پیش فصل را چطور ارزیابی می کنید؟

متاسفانه تیم ما مثل بچه یتیم شده است! ۲ هفته پیش سرمربی خارجی اش را آوردند یک نظر به مردم نشان دادند و دوباره سوار هواپیمایش کردند و رفت! الان هم ده روز است خبری از او نداریم. سایر تیمها تمرینات شان را شروع کرده‌اند ولی استقلال هنوز هیچ برنامه‌ای برای این کار ندارد. با این شرایط چطور می توان نسبت به وضعیت تیم نگران نبود.

نگرانی شما بیشتر بابت نبودن سرمربی است یا به بحث نقل و انتقالات هم انتقاد دارید؟

کلاً از بعد از بازی آخر، وضعیت تیم رو هواست. مجیدی که رفت انگار نخ تسبیح پاره شد. بازیکن ها یکی بعد از دیگری رفتند، مدیریت کار تمدید بازیکنان را به امان خدا رها کرد و حالا هم که یک سرمربی پیدا شده که کسی از آن خبر ندارد. طرف نیامده قول ۴ قهرمانی داد و گذاشت و رفت! آقای ساپینتو فکر کرده با حرف زدن می توان تیمداری کرد. از آن طرف افرادی را دور و بر استقلال می بینیم که سوابق شان نشان می دهد علاقه شدیدی به پرسپولیس داشته اند. همین ها باعث شده اوضاع تیم رو به راه نباشد.

از چه نظر؟

وقتی به خط دفاعی استقلال نگاه می کنید می بینید هیچ حرکتی برای برگرداندن سیاوش یزدانی و مرادمند انجام نشده که هیچ، محمد دانشگر و سیلوا هم رفتند! دانشگر بازیکن خوبی بود اما سیلوا یک دفاع خیلی خوب بود که می توانست در فصل جدید به استقلال کمک کند. نباید می‌گذاشتند سیلوا جدا شود. تمدید قرارداد وریا غفوری هم که همه هواداران را دق داده است.


بیشتربخوانید: هشتگ وریا غفوری تنها نیست چگونه ترند شد؟


ظاهراً شما خبر دارید چه کسی برای استقلال یارگیری می کند؟

هیچکس نمی داند. متاسفانه باشگاه استقلال با این همه پیشکسوت صاحبنام و کاربلد، یک کمیته فنی سه نفره ندارد که حداقل آنها برایش تصمیم گیری کنند. سجاد شهباززاده آمده که خوب است ولی سایر بازیکنانی که آمده اند از چه تیمی آمده اند؟ چه جایگاهی داشته اند؟ استقلال جای بازیکن بزرگ است. همانطور که گفتم متاسفانه خبر می رسد که یک پرسپولیسی در حال تیم بستن برای استقلال است.

منظورتان از یک پرسپولیسی کیست؟

آقای آجورلو و نزدیکانش در باشگاه متوجه منظورم می شوند. آنهایی که علاقمند به کار در تیم های قرمز هستند و در گذشته علاقمندی شان را به دوستان نزدیکشان بارها ابراز کرده اند حالا برای استقلال سرمربی می آورند و برایش یارگیری هم می کنند. معلوم است وقتی یارگیری استقلال را به یک پرسپولیسی بسپارند بهتر از این نمی شود!

با این شرایط آینده استقلال را چطور می بینید؟

اگر قرار باشد با این وضعیت جلو برویم هیچ امیدی به تکرار قهرمانی نیست. ما به عنوان پیشکسوت باید جوابگوی هواداران باشیم. آنها هر کجا ما را می بینند ابراز ناراحتی می کنند و معتقدند تیم شان شرایط خوبی ندارد. دروغ هم نمی گویند.

خبر های مرتبط
نظرات شما