تاریخ انتشار: ۰۹:۰۰ - ۰۴ مهر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۳ نظر

حمایت اتحادیه اروپا از اعتراضات در ایران/ در حال بررسی گزینه‌های مختلف برای پاسخ هستیم

جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا مدعی شده است: «در آستانه نشست شورای وزیران خارجه، اتحادیه اروپا به بررسی همه گزینه‌های در اختیار خود برای پاسخ به مرگ مهسا امینی و همچنین نحوه واکنش نیروهای امنیتی ایران به اعتراضات پس از آن ادامه خواهد داد».

حمایت اتحادیه اروپا از اعتراضات در ایران

رویداد۲۴ به نوشته وبگاه «ریانووستی»، «جوزپ بورل» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: «اتحادیه اروپا در حال بررسی گزینه‌های مختلف برای پاسخ دادن به رویدادهای ایران است».

خبرگزاری فارس نوشت که بورل مدعی شده است: «در آستانه نشست شورای وزیران خارجه، اتحادیه اروپا به بررسی همه گزینه‌های در اختیار خود برای پاسخ به مرگ مهسا امینی و همچنین نحوه واکنش نیروهای امنیتی ایران به اعتراضات پس از آن ادامه خواهد داد».

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ادعا کرد: «اتحادیه اروپا بر این باور است که استفاده نامتناسب از قوه قهریه توسط نیروهای امنیتی باعث تلفات در میان تظاهرکنندگان شده است».

پیش از این نیز «پیتر استانو» سخنگوی اتحادیه اروپا در پاسخ به سوال خبرنگاران گفته بود، کمیسیون اروپا هنوز نمی‌داند که آیا تحریم‌های جدید این اتحادیه علیه ایران اعمال خواهد شد یا خیر.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
برچسب ها: اعتراضات مردمی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
ب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۴
1
0
اغتشاشگران مورد حمایت مدعیان دروغین حقوق بشر جنایتکار با دریافت دلار نجس از آمریکا و اروپا و عربستان سعودی و اسرائیل جنایت می کردند و آدم می کشند و دست به اقدامات تروریستی می زنند.
بابائی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۴
1
0
اعتراضات اخیر در کشور 100 درصد فقط به خاطر دخالت و مداخله اروپا و متحدانش بوده است.
تحریم‌کنندگان دارو چگونه می‌توانند نگران حقوق بشر در ایران باشند
حرف دل همه مردم ایران
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۴
0
0
مسئولان خیانتکار دیگر حق ندارند با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جنایتکار مذاکره و همکاری کنند.
نظرات شما
پیشخوان