تاریخ انتشار: ۱۵:۲۱ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

تاج تایید صلاحیت شد/ رقابت ۳ گزینه برای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال

کمیته بدوی فدراسیون فوتبال صلاحیت ۳ نامزد انتخابات این فدراسیون را تایید شد.

انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال

رویداد۲۴ بعد از ثبت نام نامزدهای فدراسیون فوتبال صلاحیت ۳ کاندیدای ریاست این فدراسیون تایید شد. کمیته بدوی فدراسیون فوتبال امروز جلسه دیگری برای بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار کرد.

ظاهرا در این جلسه صلاحیت مهدی تاج به عنوان یکی از اصلی‌ترین نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال تایید شده و هر پنج عضو کمیته بدوی به این نتیجه رسیدند که برای تایید وی نیازی به کسب استعلام از فیفا نیست.

پیش از این شائبه هایی مطرح شده بود که با توجه به بند ۳ ماده ۳۳ اساسنامه فدراسیون فوتبال مبنی بر اینکه هیچ شخصی نمی‌تواند بیش از سه دوره متوالی یا متناوب، در هیأت رییسه فدراسیون فوتبال باشد (چه به عنوان رئیس، نایب رئیس یا سایر اعضای هیأت رییسه)، احتمال دارد صلاحیت تاج مورد تایید قرار نگیرد اما با توجه به عطف به ما سبق نشدن اساسنامه فعلی فدراسیون، تاج طبق نظر اعضای کمیته بدوی مشکلی برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال نخواهد داشت.

بر این اساس صلاحیت مهدی تاج، میرشاد ماجدی و عزیز محمدی تاکنون تایید شده است.

با این اتفاق و تایید صلاحیت، کمیته بدوی اسامی نامزدهای مورد تایید در این کمیته را جهت اخد تاییدیه‌های قانونی به مراجع چهارگانه ارسال خواهد کرد.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
0
0
این فوتبال فاسد ،دوباره ساکت را هم از اصفهان بیاورید تا با یک ویلموتس دیگر قرارداد ببندند خسارت ویلموتس راچه کسی خواهد داد مثل همیشه ازبیت المال ازجیب مردم ،هیچکس هم جوابگو نیست ،راستی پولی که از تامین اجتماعی گرفته بودند وخرج فوتبال کرده بودند چی شد؟
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: