تاریخ انتشار: ۱۴:۲۲ - ۰۵ مهر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱۲ نظر

انسیه خزعلی: هر کجا که با تمام قوا وسط میدان بودیم هجمه‌ها و شایعات بی‌اساس شکل گرفتند

معاون اموز زنان و خانواده ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: در این بین جوانی که در لباس دفاع از نظام مظلومانه به شهادت می‌رسد، در مرز یا همین جا وسط میدان شهر، اما اینطور برنامه‌ریزی شده که حواس‌ها همچنان تحت تاثیر جو شایعات باشد!

انسیه خزعلی: هر کجا که با تمام قوا وسط میدان بودیم هجمه‌ها و شایعات بی‌اساس شکل گرفتند

رویداد۲۴ معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: با شناخت راه و هدف شهدا در می‌یابیم جهاد همواره گذشتن از جان در خط مقدم جبهه نیست؛ بلکه گاهی فتنه‌ها و مغالطه‌ها فضای غبارآلودی می‌سازند که در یک حرکت حساب شده حتی فرصت دفاع از حق به سادگی میسر نشود.

به گزارش انتخاب، انسیه خزعلی در هفته دفاع مقدس و روز معنویت، زنان و خانواده با حضور در منزل شهید فرزانه، از فرماندهان لشگر ۲۷ محمد رسول الله (ص) و شهید مدافع حرم و در دیدار با جمعی از خانواده‌های شهدا افزود: چینش دقیق حروف تبلیغات، گاهی آنقدر برنامه‌ریزی شده است که شایعات میدان‌دار هدایت افکار می‌شوند و در ادامه اغتشاش و ویرانی برجای مانده تمام انرژی اصلاح را می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه بلندگو‌های معاویه با ایجاد جنگ شناختی شکل دیگری از شبهات علیه حق را ایجاد کرد، اظهار داشت: هر کجا که با تمام قوا وسط میدان بودیم هجمه‌ها و دروغ پراکنی‌ها و شایعات بی‌اساس شکل گرفتند تا حواس‌ها پرتِ فضای مسموم رسانه‌ای شود.

معاون اموز زنان و خانواده ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: در این بین جوانی که در لباس دفاع از نظام مظلومانه به شهادت می‌رسد، در مرز یا همین جا وسط میدان شهر، اما اینطور برنامه‌ریزی شده که حواس‌ها همچنان تحت تاثیر جو شایعات باشد!

در این دیدار جمعی از همسران و مادران شهدا ضمن محکوم کردن جسارت به شعائر دینی و نظام اسلامی، خواستار روشنگری و حفظ همبستگی در عبور از فضای مه آلود فتنه شدند.

آنان همچنین افزودند: دو دستگی نداریم، خون شهدای ما برای دفاع از ناموس و امنیت ملی ریخته شد. همه فرزند ما هستند و مهسا امینی‌ها پاره تن نظام هستند. آب گل‌آلودی که توسط رسانه‌ها و بدخواهان امنیت ملی ایجاد شده موجب پرپر شدن جوانان در فضای مه‌آلود رسانه‌ها می‌شود و آنان که آرامش و امنیت ما را بر نمی‌تابند با سلاح رسانه و اپوزیسون در قالب سلبریتی و خبرگزاری مردم را نشانه رفته‌اند.


بیشتر بخوانید:پسرم به داخل ایران وی‌پی‌ان نمی‌فروشد!/ کاربرد اصلی VPN بهره‌جویی به مثابه «فیلترشکن» نیست


جهانگیری همسر شهید ورامینی ضمن اشاره به فضای نامناسب فرهنگی در اثر اهمال‌کاری‌ها در صداوسیما و سینمای خانگی عنوان کرد: جمهوری اسلامی به این سلبریتی‌ها امکانات و فضای کار داده است و همین افراد که با پول همین نظام به شهرت رسیده اند، امروز اپوزوسیون شده‌اند.

وی خواستار اصلاح قوانین برای رعایت حداقل حقوق شهروندی در حوزه حجاب شده و نقش هنر سینما و الگو‌های مد و لباس را جریان سازتر از قوانین انتظامی دانست.

وی همچنین عنوان کرد که شبکه‌های فارسی زبان عربستان که خود با حمایت انگلیس و آمریکا جنایات بسیاری انجام داده‌اند حق ندارند در مسایل داخلی ما دخالت کنند.

وی با ابراز تاثر از خشونت رخ داده در این فضا و صحنه‌های دلخراش مظلومیت نیرو‌های انتظامی اهمال فرهنگی رخ داده را زمینه ساز رفتار‌های ناهنجار و بعضا ضد انسانی دانست.

عزیزیان همسر شهید رضا کارگر برزی نیز محرومیت‌های اجتماعی برای متخلفان حوزه عفاف و حجاب را راهگشاتر از تذکرات موردی دانست و افزود: نمی‌شود شخصی که اصلا حجابی ندارد با آزادی تمام از کشور خارج شود و در حالی که بدون هیچ محدودیتی خارج شده و بیانیه هم می‌دهد! بلکه باید با تغییر قوانین، به جای دستگیری افراد هنجارشکن، موانعی ایجاد کرد تا مثل سایر قوانین، بازدارندگی برای افراد خاطی ایجاد کند.

ابوطالبی همسر شهید ازگلی از معاون رئیس جمهور خواست که پیام ما را به رئیس جمهور برسانید، که نگذارند بی‌بند و باری که یک ناهنجاری اجتماعی است در جامعه اشاعه پیدا کند.

وی ادامه داد: کسانی که با رعایت قوانین پوشش را رعایت می‌کنند نباید مورد تعرض قرار بگیرند، با جوسازی‌های رسانه‌ها، من به عنوان همسر شهید جرأت نمی‌کنم فرزندانم را به پارک ببرم و مورد تمسخر قرار می‌گیریم، خون شهدا برای ایجاد امنیت و آرامش ریخته شد و سلاح امروز سلاح رسانه است.

همسر شهید نوشاد نیز بهترین مسیر تعامل دوسویه فرهنگی را درک متقابل دانستند و تشریح کرد: در زمینه حجاب کار فرهنگی نیاز است، نیروی انتظامی با اقتضای خود برخورد می‌کند، اما اثرگذاری فرهنگی درک شخصیت و فضای ذهنی افراد را می‌طلبد.

در پایان این دیدار معاون رئیس جمهور ضمن تکریم رشادت زنان از شخصیت استوار همسران و مادران شهدا، از ایشان تقدیر کردند.

منبع: انتخاب
خبر های مرتبط
برچسب ها: انسیه خزعلی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۲
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
0
11
پسرته بجای اینکه بفرستی کانادا vpn بفروشه،میذاشتیش تو کشور شهید بشه بعد مدافع شهدا میشدی
حسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
0
9
همیشه توهم دارین همیشه دنبال دشمن و توطعه هستین
مموتی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
0
10
کاش دروغ حناق بود. گلوی گوینده را می گرفت و خفه می کرد. احتمالا هیچ کدام از اینها زنده نمی ماندند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
6
0
روحانيون و تمامي اصحاب فرهنگ به اين جمله دلسوزانه دقت كنند؛ من به عنوان همسر شهید جرأت نمی‌کنم فرزندانم را به پارک ببرم و مورد تمسخر قرار می‌گیریم، و از غصه ناكارامدي و هدر دادن تمام اعتباراتي كه براي كار فرهنگي به جيب زده اند، خجالت بكشند. بياييد صادقانه و بي ريا پاسدار خون شهدا باشيم و جوانان خود را از دامن ضد انقلاب نجات دهيم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
این بچه شو میبره پارک ؟!!!!
بچه هه که الان تو کانادا داره حال میکنه !!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
0
10
به این خانم بگید نمیشه که اینجا ما زیر ستم و خفقان شما زندگی کنیم بعد توله‌هات مشغول عشق و حال باشن.
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
0
10
وی پی ان های اقازاده که از کانادا می فروشند چنده؟
کریم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
0
8
سرکار خانم میشه شما خفه بشی و لاف میدان نزنی، شما ها و تمامی وابستگان خاندان شما کجای میدان بودن که ملت ندیدن، شماها را فقط در انبار خزانه کشور میشه پیدا کرد به همراه پولهای نجومی یا خانه های مصادره ای و یا رانتهای بی حساب و یا در خارج مشغول خوشگذرانی پس لطفأ.....
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
0
7
توهیچی نگو که هرچه این ملت میکشه ازدست و افکارتاریک وتو امثال توست، مزور ، ریاکار، دین را پوششی کردیدبرای مردم فریبی وچپاول، وفعلا قول خداوند برشما جاری شده ومکرتان را بخوتان برگردانیده ورسوایتان کرده.
Mig mig
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
0
5
هزار بدم؟!
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
0
5
(چینش دقیق حروف تبلیغات، گاهی آنقدر برنامه‌ریزی شده است که شایعات میدان‌دار هدایت افکار می‌شوند و در ادامه اغتشاش و ویرانی برجای مانده تمام انرژی اصلاح را می‌گیرد.)
شما و خانواده شما هم انقدر دقیق در نهادهای انقلابی و حکومتی چینش شده اید که فقط برای کسب ثروت و قدرت و غارت بوده است.از اقا پسر وی پی ان فروشت چه خبر انیسه عجوزه!
ارش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
0
4
اینها از مروجان تفکر انجمن حجتیه هستند که معتقدند انقدر بلید فساد کرد که خدا را وادار به ظهور امام زمان کرد ! پس هر فسادی از انها سر بزند با نیت خیره ! وبا کار ما ادمهای معمولی فرق داره !
نظرات شما